Νέα

Παρουσία γυναικών πελατισσών στα κωλόμπαρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με την αυξανόμενη παρουσία γυναικών πελατισσών στα κωλόμπαρα..

  • ναι

  • οχι


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.384
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
ποτέ δεν έχω δει κάτι τέτοιο, μόνο 1-2 φορές αλλά ήταν φίλες με το προσωπικό και είχαν πάει να πιουν το ποτό τους.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Αν μιλάμε για κωλόμπαρα και ΟΧΙ για στριπ κλάμπ που είναι τελείως διαφορετικής στόχευσης μαγαζιά, δύο δεκαετίες τώρα δεν έχω δει γυναίκες πελάτισσες που να είναι άσχετες με το χώρο. Όσες έχω δει ή δούλευαν αλλού και πέρασαν να δουν κάποια γνωστή ή έκοβαν κίνηση αν αξίζει να δουλέψουν στο μαγαζί (το πιο συνηθισμένο αυτό, είχαμε πάει εγώ με την τότε σχέση μου που ήταν του χώρου σε τέσσερα μαγαζιά σε μια βραδιά να κόψουμε κίνηση.)
 

Dim765

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
εγω πετυχα στον σκορπιο ζευγαρι με αντρα γυρω στα 45 και γκομενα ξανθια 25ρα ξεκωλο με φουστα ζωνη
μαλλον ανατολικου μπλοκ να σηκωνονται και να χορευουν τσιφτετελια
 

Ivanthegreat1

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Της δουλειάς είναι,αν δε εχουν παρέα πάνε να περάσει η ώρα και για πιώμα κυρίως καθότι οι περισσότερες αλκοόλες
 

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Ευχαριστώ τον κύριο Παπαροτρίφτουλα για το βήμα που μου δίνει να σας παραθέσω τις ταπεινες εμπειριες μου απο τα χοτ στέκια της πόλης , σορρυ παιδια αλλα αυτη τη περίοδο τρέχω δεν εχω προλάβει να πάω κάποιο κωλόμπαρο. Εχω κ ενα πιτσιρικι τωρα που ξεσκίζω και με έχει απορροφησει λίγο.

Μηπως να ανοιξω και εγώ ένα θρέντ "ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΓΚΟΜΕΝΑ" να ειμαι στο πνευμα των καιρών ; :cheesy:

Η αληθεια ειναι οτι πιο πολλες γκόμενες βλέπω στα στριπ κατα καιρους παρά στα κωλόμπαρα. Στα κωλόμπαρα εχω δει 1-2 φορές στον Πρίγκηπα στο κερατσίνι ειχε σκάσει ενα ζευγάρι κ έκανε τρίο με την μια τη κωλομπαρού πισω κ τοτε ηταν που καυλωσα τοσο που ήθελα να γαμήσω τα πάντα κ ηρθε μια χοντρουλα λιγο παρακμιακη και μου έπαιζε το πουτσο κάτω απο το τραπεζάκι μέχρι που έχυσα δυνατα με ολο αυτο το σκηνικό (εχω ανεβάσει προσφατα κριτική πρεπει να ειναι μέσα στις 10 τελευταιες όποιος θέλει ας ανατρέξει).

Σκηνικο με μονη γκομενα εκτος κωλομπαρου που πηγε σε κωλομπαρο δεν έχω κανει κ δεν εχω πετυχει αλλα σίγουρα εχω πετυχει κωλομπαρούδες οπως η Αλεξάνδρα απο PUB 65 οι οποιες δεν ηταν πολύ της δουλειας κ μετά απο ενα καιρο εφευγαν απο το χώρο αυτες ειναι ευκαιρια μάγκες αν τους αρέσετε να τους τη πέφτετε ωστε να τις τραβήξετε εκτος κωλόμπαρου κ να τις γαμάτε με την ησυχια σας σε κάποιο χοτελάκι.

Κατα τα αλλα πιθανολογω οτι το ζευγάρι που προανέφερα είναι απο εκείνα που έσκασε για την εμπειρία ηταν μέσης ηλικιας 40-50 πέρασαν καλά οι 3 και έφυγαν μετά.
Στειλε λινκ απο το ποστ που αναφερεις. Εψαχνα μια ωρα τα προηγουμενα ποστ, αλλα εχεις πολυ πραμα, και δεν το εντοπισα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom