Νέα

Ρίο ντε Τζανέιρο -Ιγκουασού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
μετα θα γραψω και για τις πουτανες στο buenos aires που αφησα απληρωτες

ενα ενα

οχι ολα μαζι μην σας παρω μονοτερμα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
μετα θα γραψω και για τις πουτανες στο buenos aires που αφησα απληρωτες

ενα ενα

οχι ολα μαζι μην σας παρω μονοτερμα
φιλαρακι
Το αεροπορικο πηγαινε ελα το πληρωσες
η κατεβαινοντας απο το αεροπλανο εγινες καπνος?
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
μετα θα γραψω και για τις πουτανες στο buenos aires που αφησα απληρωτες

ενα ενα

οχι ολα μαζι μην σας παρω μονοτερμα

Μπουενος Αιρες θελω να ειναι το επομενο ταξιδι μου, εχω ακουσει τα καλυτερα και μου φαινεται πολυ του γουστου μου αυτο το ευρωπαικο στυλ που εχει ωντας λατινικη πολη. Αργεντινες γουσταρω καργα γιατι εχουν επισης αυτο το ξεχωριστο και διαφερουν απο τις λοιπες λατινες, δεν ειναι μαυριδερες η με πεταχτους κωλους κλπ, φερνουν κι εκει ακομα σε Ευρωπαιους. Η μια Αργεντινα με την οποια εχω παει στη ζωη μου κιολας εκτος απο πολυ δυνατο μωρο φυσαγε και στο κρεβατι, εκανα σιγουρα απο τα καλυτερα γαμησια μου μαζι της.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
φιλαρακι
Το αεροπορικο πηγαινε ελα το πληρωσες
η κατεβαινοντας απο το αεροπλανο εγινες καπνος?

πρωτη θεση τρελε 2.800 ητανε πηγα με iberia επεστρεψα με british

connection flight ειχε μαδριτη στο πηγαινε λονδινο στο ελα
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Μπουενος Αιρες θελω να ειναι το επομενο ταξιδι μου, εχω ακουσει τα καλυτερα και μου φαινεται πολυ του γουστου μου αυτο το ευρωπαικο στυλ που εχει ωντας λατινικη πολη. Αργεντινες γουσταρω καργα γιατι εχουν επισης αυτο το ξεχωριστο και διαφερουν απο τις λοιπες λατινες, δεν ειναι μαυριδερες η με πεταχτους κωλους κλπ, φερνουν κι εκει ακομα σε Ευρωπαιους. Η μια Αργεντινα με την οποια εχω παει στη ζωη μου κιολας εκτος απο πολυ δυνατο μωρο φυσαγε και στο κρεβατι, εκανα σιγουρα απο τα καλυτερα γαμησια μου μαζι της.

οντως μοιαζουν παρα πολυ στις ελληνιδες

τις προτιμω και εγω απο τις βραζιλιανες που ειδα στο ριο

 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
volcano μπράβο σου για την αναλυτική αναφορά!
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.103
Πόντοι
21.896
Ευχαριστώ φιλε
 

aeinauths

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
bravo sex volcano!!!! καλά ταξίδια από εδώ και πέρα και συνέχισε να γράφεις!
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Στο Καρναβάλι θα πάει κανείς?
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Για να τονωσω λιγο το συγκεκριμενο thread ας γραψω και γω την προσφατη εμπειρια μου απο το ταξιδι που εκανα σε ΡΙο και μπουενος Αιρες.
Καταρχην να ευχαριστησω τον φιλο sex volcano για τις καιριες συμβουλεςκαι τα tips του!
Το ταξιδι χωριστηκε σε
4 μερες Μπουενος Αιρες
1 μερα Ουρουγουαη
1 μερα καταρακτες Ιγκουαζου πλευρα αργεντινης
1 μερα καταρακτες Ιγκουαζου πλευρα Βραζιλιας
4 μερες Ριο Ντε Τζανειρο
2 μερες Παρατι(χωριουδακι αναμεσα σε Ριο και Σαο Παολο με πολλες επιλογες για παραλιες τριγυρω)

Μποενος Αιρες
Η πιο ευρωπαικη πολη της λατινικης αμερικης,ωραια κτηρια και παντου καθαρα και προσωπικα δεν ενιωσα πουθενα οτι ηταν επικυνδυνα(δεν πηγα βραδυ στην περιοχη Λα μποκα βεβαια οντως διαβασμενος και προετοιμασμενος)
Για μενα αυτα που ξεχωριζουν και αξιζει καποιος να δει ειναι η περιοχη λα μποκα που εχει το δικο της στιλ και χρωμα και το σοου τανγκο σε μαγαζι,οπως και street τανγκο.
Απο φαγητο για τους meat lovers ειναι πραγματικα παραδεισος,τετοιες μπριζολες και λουκανικα δεν εχω ξαναφαει ποτε στη ζωη μου!ενω τα ''εμπαναδας' που εχουν(τοπικα σφολιατοειδη) δεν μπορω να πω οτι με τρελαναν και προτιμαω τα δικα μας(τυροπιτα κουρου ή κασεροπιτα ας πουμε πολυ καλυτερη συγκριτικα)
Και παμε τωρα στα μουνια!.......
Οπως εχουν προαναφερει και αλλα μελη οι αργεντινες ενω ειναι μουναρες ειναι πολυ σνομπ.Στο δρομο δεν εχουν επαφη με τα ματια με τιποτα οσο και αν τις καρφωνα επιμονα,ενω αν δεν ξερεις ισπανικα το να βγαλεις γκομενα στο δρομο ειναι απλα mission impossible!εγω προσωπικα δεν μιλαω γρι ισπανικα οποτε σε αυτο το κομματι πατωσα......
Στο τιντερ μια απο τα ιδια ....εκανα καποια matches τα οποια λογω περιορισμενου χρονου στη πολη,ελλειψης συντονισμου και μη μιλωντας ισπανικα ναυαγησε και αυτος ο τομεας.
Και παμε στο πληρωτο.....Παρα τις οδηγιες του sex volcano για τα μασατζιδικα δεν καταφερα να βγαλω ακρη και να βρω κανενα!
αλλες διευθυνσεις ηταν λαθος ή παλιες,σε αλλες διευθυνσεις απλα δεν ανοιγε κανεις την πορτα και σε καποια τηλεφωνα whatsapp που βρηκα για μασαζ οι γκομενες μου λεγανε πρωτα να γραφτω στην σελιδα τους στο only fans με συνδρομη και μετα θα μου διναν στοιχεια της διευθυνσης τους,που μου φανηκε λιγο απατη.
Οποτε κατεληξα σε ενα διαμερισμα μιας γκομενας(που δεν ηταν αργεντινα αλλα απο παραγουαη) με 20 ευρω να κανω την δουλεια μου και να μην φυγω με αδεια χερια απο το μπουενος αιρες......
Οποτε αργεντινα δεν γαμησα!Η αληθεια ειναι βεβαια οτι δεν το κυνηγησα τοσο πολυ γιατι ολη μερα ημουν στο δρομο και εβλεπα αξιοθεατα οποτε οταν γυρνουσα το απογευμα προς βραδυ ξενοδοχειο επιανα το κινητο μου να ασχοληθω με γκομενες!
Ετσι και αλλιως ο πρωταρχικος μου σκοπος δεν ειναι το γαμησι σε ενα ταξιδι και γενικα προτιμω αν μπορω να βγαλω γκομενα καθημερινη στο δρομο και οχι πληρωτα.
Για να κλεισω το κεφαλαιο μπουενος αιρες να πω οτι μπορεις να παρεις καραβι και σε 1,5 ωρα να κανες ημερησια εκδρομη στην ουρουγουαη σε μια μικρη γραφικη πολη που βρισκεται απεναντι(ειναι και στη λιστα της unesco μαλιστα).Προσωπικα την βρηκα αδιαφορη την πολη αλλα εφαγα το καλυτερο σαντουιτς που εχω φαει στην ζωη μου!το φημισμενο chivito.
Εχει ενα κομματι σαν το δικο μας το κοψιδι(βοδινο ομως οχι χοιρινο),αυγο,μπεικον,ζαμπον,ντοματα,μαρουλι και μετα προσθετεις οτι αλλο εσυ θες εξτρα τυπου αλοιφες,τουρσι,καλαμποκι κτλ....
οτι πιο τουμπανο εχω φαει στην ζωη μου.

Συνεχιζω με καταρακτες καιι απο τις δυο πλευρες(αργεντινης και βραζιλιας) και φυσικα για το Ριο που εκει τα πραγματα στρωσανε οσο αναφορα τις γκομενες!
 
Τελευταία τροποποίηση:

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Καταρακτες Ινκουασου

Πραγματικα εντυπωσιακο και μοναδικο θεαμα,ισως το highlight ολου του ταξιδιου.
Και ενω οι πιο πολλοι υποστηριζουν οτι απο την πλευρα της αργεντινης ειναι ο καλυτερος,εγω θα πω οτι απλα ειναι διαφορετικη εμπειρια απο την καθε πλευρα και πρεπει να τους δεις και απο τις δυο πλευρες για να ειναι ολοκληρωμενο!(η τριτη πλευρα της πραγουαης ειναι αδιαφορη)
Απο την πλευρα της αργεντινης υπαρχει πιο πολυ το trekking στοιχειο οπου ουσιαστικα περπατας διπλα και πανω απο τους καταρακτες,ενω απο την πλευρα της βραζιλιας τους βλεπεις απο απεναντι και βλεπεις ενα εξτρα κομματι του συστηματος των καταρακτων που δεν φαινονται απο την πλευρα της αργεντινης.
Αξιζει πραγματικα να το ζησει καποιος αν και οι δυο πολεις που μενεις στις δυο πλευρες για να δεις τους καταρακτες ειναι εντελως αδιαφορες και τουριστικες ,μονο για να φας φαγητο και χωρις ιχνος ζωης την νυχτα
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.220
Like
1.925
Πόντοι
216
Όμορφα. Δεν έχω πάει στη Νότια Αμερική καθόλου ως τώρα, αλλά ας παίζει και καμιά πιο εξωτική ιδέα στο μυαλό.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Όμορφα. Δεν έχω πάει στη Νότια Αμερική καθόλου ως τώρα, αλλά ας παίζει και καμιά πιο εξωτική ιδέα στο μυαλό.
Το σκέφτομαι και εγώ, αλλά μου φαίνεται ότι πρέπει να μάθω τουλάχιστον τα βασικά στη γλώσσα της εκάστοτε χώρας, αλλιώς θα είναι δύσκολο.
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
και η συνεχεια του ταξιδιου............

ΡΙΟ ΝΤΕ ΤΖΑΝΕΙΡΟ

Εδω τα πραγματα αλλαξαν αρδην προς το καλυτερο οσσ αναφορα τις επιτυχιες στις γυναικες μιας και οι βραζιλιανες εχουν αλλη κουλτουρα και ειναι πολυ πιο ανοιχτες σε συγκριση με τις αργεντινες.
Να αναφερω πρωτα επιγραματικα τα αξιοθεατα και τα πραγματα που αξιζει ναεπισκεφτει καποιος στο Ριο αν και ειναι λιγο πολυ γνωστα και κλασσικα....
Αγαλμα Χριστου,ανεβασμα με τελεφερικ στο sugar loaf για πανοραμικη θεα ,καθρεδικος ναος(πολυ ιδιαιτερος),παραλιες κοπακαμπανα και ιπανεμα που βρισκονται μεσα στην πολη,βοτανικος κηπος,οι πολυφωτογραφημενες σκαλες μς τα χαρακτηριστικα πολυχρωμα πλακακια στο κεντρο.

Οσο αναφορα τις γυναικες εφαγα απο ολες τις κατηγοριες...δηλάδη απο τιντερ,απο καμαμκι στο δρομο,πληρωτο σε μπουρδελο,πληρωτο σε γκομενα πολυτελειας στο διαμερισμα της.
Στο τιντερ γινεται χαμος απο matches και πραγματικα θες χρονο να κατσεις στην πολη ετσι ωστε να βγεις με ολες αυτες και να τις φας......αναλογα τι παραμυθι θα πεις και αναλογα την γκομενα βεβαια γαμας κατευθειαν μετα το ραντεβου που θα βγειτε για ποτο.....Εγω προλαβα να φαω μονο μια απο τιντερ λογω ελληψης ημερων και χρονου στο ριο,ενω ο φιλος μου ενω ειπε στα ισια σε μια οτι αυριο το πρωι γυριζει πισω ελλαδα η γκομενα του εκατσε χωρις να την νοιαζει.Οπως σε μερικες που ελεγε κατευθειαν να βρεθουν στο ξενοδοχειο χωρις να βρεθουν καν για ποτο,2-3 ειπαν ναι!(χωρις να ειναι επαγγελματιες πουτανες).Απλα ο φιλος μου επειδη οντως φευγαμε την επομενη μερα,δεν προλαβε να τις φαει.....

Στο καμακι δρομου εγινε το εξης περιστατικο.....καναμε βολτα με τα ποδια στη κοπακαμπανα το βρασυ με το φιλο μου και σταμπαρω δυο βραζιλιανες μπροστα μας.Η μια καλη η αλλη δεν βλεποταν....Αρχιζω και μιλαω στα αγγλικα με την ελπιδα να ξερουν εστω καποιες βασικες λεξεις(το 90% δεν μιλαει γρι αγγλικα) και πεφτω σε τυπισα που ειχε ζησει 15 χρονια νορβηγια και μιλουσε απταιστα αγγλικα.οποτε λεω εδω ειμαστε,θα ξεδιπλωσω το ταλεντο μου!Πιασαμε κουβεντα και περπατουσαμε ολοι μαζι στη παραλια και δεν ειχαν περασει 2 λεπτα που ειχαμε γνωριστει και της προτεινω να ερθει μαζι αυριο σε κατι παραλιες που θα παμε 4 ωρες οδηγηση μακρια απο το ριο ,αφου ειχαμε κλεισει να νοικιασιυμε αμαξι.Η τυπισσα δεχτηκε και περασαμε το επομενο διημερο μουρλια!Και ερωτω ποια ελληνιδα θα δεχοταν να ερθει μαζι σου για διημερο οταν την ειχες γνωρισει μολις πριν 2 λεπτα?....Αν της το προτεινες μαλιστα το βεβαιο ηταν οτι θα σε εβριζε και θα σου ελεγε ''για ποια με περασες,για καμια πουτανα?''

Οσο αναφορα την γκομενα πολυτελειας που πηρα ,με πλησιαζει μια μαυρουλα με πραγματικα τελειο σωμα και αρχιζει να μου μιλαει στο δρομο απο μονη της.εγω το καταλαβα τι παιζει και της ζηταω whatsapp.της στελω μετα μηνυμα οταν πηγα ξενοδοχειο να μου πει τιμη να ξερω μην εχω δυσαρεστες εκπληξεις αργοτερα.....Μου λεει 100 ευρω.Τα θεωρησα πολλα για δεδομενα βραζιλιας και την κλανω και δεν γραφω τιποτα...Την τελευταια μερα πριν φυγω μου στελνει αυτη μηνυμα που χαθηκα....της σκαω το παραμυθι οτι με ληστεψαν και οτι τα 100 ευρω δεν μπορω να τα δωσω ....και μαγικα η τιμη πεφτει στα 60! χαχαχαα.Λεω δεν γαμιεται τελευταια μερα ειναι ας γαμησω και ενα γκομενακι 10αρακι.Το σωμα της γκομενας δεν υπηρχε!προφανως το ηξερε γιαυτο και πουλουσε τον εαυτο της τοσο ακριβα για δεδομενα βραζιλιας παντα.....

Και να κλεισω με την εμπειρια μου και στο μπουρδελο......οπως περπαταγαμε στο κεντρο μας δινει ενας τυπος ενα διαφημιστικο χαρτακι με γκομενες πανω,τον ρωταω που βρισκεται και μου λεει 1 λεπτο με τα ποδια απο εδω και προσφετεται να με παει....σκεφτηκα ενστικτοδως μηπως πεσω θυμα ληστειας αν το ακολουθησω αλλα λεω ας το ρισκαρω.....μπαινουμε σε μια πολυκατοικια,μετα στο ασανσερ και μετα το ασανσερ με παει σε μια πορτα σαν εξοδο κινδυνου με σκαλες.Λεω οπα εδω θα μου την πεσει ο τυπος και του λεω δεν σε ακολουθαω αλλο παω πισω....Ο τυπος μου λεει οχι φιλε μην φοβασαι απο εδω ειναι και εγω να σκεφτομαι οτι πισω απο την εξοδο κινδυνου θα με περιμενουν οι δικοι του και θα με ξαφρισουν!!!!Τελικα του λεω να φυγει και θα παω να τσεκαρω μονος μου αν θελω(εγραφε πανω στο χαρτι τον αριθμο τπυ διαμερισματος).Περιμενω να περασουν 5 λεπτα και παω μονος κανοντας το σταυρο μου να μην ειναι κανενας πισω απο την εξοδο κιδυνου......Τελικα δεν υπηρχε οντως κινδυνος και βρισκω το διαμερισμα και μπαινω μεσα.Ειχε 4 γκομενακια να διαλεξεις.Τα 2 μπαζα και τα δυο καλα.Ρωταω τιμες και μου λεν 12 ευρω για μιση ωρα και 15 για μια ωρα....Τζαμπα!Και επειδη δεν μπορουσα να διαλεξω αναμεσα απο τις δυο τις καλες επειδη ηταν διαφορετικες μεταξυ τους(η μια χυμωδης με βρολιδακια και αγγελικο προσωπο και η αλλη πιο φιτ με απιστευτο κωλαρακι και πιο μικρη σε ηλικια) τελικα παιρνω και τις δυο παρτουζα με 24 ευρω για 40 λεπτα!Ισως ειναι το πιο value for money γαμησι που εχω κανει στη ζωη μου!
Πιπα ακαποτη και απο τις δυο,τρελο γαμησι και απο τις δυο.Η μια 23 ετων και η αλλη 21 ετων

Αυτες ηταν οι εμπειριες μου παιδια,η βραζιλια μου αφησε μια γλυκια γευση και ομοφες στιγμες να θυμαμαι.Ισως την ξαναεπισκεφθω αλλα αυτην την φορα στο βορειο κομματι της χχωρας που εχω ακουσει οτι οι γυναικες εκει ειναι ακομα πιο ομορφες!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom