Νέα

Προσθήκη σχολίων κριτικών στα προφίλ και στο σύστημα πόντων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
37
Like
19.862
Πόντοι
12.896
μηπως πρεπει στο προφιλ του καθε μελους να βαλετε κ ενα πεδιο,οπως εχετε για τα μηνυματα στο φορουμ,στο οποιο θα μετρατε κ το ποσα σχολια εχει κανει ο καθενας μας σε αλλες κριτικες & στο γενικο σκορ που εχει ο καθενας μας να μετρανε & τα λαικς που λαμβανει για τα σχολια του?
εγω π.χ. νομιζω οτι τουλαχιστον τα μισα απο τα λαικς που εχω μαζεψει αφορουν σχολια σε κριτικες συναγωνιστων,τα οποια εχω παρατηρησει οτι δεν προσμετρωνται καθολου στο γενικο μου συνολο.
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
λαικς που εχω μαζεψει αφορουν σχολια σε κριτικες συναγωνιστων,τα οποια εχω παρατηρησει οτι δεν προσμετρωνται καθολου στο γενικο μου συνολο.

είσαι σίγουρος ? εκτός και αν έχει κάτι αλλάξει εγώ έχω παρατηρήσει ότι μετράνε και μάλιστα σαν 3 θετικές αντιδράσεις στο γενικό σύνολο
το άγνωστο είναι αν προσμετρούνται σαν likes στο φόρουμ ή στις κριτικές μιας και δεν υπάρχουν ξεχωριστά πεδία στα προφίλ των χρηστών για αυτά τα δύο
 
OP
OP
TOMCRUISE

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
37
Like
19.862
Πόντοι
12.896
είσαι σίγουρος ? εκτός και αν έχει κάτι αλλάξει εγώ έχω παρατηρήσει ότι μετράνε και μάλιστα σαν 3 θετικές αντιδράσεις στο γενικό σύνολο
το άγνωστο είναι αν προσμετρούνται σαν likes στο φόρουμ ή στις κριτικές μιας και δεν υπάρχουν ξεχωριστά πεδία στα προφίλ των χρηστών για αυτά τα δύο
Πολυ σωστη η παρατηρηση σου,δεν ηταν απολυτα σωστη η διατυπωση μου,εχεις απολυτο δικιο οτι προσμετρωνται στο συνολο των λαικς,εξαλλου αναφερω οτι τα μισα απο το συνολο των λαικς μου προερχονται απο λαικς σε σχολια,
αυτο που ηθελα να τονισω ειναι οτι αυτα τα λαικς με το υπαρχον συστημα δεν προσθετουν καθολου ποντους ,αν παρατηρησεις-ειδικα εσυ που εχεις γυρω στους 10000 ποντους-εκει στο προφιλ που σου λεει αναλυτικα απο που τους εχεις κερδισει,δεν γραφει πουθενα οτι εχεις παρει τοσους ποντους επειδη ειχες πιασει τον ταδε αριθμο λαικς σε σχολια.
τα λαικς σε σχολια δεν προστιθενται ουτε στα λαικς που παιρνουμε στο φορουμ ουτε στα λαικς που παιρνουμε για τις κριτικες μας.το σαιτ απλως μας τα προσθετει στο συνολο των λαικς μας,χωρις να μας δινει ποντους για αυτα.
 

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
και τι κερδίζει κανεις αν πάρει πολλούς πόντους; Παίζει να μεγαλώσει το καυλί μας κανα πόντο; ή να τον χώσουμε κανα πόντο τσάμπα ,σε καμια θεά;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686

George_1969

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
177
Κριτικές
50
Like
4.255
Πόντοι
11.461
Βρε παιδια αυτες οι κριτικες ποσο κανουν να ανεβουν, ειμαι νεο μελος αλλα εχω αρκετα ποστς, και 5 -6 κριτικες βαλει, στο προφιλ μονο 2 που αν πατησω εκει στις 2 του προφιλ, λεει δεν υπαρχουν κριτικες για το μελος ταδε...θανκς?
 
OP
OP
TOMCRUISE

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
37
Like
19.862
Πόντοι
12.896
και τι κερδίζει κανεις αν πάρει πολλούς πόντους; Παίζει να μεγαλώσει το καυλί μας κανα πόντο; ή να τον χώσουμε κανα πόντο τσάμπα ,σε καμια θεά;
Καλα εννοειται ρε μαγκες οτι δεν θα γινει κ τιποτα να πουμε γενικα χαβαλε κανουμε & παλιμπαιδιζουμε,στα πλαισια του σαιτ & των κανονων του κανουμε κ καμια παρατηρηση αφου ολα τα αλλα μετρανε & παιρνουμε ποντους-& μπορει να μεγαλωσει & η μαλαπερδα μας ποτε δεν ξερεις-γιατι να μην μετρανε & τα λαικς στα σχολια,
το θεμα παντως με το καυλι μας δεν ειναι να μεγαλωσει,αλλα να παραμενει σκληρο,οσο ειμαστε με τα μωρα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom