Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Like
36
Πόντοι
0
Εδω και αρκετο καιρο λειπω επαρχια (γ....νη κριση)οσο ομως ημουν Αθηνα την ειχα στανταρακι την εβλεπα πολυ συχνα ναι ωραια βυζομπαλα και ωραιο προσωπακι καλο πακετακι κατ εμε παντα και γουσταρα με τα χιλια. Απο καποιο σημειο κ υστερα το πραγμα αρχισε να γινεται πιο προσωπικο μεταξυ μας ξεφευγωντας απο τα τυπικα και εγω αρχισα να τσιμπαω και να επαυξανω. Η καυλα και ο ερωτισμος μου με αυτη την κοπελα ειχε χτυπησει κοκκινο και πανω σε αυτη τη φαση η τυχη μου με αναγκασε να μετακομισω μακρια απο την Αθηνα.Οταν ηρθα στα ισια μου και αρχισα να σκεπτομαι πιο λογικα και να αναλυω καταστασεις στο μυαλο μου μαλλον εμμεσα προσπαθουσε να μου προκαλεσει το φιλοτιμο για ενισχυση σε δικα της προβληματα (συζητουσαμε πολλα) και ποιος ξερει αν τελικα με περιμεναν μπελαδες. Να σημειωσω οτι ειμαι ενας αντρας που δυσκολα θα γυρισει να με κοιταξει ωραια γυναικα.
Απο περιεργεια ειμαι ο μοναδικος? Εχουν κι αλλοι βιωσει παρομοια φαση με την συγκεκριμενη? 
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Εδω και αρκετο καιρο λειπω επαρχια (γ....νη κριση)οσο ομως ημουν Αθηνα την ειχα στανταρακι την εβλεπα πολυ συχνα ναι ωραια βυζομπαλα και ωραιο προσωπακι καλο πακετακι κατ εμε παντα και γουσταρα με τα χιλια. Απο καποιο σημειο κ υστερα το πραγμα αρχισε να γινεται πιο προσωπικο μεταξυ μας ξεφευγωντας απο τα τυπικα και εγω αρχισα να τσιμπαω και να επαυξανω. Η καυλα και ο ερωτισμος μου με αυτη την κοπελα ειχε χτυπησει κοκκινο και πανω σε αυτη τη φαση η τυχη μου με αναγκασε να μετακομισω μακρια απο την Αθηνα.Οταν ηρθα στα ισια μου και αρχισα να σκεπτομαι πιο λογικα και να αναλυω καταστασεις στο μυαλο μου μαλλον εμμεσα προσπαθουσε να μου προκαλεσει το φιλοτιμο για ενισχυση σε δικα της προβληματα (συζητουσαμε πολλα) και ποιος ξερει αν τελικα με περιμεναν μπελαδες. Να σημειωσω οτι ειμαι ενας αντρας που δυσκολα θα γυρισει να με κοιταξει ωραια γυναικα.
Απο περιεργεια ειμαι ο μοναδικος? Εχουν κι αλλοι βιωσει παρομοια φαση με την συγκεκριμενη? 

τα ίδια έκανε ή προσπαθούσε να κάνει με όποιον τσίμπαγε ... μάλλον τώρα βρήκε τον χαζό που έψαχνε ...
 

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Like
36
Πόντοι
0
τα ίδια έκανε ή προσπαθούσε να κάνει με όποιον τσίμπαγε ... μάλλον τώρα βρήκε τον χαζό που έψαχνε ...
Αν ειναι ετσι οπως τα λες φιλαρακο και αυτο τεκμηριωθει και απο αλλους τοτε μηλαμε οτι η κοπελα χαραμιζεται πρεπει να παρει βραβειο υποκριτικης. Σε ψυχολογει προσεκτικα και υστερα σερβιρει. Αν δεν αναγκαζομουν να φυγω με βλεπω να τα ειχα καταπιει ολα αμασητα. Ελπιζω να μην εχει παρει σβαρνα πολυ κοσμο, το ρητο που λεει οτι το μ...ι σερνει καραβια ειναι πιστευω το λιγοτερο που μπορει να πει κανεις σ αυτες τις περιπτωσεις. 
 

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Like
36
Πόντοι
0
Σαν αντρας κριμα που σταματησε,  σαν ανθρωπος να της ευχηθω καλη τυχη
Ειναι ανθρωπινο να ευχεσαι καλη τυχη το ιδιο να ευχηθω κ εγω αλλα ποιος πραγματικα θα την χρειαστει ενας θεος το ξερει.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Τελευταία νέα από τα κορίτσια που εργάζονται εκεί, μήπως έχουμε;
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Έμαθα για κάποια "Αφροδίτη" ότι προστέθηκε στο ρόστερ ... Ξέρει κάποιος κάτι για εμφάνιση και πρόγραμμα ???
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
το χάλι το μαύρο έχει καταντήσει εκεί μέσα κι η Πόλτεργκάϊστ γιαγιά της υπηρεσίας να προσπαθεί επί ματαίω να με πείσει να περάσω με τα όμορφα κορίτσια της...
Νόμιζα ότι είμαι σε γκροτέσκα σκηνή με κονφερανσιέ το Νοσφεράτου.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Eτσι είναι δυστυχώς. ..
Αλλά  η κα Βουλα  δεν ειναι υπηρεσία- Ειναι και  ..ιδιοκτήτρια της  επιχείρησης / ιδρύματος... "μεταλλικά νερά Camelot" ;) :cheesy: :headbang:
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Παιδιά αυτό το μαγαζί παίζει ακόμα ή ''σχόλασε''?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
3,5  χρόνια ανενεργό του θρεντ και  -- Αγαπητοί εν σάϊτ αδελφοί, φοβούμαι οτι το θρεντ πρέπει να κλεισει. Οπως ανέφερε συναγωνιστής σε άλλο θρεντ, η κυρία Βούλα έχει αποβιώσει από τα τέλη του 2016..(RIP). Ειχα πάρει παλιά κι εγώ τηλέφωνο να τσεκάρω, και το τηλέφωνο δεν απαντούσε από το 2016  και μετά.  Ο 4ος του Σ 248  (τόν είχε ολοκληρο η κ. Βουλα)γράφει AMIANTIT,  και ο 3ος (που τον έιχε πάρει επίσης) ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ / εδώ και καιρό... Ευλογείτε..
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
577
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
3,5  χρόνια ανενεργό του θρεντ και  -- Αγαπητοί εν σάϊτ αδελφοί, φοβούμαι οτι το θρεντ πρέπει να κλεισει. Οπως ανέφερε συναγωνιστής σε άλλο θρεντ, η κυρία Βούλα έχει αποβιώσει από τα τέλη του 2016..(RIP). Ειχα πάρει παλιά κι εγώ τηλέφωνο να τσεκάρω, και το τηλέφωνο δεν απαντούσε από το 2016  και μετά.  Ο 4ος του Σ 248  (τόν είχε ολοκληρο η κ. Βουλα)γράφει AMIANTIT,  και ο 3ος (που τον έιχε πάρει επίσης) ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ / εδώ και καιρό... Ευλογείτε..

Σ αυτο δεν ηταν μια βυζαρου Ελληνιδα Κατερινα αν θυμαμε καλα?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Ναι- σε αυτό/  αναφερεται εδω,  στις προηγουμενες σελίδες.
 

Ispanolatris

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
45
Like
42
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω το "σχόλασμα" του συγκεκριμένου οίκου που εμένα προσωπικά με μεγάλωσε στα πόδια του. Περαστικός προχθές, Τρίτη μεσημέρι, χωρίς να έχω διαβάσει τα τελευταία post του νήματος, κατέβηκα τα πλατύσκαλα και χτύπησα το κουδούνι, χωρίς φυσικά απάντηση. Κάνοντας ένα τσιγάρο στην είσοδο, περιμένοντας μάταια μπας και γίνει το θαύμα, πέρασαν νοερά μπροστά από τα μάτια μου οι απίθανες βυζάρες της Κατερίνας με τα τελειωτικά ισπανικά της, η στημένη στα 4 κωλάρα της Σάρας που ζητούσε επιτακτικά να τη χύσεις εκεί, τα τσοντίδικα βογγητά της Λαρίσας που πέθαινε για γλειφομούνι, η χυμένη μάπα της Άντζελας (που έπαιζε και στη Δευκαλίωνος), ακόμα και η Άιντα, μια Αιγύπτια που δούλευε κάπου στο 2009,από τα καλύτερα και ομορφότερα μουνιά που έχω πάρει ποτέ. Το τσιγάρο τέλειωσε και την έκανα με σκυμμένο κεφάλι... Προχθές ένιωσα σαν να έφυγε για δεύτερη φορά ο Ομπράντοβιτς από τον Παναθηναϊκό..

ΥΓ RIP κ. Βούλα. Πάντα ευγενέστατη!
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
577
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Επιβεβαιώνω το "σχόλασμα" του συγκεκριμένου οίκου που εμένα προσωπικά με μεγάλωσε στα πόδια του. Περαστικός προχθές, Τρίτη μεσημέρι, χωρίς να έχω διαβάσει τα τελευταία post του νήματος, κατέβηκα τα πλατύσκαλα και χτύπησα το κουδούνι, χωρίς φυσικά απάντηση. Κάνοντας ένα τσιγάρο στην είσοδο, περιμένοντας μάταια μπας και γίνει το θαύμα, πέρασαν νοερά μπροστά από τα μάτια μου οι απίθανες βυζάρες της Κατερίνας με τα τελειωτικά ισπανικά της, η στημένη στα 4 κωλάρα της Σάρας που ζητούσε επιτακτικά να τη χύσεις εκεί, τα τσοντίδικα βογγητά της Λαρίσας που πέθαινε για γλειφομούνι, η χυμένη μάπα της Άντζελας (που έπαιζε και στη Δευκαλίωνος), ακόμα και η Άιντα, μια Αιγύπτια που δούλευε κάπου στο 2009,από τα καλύτερα και ομορφότερα μουνιά που έχω πάρει ποτέ. Το τσιγάρο τέλειωσε και την έκανα με σκυμμένο κεφάλι... Προχθές ένιωσα σαν να έφυγε για δεύτερη φορά ο Ομπράντοβιτς από τον Παναθηναϊκό..

ΥΓ RIP κ. Βούλα. Πάντα ευγενέστατη!

Αναμνησεις!!!!!!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Πολυ κριμα ηταν απο τα λιγα που ειχαν κρατησει χαρακτηρα ! Ξεκινησα να πηγαινω απο τοτε που ηταν απεναντι πανω απο τη πεζεοτ και ποτε δεν ειχα κλαψει ουτε ενα ευρω ! Ας μεινουμε με τις αναμνησεις λοιπον !
 

Surefire40

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Ελα φιλε λεον σου εστειλα εμαιλ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom