Νέα

Ποια είναι η καλύτερη τσόντα που έχετε δει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

joejoejoejoe

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Οτιδήποτε έχει παίξει η μία και μονάδικη καύλα, η ανεπανάληπτη γυναικάρα με το ψευδώνημο "Patty Page", eurobabe προ μερικά χρόνια.
 
OP
OP
A

arxidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
πάρτε άλλη μια με πολλά βογγητά, γαμήσια σε διάφορες στάσεις + χύσιμο μέσα...

κι εδώ, μαζί με μια φίλη της κ τον γαμιά τους μέσα σε limo...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ψάχνω μία Αμερικάνικη από δεκαετία 80 εντελώς χαμένη μιλάμε - έχει μία σκηνή μέσα με κάτι που είναι σπάνιο να δει κανείς. Όλη η οικογένεια πάνω στο ίδιο κρεβάτι! :knockinb: Έπαιζε ο Tom Byron το γιο - κλασσικά!

Έχω βρει κλιπάκι σε χάλια ποιότητα με Ελληνικούς υπότιτλους :rockon: - που σημαίνει ότι είχε κυκλοφορήσει τότε σε βιντεοκασέττα. Υπάρχει περίπτωση να την έχει κανένας συνάδελφος πεταμένη σε κανα υπόγειο? :rolleyes:
 

il_capitano

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οτι εχει παιξει η Laure Sainclair ,παραγωγαρες του φοβερου marc dorcel.......η γυναικαρα!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Κάποτε απέρριπτα τις european,και έβλεπα μόνο Αμερικανικές.''Ανακάλυψα'' τυχαία τη σειρά ''female agent'',και ειδικά αυτές με τη Ginna είναι ατέλειωτη καύλα!Ενδεικτικά μία.[xvideos]
].
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
1. (απολυτο) Naomi Russell σε παρτουζα που χανεται το μετρημα. Εχει κανει 2-3 αν θυμαμαι καλα.
2. Sandra Romain σε παρτουζα (εχει κανει τοσα πολλα που χασαμε εκει το μετρημα)
3. Τα ξεκωλιασματα της Tori Black - ειδικα με τον Ροκκο τον αρχοντα.
4. Angela Dark με εναν που την πηδαει συχνα μελαχροινο τυπο, που κανουνε κατι μαγικο: ξεκωλιασμα επι μια ωρα αλλα σε στυλ gfe - υπαρχει στο redtube αν δεν κανω λαθος.
5. Sarah Jordan ανασκελα απο τον κωλο με αθωο υφος. Χαμενο εδω και καιρο δεν το βρισκω πουθενα.

Ευφημος μνοια στον τιτανοτεραστιο Ροκκο, ολα του τα βιντεακια ειναι απο ενα πολυ υψηλο επιπεδο και πανω.

Να πω εδω οτι η λιστα εχει προκυψει γιατι προσωπικα γουσταρω τσοντα με γκομενες που μου θυμιζουν πραγματικες γκομενες. Ετσι η Ναομι μου θυμιζε μια ξεκωλιαρα που ειχα παλια και ειναι ΙΔΙΑ - ακομα και στα αβγαλτα φρυδια - μιλαμε για διδυμες, η Τορι μου θυμιζει την ξαδελφη μιας γκομενας μου που την ειχα ΠΟΛΥ ΑΧΤΙ αλλα δεν μπορουσα να την πεσω, η Σαντρα Ρομεην ειναι ΙΔΙΑ με μια συμφοιτητρια θεσσαλονικια που ειχα και δεν πηδηξα ποτε, και η Σαρα Τζορνταν μου θυμιζει μια συνεδελφο απο μια εταιρεια που δουλευα μικρος υπαλληλος ετσι ξανθια με μικρα βυζακια και κωλαρα που ηταν πολυ σκυλα και καρια και την ειχα αχτι οτι την ξεκωλιαζω για εκδικηση.
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.091
Like
1.338
Πόντοι
216
Νομίζω ότι όλες τις Belladonna είναι οι καλύτερες τσόντες.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • scat Film.JPG
    scat Film.JPG
    43 KB · Εμφανίσεις: 90

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
[xhamster]
]

Ο Λ Α   Τ Α   Λ Ε Φ Τ Α!!!!!!!!

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΕΣ...ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ!!!!
 

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
6
[xvideos]
]

μονο οι εκφρασεις της σε στελνου αυτη εχει και αλλα βιντεο ολα τα βιντεο με αυτην τελεια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:)
 

Συνημμένα

  • lathi9.jpg
    lathi9.jpg
    217 KB · Εμφανίσεις: 97

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Με τον Pierre woodman ένα casting με μία ξανθιά ουκρανέζα ρωσίδα αδύνατη με κάτι θεικά βυζιά στητά..
Angel η Angelina την έλεγαν..
Είναι που αρχινάει και του λέει όλο όχι όχι και με την την σκίζει από όλες της τρύπες... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Με τον Pierre woodman ένα casting με μία ξανθιά ουκρανέζα ρωσίδα αδύνατη με κάτι θεικά βυζιά στητά..
Angel η Angelina την έλεγαν..
Είναι που αρχινάει και του λέει όλο όχι όχι και με την την σκίζει από όλες της τρύπες... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

σιγουρα με Σιλβια Σειντ κ Νικιτα Ντενις  :rockon: :rockon: :rockon:
επισης το ολ ταιμ κλασικ--Katja Keans Sports Spectacular και το  Nothing to Hide 2  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom