Νέα

Κωλόμπαρο σε Πρέβεζα-Βόνιτσα?

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Αν γνωρίζει κανείς, ας το μοιραστεί παρακαλώ!
 

paf

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0

πριν μπεισ βονιτσα στο αριστερο σου χερι με τα το γεφυρακι μετα ενα πριν τον αγιο νικολαο (προσ λευκαδα μερια ) για πρεβεζα δεν ξερω
ελπιζω να βοηθησα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
πριν μπεισ βονιτσα στο αριστερο σου χερι με τα το γεφυρακι μετα ενα πριν τον αγιο νικολαο (προσ λευκαδα μερια ) για πρεβεζα δεν ξερω
ελπιζω να βοηθησα

Αυτο ακριβως για Βοντισα!

Για πρεβεζα, το Στουδιο Σαβαλας εκλεισε???
 

rigas el

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
390
Like
12
Πόντοι
1
Έχει και ένα (νομίζω να λειτουργεί ακόμα) στο δρόμο από Βόνιτσα για Πάλαιρο στο δεξί σου χέρι 2,5χμ από Βόνιτσα.
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Να ανοίγουν καινούρια μπουρδέλα να έχει που να γαμάμε, φράγκα για πουτάνες βρίσκουμε :zfuck:
 

xmacher

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μετά τη Βόνιτσα , έχει και στο δρόμο προς Λευκάδα κανα δυο. Το ένα νομίζω λέγεται Αμαζώνες. Μετά Πρέβεζα έχει μερικά βγαίνοτας από πρέβεζα προς Λούρο, λίγο μετά το Κτελ Πρέβεζας στο δεξί χέρι. Εκεί φορτώνεις και από το μαγαζί αλλά και τηλεφωνάκι παίζει για επόμενη μέρα. Το ένα είναι λίγο παρακμή, έχει αρκετά milf.
 

yuck fou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μετά τη Βόνιτσα , έχει και στο δρόμο προς Λευκάδα κανα δυο. Το ένα νομίζω λέγεται Αμαζώνες. Μετά Πρέβεζα έχει μερικά βγαίνοτας από πρέβεζα προς Λούρο, λίγο μετά το Κτελ Πρέβεζας στο δεξί χέρι. Εκεί φορτώνεις και από το μαγαζί αλλά και τηλεφωνάκι παίζει για επόμενη μέρα. Το ένα είναι λίγο παρακμή, έχει αρκετά milf.
επιβεβαιώνω. έχει ένα δίπλα στο κινεζικό μετά την Αγία Ειρήνη στα αριστερά και ένα απέναντι από τον ΑΒ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom