Νέα

Οδοιπορικό στον Πόντο (Παναγία Σουμελά ....)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
10
Like
1.339
Πόντοι
506
Πλέον με καμμένο το ανατολικό μπλοκ κ πόλεμο Ρωσίας Ουκρανίας η Κωνσταντίνουπολη εξελίσσετε σε σεξοτουριστικο μέρος κ εννοώ ότι οι κοπέλες με .ο τετνα συνείδηση που δεν τρελλενονται με τις θρησκείες μάς γουστάρουν τους Έλληνες κ έχοντας 15 εκατομμύρια όλο κ κάτι πετυχενεις
Το δύσκολο είναι ότι είναι πολύ πίσω στα αγγλικά
Εμένα η Κωνσταντινούπολη με έχει βγάλει ασπροπροσωπο τους τελευταίους δύο μήνες
εχω γνωρισει τουρκαλες στη Γερμανια, δεν το προχωρισα. Ειναι οι τελευταια ισως εθνοτικη ομαδα γυναικων που μας γουσταρει. Οποτε, επειδη μας διαβαζουν τρολοτυποι καλο ειναι τετοιες πληροφ να μη γραφουμε.

το μνμ ελπιζω να αυτοκαταστραφει!
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
εχω γνωρισει τουρκαλες στη Γερμανια, δεν το προχωρισα. Ειναι οι τελευταια ισως εθνοτικη ομαδα γυναικων που μας γουσταρει. Οποτε, επειδη μας διαβαζουν τρολοτυποι καλο ειναι τετοιες πληροφ να μη γραφουμε.

το μνμ ελπιζω να αυτοκαταστραφει!
Λαζοdeutch Τουρκάλες; Ζουν σε μια δυτική κοινωνία που έχουν επιλογές εκεί στη Γερμανία από μοντέρνους Γερμανούς Ιταλούς Ισπανούς κλπ
Εγώ μιλώ για δυτικοποιημενες Τουρκάλες της Τουρκίας που η επιλογή δυτικού άνδρα είναι ελάχιστη κ για αυτό αν Έλληνας ζει Τουρκία ή πηγαινοέρχεται έχει το πάνω χέρι σε σχέση με αντίστοιχο Τούρκο
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Λαζοdeutch Τουρκάλες; Ζουν σε μια δυτική κοινωνία που έχουν επιλογές εκεί στη Γερμανία από μοντέρνους Γερμανούς Ιταλούς Ισπανούς κλπ
Εγώ μιλώ για δυτικοποιημενες Τουρκάλες της Τουρκίας που η επιλογή δυτικού άνδρα είναι ελάχιστη κ για αυτό αν Έλληνας ζει Τουρκία ή πηγαινοέρχεται έχει το πάνω χέρι σε σχέση με αντίστοιχο Τούρκο
Απο διαφορα ηλικιας πως πανε οι Τουρκαλες; Ενας πχ 45-50ρης μεχρι τι ηλικιες μπορει να παιξει προς τα κατω; Ειναι της Ασιατικης η της Δυτικης "σχολης" στο θεμα διαφορα ηλικιας;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.074
Πόντοι
18.565
H ιρανες γενικά είναι φοβερές γυναίκες κ το είχα διαπίστωση κ όταν πήγα στο ιραν

Καμιά σχέση με αυτό που μας παρουσιάζουν τα δυτικά κανάλια κ όλοι μα όλοι ξέρουν ιστορία
Κ η δικιά μου ήταν Τζακ ποτ θα έλεγα
IMG-20230801-WA0000.jpg
Κουμπάρε, καμμία μιλφαρα Ιρανη φιλενάδα έχει η κουμπάρα, όταν πηγαίνω στην Πόλη ναμου δείχνει τα κατατόπια;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
Απο διαφορα ηλικιας πως πανε οι Τουρκαλες; Ενας πχ 45-50ρης μεχρι τι ηλικιες μπορει να παιξει προς τα κατω; Ειναι της Ασιατικης η της Δυτικης "σχολης" στο θεμα διαφορα ηλικιας;
Με όσες είχα έστω κ μικρές σχέσης ήταν πιο μικρές αλλά όχι μεγάλη διαφορά
Βέβαια ήταν στα κιλά τους

ασφαλώς κάποιες λόγω ότι βλέπουν στη χώρα του gab μεγάλα λόγω ισλάμ ίσως είναι πιο δεκτικές στη διαφορά ηλικίας .

Δλδ ένας 45-50 από 35+ ξεκινά
Δύσκολα πιο μικρή πιστεύω ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κουμπάρε, καμμία μιλφαρα Ιρανη φιλενάδα έχει η κουμπάρα, όταν πηγαίνω στην Πόλη ναμου δείχνει τα κατατόπια;
Χωρίσαμε προχτές διότι ήθελε μόνιμη σχέση κ είναι κάτι που δεν μπορώ να δωσω:confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.074
Πόντοι
18.565
Με όσες είχα έστω κ μικρές σχέσης ήταν πιο μικρές αλλά όχι μεγάλη διαφορά
Βέβαια ήταν στα κιλά τους

ασφαλώς κάποιες λόγω ότι βλέπουν στη χώρα του gab μεγάλα λόγω ισλάμ ίσως είναι πιο δεκτικές στη διαφορά ηλικίας .

Δλδ ένας 45-50 από 35+ ξεκινά
Δύσκολα πιο μικρή πιστεύω ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χωρίσαμε προχτές διότι ήθελε μόνιμη σχέση κ είναι κάτι που δεν μπορώ να δωσω:confused:
:confused::confused::confused:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.695
Πόντοι
216
Νησιώτης Αρβανίτης;;; Δλδ μίσος νησιώτης μίσος Αρβανίτης;
Νησιώτης και από τους δύο γονείς αλλά Αρβανίτης από την πλευρά του πατέρα μου (Χαλκίδα)
Το επίθετο (δισύλλαβο) υπάρχει σε χωριά της Βορείας Ηπείρου. (το έμαθα πριν από δέκα χρόνια από άνθρωπο που έλκει την καταγωγή του από εκεί πάνω)
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
Νησιώτης και από τους δύο γονείς αλλά Αρβανίτης από την πλευρά του πατέρα μου (Χαλκίδα)
Το επίθετο (δισύλλαβο) υπάρχει σε χωριά της Βορείας Ηπείρου. (το έμαθα πριν από δέκα χρόνια από άνθρωπο που έλκει την καταγωγή του από εκεί πάνω)
Καλά φέτος βόρεια Ήπειρο έγινε χαμός από τουρισμό εξαμιλη Άγιοι Σαράντα Αυλώνα Χειμάρα ήταν γεμάτα κ με συνδιασμό Αργυρόκαστρο κ μπερατ αξίζει κάποιος να παει
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Μπράβο για άλλο ένα όμορφο οδοιπορικό Βολκάνο ! Νάσαι καλά και να ταξιδεύεις !!!
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.695
Πόντοι
216
Καλά φέτος βόρεια Ήπειρο έγινε χαμός από τουρισμό εξαμιλη Άγιοι Σαράντα Αυλώνα Χειμάρα ήταν γεμάτα κ με συνδιασμό Αργυρόκαστρο κ μπερατ αξίζει κάποιος να παει
Οι ακτές της Βορείας Ηπείρου είναι το επόμενο "χοτ σποτ" της Αδριατικής!Για αυτό και θέλουνε να "φάνε" τον Μπελέρη!Παίζονται εκατομμύρια ευρώπουλα!
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
Οι ακτές της Βορείας Ηπείρου είναι το επόμενο "χοτ σποτ" της Αδριατικής!Για αυτό και θέλουνε να "φάνε" τον Μπελέρη!Παίζονται εκατομμύρια ευρώπουλα!
Ίσως ισχύει
Δεν γνωρίζω τα θέματα της β Ηπείρου ......αλλάε δυσάρεστη που η Ελλάδα σιωπά στην Αλβανία ..
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
Miα ωραία φωτό από ίντερνετ αφού μόνο με drone μπορείς να βγάλεις την κλασσική φωτό του μοναστηριού της Παναγίας Σουμελά ή από την αγία Βαρβάρα το εκκλησάκι αν δεν έχει συννεφιά
Συχνά έχει συννεφιά λόγω υψόμετρου
FB_IMG_1692171473384.jpg


Μαγεία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom