Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Skept.omenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Like
8
Πόντοι
0
Προσφατη επισκεψη στην Ειρηνη στο Κολωνακι. Ραντεβού κλειστηκε τελευταια στιγμη, τηλεφωνο από κατω και μου ανοιξε. Η κοπελα είναι μια 50αρα ψηλη, αδυνατη, ξερακιανη θα ελεγα. Φορουσε ένα τιραντακι, χωρις σουτιεν, πεσμενο στηθος νουμερο 1. Σαλβαρι αερινο και παντοφλα μπασκετικη. 1η εντυπωση δεν με ενεπνευσε. Κουβεντα χαλαρη, χωρος συμπαθητικος,καθαρος. Μπηκα για μπανιο, μου εδωσε παντοφλες (χρησιμοποιημένες, από τον προηγουμενο, με υγρασία ακομα) και πετσετα (όχι σφραγισμενη, αλλα καθαρη) ντουζακι και βουρ στο μασαζοκρεβατο. Αβολο γιατι δεν ειχε την τρυπα για το κεφαλι. Πρόγραμμα στα 40 με εκτονωση χειρονακτικη στο τελος. Μου ανεφερε και στα 30 χωρις εκτονωση, μονο μασαζ και στα 50 αθλητικο μασαζ δυνατο που δεν το κανει το καλοκαιρι, γιατι λεει δεν κανει. Σε ερωτηση δικη μου αν κανει παραπανω εκτόνωσεις η κατι άλλο, μου τονιζε πως είναι επαγγελματιας μασερ, τα πτυχια της τοιχοκολλημενα σε εμφανες σημειο. Μετριο μασαζ μπρούμυτα που δεν βολευομουν, επειτα χάιδεμα σε αρχιδια από πισω, γυρισμα χαλαρο μασαζ και μαλακια περιτεχνη χωρις να σε κοιταει. Ολη την ωρα που τον επαιζε ειτε χαζευε ταβανι, ειτε ειχε κλειστα τα ματια, κατι αναμεσα στο το απολαμβανω η στο βαριέμαι. Συνολικη εμπειρια, δεν ξερω αν θα ξαναπαω. Επισης να αναφερω δυσκολο παρκάρισμα, λογω Κολωνακιου και με φοβο μην μου παρουν πινακίδες κτλ.

καλησπέρα. Πως τη βρίσκουμε την κυρία; Είναι το ΙQ μασαζ στη Μαντζάρου; Άλλες κοπέλες παίζουν;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Το IQ  massage είναι. Αν το γκουγκλαρεις σου βγαίνει απευθείας. Είναι μόνη της.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Γνωρίζει κάποιος μια Λίτσα από θήρας 99 ; έχει κάποιος εμπειρια;
 

MILFHUNDER

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
1
Είπα να την κάνω την δοκιμη,με ψιλοεψησε και στο τηλέφωνο είχα και αρκετές καύλες.οποτε πήγα,έχει χώρο στην κυψέλη.με το που την είδα ξενέρωσε η ζωή μου ίσως να είναι η ίδια στις φωτογραφίες αλλά + 30 κιλα.αν κατάλαβα καλά Ρωσίδα γιατί από το σοκ δεν θυμάμαι και πολλά.αλλα μια ότι κολωσα να φύγω μια η τραγική ζέστη είπα να κάτσω έστω για το μασαζ.Απο μέτριο έως αδιάφορο το μασάζ κράτησε κάνα 25λεπτο και τελείωμα με στοματικό και ισπανική αφού για κάτι άλλο δεν την πάλευα.κοστος 40€ αλλά δεν αξίζει μέχρι κόπος καν για δεύτερη επίσκεψη
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Γνωρίζει κάποιος μια Λίτσα από θήρας 99 ; έχει κάποιος εμπειρια;
Εχω παει 2 φορες στην κυρια , εναι στο σαλονι του σπιτιου της το μασαζοκρεβατο της καθαρος χωρος και η ιδια 60αρα διατηρημενη δεκτικη στα παζαρια ,την πρωτη πληρωσα 25 ευρω και μετα ενα συμπαθητικο καυλωτικο αν και βιαστικο καπως μασαζ  , αρχισε το χαιδεμα στα επιμαχα σημεια της εσπρωξα το κεφαλι  και τον πηρε στο στομα , μια χαρα .την επομενη φορα μου εκανε μασαζ αφου την εγδυσα τελειως ξεκινησε μασαζ ενω την δακτυλιαζα μπρος - πισω χωρις διαναρτυριες της αφου με εφτιαξε με πιπουλα της ζτητσα καποτα και πισωκολητο .ΣΥΝΟΛΟ 20 ΕΥΡΩ .Δεν ξαναπηγα λογω αποστασης Νομιζω οτι εχω το τηλεφωνο της οποιος ενδιαφερεται με πμ
 

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
167
Like
1.169
Πόντοι
201
Αυτή είναι που η αγγελία της εχει το ονομα  Λίτσα Γαρμπη στη θηρας?
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
ΟΓΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΕΡΝΕΙΣ
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Εχω παει 2 φορες στην κυρια , εναι στο σαλονι του σπιτιου της το μασαζοκρεβατο της καθαρος χωρος και η ιδια 60αρα διατηρημενη δεκτικη στα παζαρια ,την πρωτη πληρωσα 25 ευρω και μετα ενα συμπαθητικο καυλωτικο αν και βιαστικο καπως μασαζ  , αρχισε το χαιδεμα στα επιμαχα σημεια της εσπρωξα το κεφαλι  και τον πηρε στο στομα , μια χαρα .την επομενη φορα μου εκανε μασαζ αφου την εγδυσα τελειως ξεκινησε μασαζ ενω την δακτυλιαζα μπρος - πισω χωρις διαναρτυριες της αφου με εφτιαξε με πιπουλα της ζτητσα καποτα και πισωκολητο .ΣΥΝΟΛΟ 20 ΕΥΡΩ .Δεν ξαναπηγα λογω αποστασης Νομιζω οτι εχω το τηλεφωνο της οποιος ενδιαφερεται με πμ

Και μετά την διαφήμιση που έγινε εδώ, θα αρχίσουν όλοι να ζητάνε πληροφορίες, τα τηλέφωνα της να χτυπάνε σαν τρελά, η τιμή να παίρνει τον ανήφορο και το καλάμι δεν θα χωράει στο parking!!!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.393
Πόντοι
376
Να μοιάζει τουλάχιστον λίγο στην Καίτη κάτι θα έλεγε..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.656
Κριτικές
190
Like
48.925
Πόντοι
41.443
Εχω παει 2 φορες στην κυρια , εναι στο σαλονι του σπιτιου της το μασαζοκρεβατο της καθαρος χωρος και η ιδια 60αρα διατηρημενη δεκτικη στα παζαρια ,την πρωτη πληρωσα 25 ευρω και μετα ενα συμπαθητικο καυλωτικο αν και βιαστικο καπως μασαζ  , αρχισε το χαιδεμα στα επιμαχα σημεια της εσπρωξα το κεφαλι  και τον πηρε στο στομα , μια χαρα .την επομενη φορα μου εκανε μασαζ αφου την εγδυσα τελειως ξεκινησε μασαζ ενω την δακτυλιαζα μπρος - πισω χωρις διαναρτυριες της αφου με εφτιαξε με πιπουλα της ζτητσα καποτα και πισωκολητο .ΣΥΝΟΛΟ 20 ΕΥΡΩ .Δεν ξαναπηγα λογω αποστασης Νομιζω οτι εχω το τηλεφωνο της οποιος ενδιαφερεται με πμ


κατι σαν τα διατηρητεα δηλαδη που δεν τα κατεδαφιζουν. :happy: :happy:

ημαρτον ρε τυπε το τερματισες. 60 χρονων και πληρωσες??????
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: makmak

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.674
Like
25.875
Πόντοι
5.006
κατι σαν τα διατηρητεα δηλαδη που δεν τα κατεδαφιζουν. :happy: :happy:

ημαρτον ρε τυπε το τερματισες. 60 χρονων και πληρωσες??????
έλα ρε άσε το κόσμο να κάνει ότι θέλει και εσύ, ασφάλεια σε βαλαμε :knuppel: :tooth: :bounce-glasses:
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Το λοιπον: επισκεφθηκα την θεια Ελενη(καλιθεα). Για να ντα ξεκαθαρησουμε λοιπον, ετσι δυο τρια πραγματακια. Την ειχα παρει παλαιοτερα αλλου κι αλλοιωτικα!Κρατιεται καλα για τα ετη της.  Παμε λοιπον στην τωρινη εμπειρια. Εφαγα πολυ "ξυλο". Ακομη ποναει η πλατη και οι τραπεζοοιδεις μου! Ενταξει να τριψουμε δυνατα και να χαλαρωσουμε. Αλλα οχι κι ετσι. Ειπα να αφεθω και καλα να δω τι αλλαξε. Οχι ρε παιδια! Οσο ετριβε ποδια μια χαρα, μετα το γαμησαμε! Μοωο μπουνιδια δε μου εριξε. Της ειπα να το χαλαρωσει λιγο λογο καποιων τραυματισμων σε χερια κ.λ.π αλλα απλα αλλαξε γωνια τριβης!Τελος παντων. Μπηκαμε στο παιχνιδι. Ολα καλα και μαστορικη η πιπα της και ολα μεσα. Οταν ομωςς ξεκινησα να πασπατευω κι εγω κατι δεν καθοταν καλα.  Ψιλο απεφευγε μεχρι που ανεβηκε κρεβαυι και την ειχα φατσα καρτα. Μετα αλλαξαμε πανω κατω και ηρθε η ωρα του πιστονιου! Ουτε πεντε λεπτα και με το" πω πωωω μεγαλη πουτσα" γυρισμα ξεκαποτιασμα - ξαπλωμα- πιποτελειωμα! Ωπα ρε φιλε. ειπαμε αλλα οχι κι ετσι. Ουτε μου αρεσε το υφος του "οχι 50 ... δεν ξερω τι θυμασαι, τι σου ειπαν 60 ... ειναι" Ο.κ Λοιπον 60 κα. Ελενη. Βεβαια τωρα θελω κανονικο μασαζ για να ερθω στα ισα μου. !! Αυτα απο εμε λεβεντες μου.
 

panospr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια ξέρετε να μου πει κάποιος μια καλη για μασάζ και καλό σεξ οικονομική σε Αθήνα;
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Το λοιπον: επισκεφθηκα την θεια Ελενη(καλιθεα). Για να ντα ξεκαθαρησουμε λοιπον, ετσι δυο τρια πραγματακια. Την ειχα παρει παλαιοτερα αλλου κι αλλοιωτικα!Κρατιεται καλα για τα ετη της.  Παμε λοιπον στην τωρινη εμπειρια. Εφαγα πολυ "ξυλο". Ακομη ποναει η πλατη και οι τραπεζοοιδεις μου! Ενταξει να τριψουμε δυνατα και να χαλαρωσουμε. Αλλα οχι κι ετσι. Ειπα να αφεθω και καλα να δω τι αλλαξε. Οχι ρε παιδια! Οσο ετριβε ποδια μια χαρα, μετα το γαμησαμε! Μοωο μπουνιδια δε μου εριξε. Της ειπα να το χαλαρωσει λιγο λογο καποιων τραυματισμων σε χερια κ.λ.π αλλα απλα αλλαξε γωνια τριβης!Τελος παντων. Μπηκαμε στο παιχνιδι. Ολα καλα και μαστορικη η πιπα της και ολα μεσα. Οταν ομωςς ξεκινησα να πασπατευω κι εγω κατι δεν καθοταν καλα.  Ψιλο απεφευγε μεχρι που ανεβηκε κρεβαυι και την ειχα φατσα καρτα. Μετα αλλαξαμε πανω κατω και ηρθε η ωρα του πιστονιου! Ουτε πεντε λεπτα και με το" πω πωωω μεγαλη πουτσα" γυρισμα ξεκαποτιασμα - ξαπλωμα- πιποτελειωμα! Ωπα ρε φιλε. ειπαμε αλλα οχι κι ετσι. Ουτε μου αρεσε το υφος του "οχι 50 ... δεν ξερω τι θυμασαι, τι σου ειπαν 60 ... ειναι" Ο.κ Λοιπον 60 κα. Ελενη. Βεβαια τωρα θελω κανονικο μασαζ για να ερθω στα ισα μου. !! Αυτα απο εμε λεβεντες μου.

Χαχαχααχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom