Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Αυτο δεν το ξερω αλλα δεν με νοιαζει κιολας....εσυ alek per εκανες την καλη σου πραξει και σε ευχαριστω...φιλουρες γλυκιε μου!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Με θεωρειτε στημενο? Επειδη ειπα τη γνωμη μου? Δειτε ολα τα ποστς μου και θα καταλαβετε ποσο στημενος ειμαι!
Ελενη δεν ειναι κατι προσωπικο!

κανεις πλάκα? όταν λες ότι δεν εμεινες ευχαριστημένος από την Ελένη και ότι από τον καιρό που εφυγε η Χαρά δεν αξιζει το μαγαζί,αυτό δεν είναι προσωπικό? τι είναι? από τι δεν εμινες ευχαριστημένος,απο την ντουζιέρα?  :rockon: :rockon:

Και σημειωτέον,οτι αυτά στα λέει κάποιος που πάντοτε,μα πάντοτε,εγραφε καλά σχόλια και κριτικές για την Χαρά.......και μενα δεν μου αρεσε που αποχωρησε,αλλά αυτά είναι θεματα που σαν πελάτες δεν μας αφορουν.....

Την γνωμη σου ασφαλώς να την λές......αλλά να είναι η γνωμη σου.....με πιανεις?
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Οταν ειπα οτι δεν ειναι κατι προσωπικο, εννοουσα οτι δεν εχω κατι με την Ελενη και εγραψα κακη κριτικη! Εχεις δικιο οτι καθε ποστ μου εκθειαζω τη Χαρα αλλα αφου αυτη μου αρεσε την ειχα σαν μετρο συγκρισης. Αν ειχα τη Ζωη απο Σκαβατζου για επιλογη τη Χαρα ουτε καν θα την κοιταγα.
Ειναι ξεκαθαρα η γνωμη μου! Και οπως ειπες τα γουστα ειναι προσωπικα! Και εσυ λες για την Ελενη συνεχεια(ησουν ο λογος που περασα μαζι της), αλλα δε σε κατηγορω οτι εισαι προμοτορας γιατι καταλαβαινω οτι εσυ περνας καλα μαζι της!
Ας τελειωνει εδω!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Αυτό το σαιτ θα ήταν πολύ καλύτερο αν καποιοι δεν κανανε τους πονηρούς και δεν ριχνανε ετσι ευκολα την αξιοπρέπεια τους,προκειμενου να αποκτήσουν την "ευνοια" κάποιας κοπέλλας και να κερδίσουν καποια ανταλλάγματα.........
Τα παραδείγματα ειναι παρα πολλά,οχι μόνο σ' αυτό το νημα,αλλά και σε πολλά αλλα.......

Οι στημενες κριτικές,η παραπληροφόρηση και τα ρουφιανιλίκια είναι στην ημερήσια διάταξη......είτε από "πυρφόρους",ειτε από αγαπούληδες,ειτε από ρουφιάνους,ειτε από νταβατζήδες της κακιας ωρας........τι να κανουμε....όλα μεσα στο παιχνίδι είναι.......... :dancing: :dancing:

:thumbsup: :thumbsup:
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Δυστυχως για σενα alek per ολοι οι πελατες εχουν περασει πολυ καλα μαζι μου..οποτε;;;σου ειπα μου ανεβασες  ακομα πιο πολυ τη δουλεια...σε ευχαριστω για αλλη μια φορα μη το συνεχιζεις γιατι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου...οσο για τον αντυ για ολες εχει πει καλα λογια....φιλιαααα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αν ειχα τη Ζωη απο Σκαβατζου για επιλογη.....

Αν εννοείς την Ζωή από Αχιλλέως...
Μπορείς να την έχεις ως επιλογή...
Δουλεύει σε γνωστή αλυσίδα στούντιο...
Ψάξε και θα την βρείς με άλλο βέβαια όνομα...
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Δυστυχως για σενα alek per ολοι οι πελατες εχουν περασει πολυ καλα μαζι μου..οποτε;;;σου ειπα μου ανεβασες  ακομα πιο πολυ τη δουλεια...σε ευχαριστω για αλλη μια φορα μη το συνεχιζεις γιατι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου...οσο για τον αντυ για ολες εχει πει καλα λογια....φιλιαααα
Μακαρι Ελενη μου! Το οτι εγω δε σε προτιμω δε λεει κατι!! Μακαρι να εχεις τον ενα πελατη μετα τον αλλο!! :)
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα και καλο μηνα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)σημερα ειναι η Σαμπρινα, η Αφροδιτη, η Ελενη,και η Ιωαννα!!!!!!!!!!!!!φιλια πολλα!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

johnfru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
69
Κριτικές
7
Like
282
Πόντοι
280
Καλημερα και καλο μηνα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)σημερα ειναι η Σαμπρινα, η Αφροδιτη, η Ελενη,και η Ιωαννα!!!!!!!!!!!!!φιλια πολλα!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*

η ερρικα θα επιστρεψει;
 

elisasxt66

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ μέχρι τι ώρα είστε ανοιχτά
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
605
Κριτικές
4
Like
1.314
Πόντοι
206
Ισχυουν οι φημες;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Και φαινόταν ότι πήγαινε καλά το μαγαζί.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Τι εγινε τελικα, τα χασαμε τα κοριτσια; Και ειχα περασει δευτερα απο εκει. Κριμα και ηταν στη γειτονια μου.
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Ελπίζω αν δουν τα τελευταία μηνήματα να μας δώσουν "σύρμα" να τις ξαναβρουμε... 
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Γιατι δεν το κλειδώνετε το thread? τι νοημα εχει πλέον η υπαρξη του?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom