Νέα

Ploom , νέα συσκευή θέρμανσης καπνού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimigoall
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.202
Like
8.696
Πόντοι
1.406

ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ,ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ,ΑΤΜΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΕΓΛΕΡΙ​

γιατί να μην το κόψεις μια και καλή δλδ?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Το τσιγαρο ειναι υγεια. Χαριζει πνευματικη γαληνη και σκοτωνει τα μικροβια.
Έτσι έλεγε και ο Γιαννακόπουλος τις προάλλες. Καπνίζει και ο ίδιος , αλλά έλεγε πως δεν πιστεύει οτι κάνει κακό και κάτι τέτοια. Θα μου πεις αυτός στον πούτσο του και κακό να κάνει θα πουλήσει περισσότερα φάρμακα οπότε πάλι κερδισμένος θα είναι.
 
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.977
Πόντοι
13.636
Έτσι έλεγε και ο Γιαννακόπουλος τις προάλλες. Καπνίζει και ο ίδιος , αλλά έλεγε πως δεν πιστεύει οτι κάνει κακό και κάτι τέτοια. Θα μου πεις αυτός στον πούτσο του και κακό να κάνει θα πουλήσει περισσότερα φάρμακα οπότε πάλι κερδισμένος θα είναι.
Αυτός δεν καπνίζει υγρό με γεύση φραγκοστάφυλο ρε τύπε ...
charlie sheen smoke GIF
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
ενα πακέτο τσιγάρα τυποι έχει κατά μέσο ορο 4 ευρω. αν καπνίζετε 1 πακετο την ημέρα μας βγαίνει το μήνα 120 ευρω (!!!!!!) δηλαδη με όρους φόρουμ 2 ραντεβου με κορίτσια. χθες επρέπε να το είχατε κόψει.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
ενα πακέτο τσιγάρα τυποι έχει κατά μέσο ορο 4 ευρω. αν καπνίζετε 1 πακετο την ημέρα μας βγαίνει το μήνα 120 ευρω (!!!!!!) δηλαδη με όρους φόρουμ 2 ραντεβου με κορίτσια. χθες επρέπε να το είχατε κόψει.
Ανάλογα , εγω για παράδειγμα καπνίζω καπνό και κάνω γύρω στα 5 - 6 τσιγάρα την μέρα μόνο οπότε μου φαίνεται πως έρχεται το πολύ 3 καπνοί τον μήνα άρα κάτι λιγότερο απο 30 ευρώ τον μήνα.

Βέβαια το καλύτερο είναι να το κόψουμε όλοι , αλλά σε σχέση με κάποιον που κάνει πολλά η σε σχέση με άλλους που κάνουν κάτι αφορολόγητα που ποιός ξέρει τι καπνό έχουν μέσα ... μάλλον καλύτερα είναι με επώνυμο καπνό και λίγα τσιγάρα.

Δηλαδή αυτοί με τα αφορολόγητα ναι μεν τους βγαίνει πιο φτηνά αλλά μπορεί να επιβαρύνουν ακόμη περισσότερο την υγεία τους σε σχέση με το να κάπνιζαν κάποια επώνυμη μάρκα , που με τα επώνυμα μάλλον θα κάπνιζαν και λιγότερο λόγω κόστους.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Ανάλογα , εγω για παράδειγμα καπνίζω καπνό και κάνω γύρω στα 5 - 6 τσιγάρα την μέρα μόνο οπότε μου φαίνεται πως έρχεται το πολύ 3 καπνοί τον μήνα άρα κάτι λιγότερο απο 30 ευρώ τον μήνα.

Βέβαια το καλύτερο είναι να το κόψουμε όλοι , αλλά σε σχέση με κάποιον που κάνει πολλά η σε σχέση με άλλους που κάνουν κάτι αφορολόγητα που ποιός ξέρει τι καπνό έχουν μέσα ... μάλλον καλύτερα είναι με επώνυμο καπνό και λίγα τσιγάρα.

Δηλαδή αυτοί με τα αφορολόγητα ναι μεν τους βγαίνει πιο φτηνά αλλά μπορεί να επιβαρύνουν ακόμη περισσότερο την υγεία τους σε σχέση με το να κάπνιζαν κάποια επώνυμη μάρκα , που με τα επώνυμα μάλλον θα κάπνιζαν και λιγότερο λόγω κόστους.
Με 5-6 τσιγάρα τη μέρα και long φιλαράκι 20mm έρχεσαι στους 2 maximum 2μισυ καπνούς το μήνα.

Κράτα το έτσι.
 
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.977
Πόντοι
13.636
Τελικά δεν έχει δοκιμάσει κανένας ΜΠΟΥΣΤΗΣ αυτό το παλιόπραμα το Ploom να μας πει εντυπώσεις ??? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom