Νέα

Iphones και κρύψιμο φωτογραφιών-βίντεο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bleach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.693
Like
29.006
Πόντοι
6.056
θυμαμαι ενα πορνιδιο που με ρωτουσε αν εβλεπα τσοντες κι οταν της ειπα, εννοειται, αλλαξε φατσα και μου ειπε "δεν το περιμενα απο σενα και τι πραγματα ειναι αυτα"...
Τη ρωτησα "αν αυτη ειχε δει" και το αρνηθηκε κατηγορηματικα...
Μετα που πηδιομασταν μου ζητουσε να τραβαμε βιντεο και να βλεπουμε τις τσοντες και να πηδιομαστε....
Και πηδιοταν και σαν καριολα

Η κλασική σεμνοτυφία της Ελλεινηδας, μπορει να εχει κανει τριο, παρτουζα και να εχει παει με αλογο :grin: αλλα αν την ρωτήσεις αν βλεπει τσοντες σου απαντάει: "για πια με περασες ρε ανώμαλε;"
Πιστευω οτι οι σημερινές κοπελες την εχουν αποβάλει καπως αυτη την σεμνοτυφία και αν της ρωτήσεις ενα μεγάλο ποσοστό θα παραδεχθεί οτι βλέπει εστω και περιστασιακά τσόντες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Μάγκες, επειδή η αγορά κινητών έχει φτάσει τις τιμές στο θεό και οι συσκευές έχουν γίνει παντόφλες, σκέφτομαι για αγορά ενός iphone σε σχέση με το android που είχα (samsung).
To ερώτημα είναι : υπάρχει κάποιος τρόπος να κρύβεις τις πονηρές φωτογραφίες σου ; διάβασα για κάποια εφαρμογή που τις κλειδώνει αλλά δεν με έπεισε.
Επίσης, οι επαφές κρύβονται εύκολα;
Το samsung που είχες είναι το πιο κατάλληλο γιατί έχει το KNOX.

Το iPhone από την άλλη μεριά είναι σκέτη "τρύπα". Δες μόνο πόσες φωτογραφίες έχουν διαρεύεσει από iPhone και iCloud κι όλες αυτές τις πίπες που έχει η Apple :)

ΕΓώ το είχα πει: Στην μετά Jobbs εποψή, η Apple δεν θα είναι ποτέ η ίδια!
 

Tuerto

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
9
Like
22
Πόντοι
0
Όπως είπαν και κάποιοι πιο πάνω, Photo Vault και καθάρισες. Όσο για το φίλο που έχει διαγράψει τις φωτογραφίες και απ το φάκελο διαγραμμένων, δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος επαναφοράς τους εφόσον δεν ήταν ανεβασμένες στο Cloud.
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
307
Πόντοι
21
Στο ζητημα αυτό, η HUAWEI ήταν πρωτοπόρος.....
Είχε την επιλογή του ιδιωτικού χώρου όπου μπορούσες να κρύψεις τα πάντα...
Φωτογραφίες, κρυφά προφιλ στα social ...
Είμαι κάτοχος του Ρ30 και με την εισαγωγή ενος κωδικού αλλαζω το προφιλ του τηλεφώνου...
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Όπως είπαν και κάποιοι πιο πάνω, Photo Vault και καθάρισες. Όσο για το φίλο που έχει διαγράψει τις φωτογραφίες και απ το φάκελο διαγραμμένων, δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος επαναφοράς τους εφόσον δεν ήταν ανεβασμένες στο Cloud.
Εκτός αν πας στα settings και ανατρέξεις στα recently deleted files . Τα σβησμένα αρχεία μένουν νομίζω ένα μήνα στη συσκευή και μετά σβήνονται αυτομάτως
 

Titswinger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
273
Πόντοι
280
Δεν χρειαζεται κανενα app για να κρυψεις οτιδηποτε αρχειο στο ios. Tις φωτο τις βαζεις στα notes και κλειδωνεις με κωδικο η id touch το note και καθαρισες
 

Tuerto

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
9
Like
22
Πόντοι
0
Δεν χρειαζεται κανενα app για να κρυψεις οτιδηποτε αρχειο στο ios. Tις φωτο τις βαζεις στα notes και κλειδωνεις με κωδικο η id touch το note και καθαρισες
Αδερφέ, μου άνοιξες τα μάτια!
 

Titswinger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
273
Πόντοι
280
Αδερφέ, μου άνοιξες τα μάτια!
Χαιρομαι που βοηθησα...Απλα μην ξεχασεις το password σε περιπτωση που στο ζηταει ( εαν κολλησει το id touch) γιατι δεν υπαρχει τροπος να το ξαναβρεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tuerto

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom