Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (28 μέλη και 262 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
389
Κριτικές
43
Like
1.830
Πόντοι
1.071
Ναι.. κάτι αυτοί που δεν τούς πάει και τούς ρίχνει φολες..
Κάτι ψεύτικη λογαριασμοί από τα γύρω μαγαζιά που ανεβάζουν κριτικές... κάτι μερικοί που δεν μπορούν να αντέξουν το στενό μουνακι της, και χύνουν στα τρία λεπτά...
Στρατός γίναν....
Αχ βρε Σαμπίνα... ιστορία γράφεις
Εγω που περναγα παλια μαζι της τελεια ηταν η κοπελα...τωρα αν κατι αλλαξε...αν και δε το νομιζω
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
389
Κριτικές
43
Like
1.830
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα φίλε μού, κάνε μου μια χάρη και μπες στο κόπο να παραθέσεις τις περιγραφές που έχεις διαβάσει για να γίνουν και συγκρίσεις, στην ηλικία έχεις πέσει αρκετά έξω...μάλλον σε ξεγελάει το ωραίο κορμί της και το γλυκό πρόσωπο της, 34 στα 35 είναι
Καλη επιλογη ειναι, μευριο προσωπο, ωραιο σωματακι, καλη στις υπηρεσιες, πρεοει να ναι πανω απο 30.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Σήμερα κάνοντας βόλτα στην πλατεία Βικτορίας συνάντησα την Σοφία που δούλευε στο Μαραθώνος 59 στο υπόγειο... Την είδα έξω από μια πολυκατοικία, ενώ μια γριά "πάλευε" να παρκάρει τρακάροντας με το πεζοδρόμιο (γαμώντας παράλληλα τον συμπλέκτη)... Ήταν με μια φίλη της και ένα μικρό κοριτσάκι... Την ρώτησα που δουλεύει τώρα και μου είπε ότι σταμάτησε...
Έλαμπε σαν ήλιος μέσα στο μίζερο και παρακμιακό περιβάλλον της περιοχής... Όπως ένα εντελβάϊς λουλούδι σε χιονισμένο βουνό της Ελβετίας... Τι είναι τα νιάτα μαζί με την ομορφιά...
Ειναι αυτη που εμφανιζοταν και Διδιυμου 8 όροφος?
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Βρε παιδιά καλησπέρα.περασα μια βόλτα τώρα από το μετάξι πολύ μαυρίλα πλάκωσε. (πακιδες Ταλιμπάν )τι διάολο είναι δεν ξέρω. Έτυχε να περάσω όταν επέστρεψα από φυλής και λέω να πάω να ρίξω μια ματιά .δεν έχουν ραμαζάνι?? πολύ βρώμα.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Βρε παιδιά καλησπέρα.περασα μια βόλτα τώρα από το μετάξι πολύ μαυρίλα πλάκωσε. (πακιδες Ταλιμπάν )τι διάολο είναι δεν ξέρω. Έτυχε να περάσω όταν επέστρεψα από φυλής και λέω να πάω να ρίξω μια ματιά .δεν έχουν ραμαζάνι?? πολύ βρώμα.

Όταν πέσει το σκοτάδι ο Αλλάχ κοιμάται τύπε.. οπότε τα πάντα (φαγητό, ποτό, μουνί κτλ.) επιτρέπονται!!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
ποιο ραμαζανι ρε πατε καλα !!!!!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.409
Πόντοι
3.506
Βρε παιδιά καλησπέρα.περασα μια βόλτα τώρα από το μετάξι πολύ μαυρίλα πλάκωσε. (πακιδες Ταλιμπάν )τι διάολο είναι δεν ξέρω. Έτυχε να περάσω όταν επέστρεψα από φυλής και λέω να πάω να ρίξω μια ματιά .δεν έχουν ραμαζάνι?? πολύ βρώμα.
Κατά την διάρκεια του Ραμαζανιού, απαγορεύεται η κατανάλωση φαγητού και νερού, μέχρι την δύση του ήλιου. Μετά την δύση, επιτρέπονται τα πάντα. Για αυτό είδες τόσους μουσουλμάνους, μαζεμένους. Οπότε, καλό θα ήταν να αποφεύγουμε την πιάτσα, αυτές τις ώρες, μέχρι να τελειώσει το Ραμαζάνι.
 

Cheetah_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
364
Πόντοι
280
Κατά την διάρκεια του Ραμαζανιού, απαγορεύεται η κατανάλωση φαγητού και νερού, μέχρι την δύση του ήλιου. Μετά την δύση, επιτρέπονται τα πάντα. Για αυτό είδες τόσους μουσουλμάνους, μαζεμένους. Οπότε, καλό θα ήταν να αποφεύγουμε την πιάτσα, αυτές τις ώρες, μέχρι να τελειώσει το Ραμαζάνι.
Πωωω ρε τι πάτε εκεί?!?
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.984
Πόντοι
6.815
Παρασκευή μεσημέρι βρέθηκα Μετάξι λόγο δουλειάς οπότε πήγα για ένα κολογαμιση από την Τζούλια στο Ι.37.
Αρχικά έκανε σχόλιο για το ωραίο άρωμα μου και εκεί τέλος τα καλά.
Υπήρχε μια βιαστική συμπεριφορά, ένα στραβομουτσιυνιασμα και γενικά μια ξενέρα.
Ούτως ή άλλως το κεφάλαιο Τζούλια ήταν για κλείσιμο οπότε έγινε την κατάλληλη στιγμή.
Πάμε για άλλα και μια και το έφερε η κουβέντα στην Περδίκκα εθεάθησαν δύο κοπελιές που γρήγορα θα δοκιμαστούν.
 

Sa66as

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά που είναι η Άννα από το Φώκαιας 17, η νεαρή μελαχρινή βυζαρου, 10 φορές σας έχω ρωτήσω ιδι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.032
Πόντοι
45.465
Πάμε για άλλα και μια και το έφερε η κουβέντα στην Περδίκκα εθεάθησαν δύο κοπελιές που γρήγορα θα δοκιμαστούν.
στο 3β ?λογικά λές τις κοπέλες που τώρα δουλεύουν σα Νατάσα και Ντασα
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Κατά την διάρκεια του Ραμαζανιού, απαγορεύεται η κατανάλωση φαγητού και νερού, μέχρι την δύση του ήλιου. Μετά την δύση, επιτρέπονται τα πάντα. Για αυτό είδες τόσους μουσουλμάνους, μαζεμένους. Οπότε, καλό θα ήταν να αποφεύγουμε την πιάτσα, αυτές τις ώρες, μέχρι να τελειώσει το Ραμαζάνι.
Φίλε μου το ξέρω αυτό.αν και το Μεταξουργείο το έχω κόψει δεν πάω εκεί. προτιμώ να δώσω 5€ παραπάνω και να πάω φυλής και κάπου αλλού.δεν είναι και η περιοχή για να παίζεις με την ζωή σου γιατί δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει.
 

papadrosos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
34
Like
48
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους


Πλεον δεν κανεις κανεις ενημερωση .....ολπκληρη μερα και κανεις δεν εχει γραψει τπτ και σε εμας που μενουνμε μακρυα και ειναι ολοκληρο ταξιδι για να ερθουμε.....
Ευχαριστω
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20
Δηλαδή αν έκαναν ντους με αφρολουτρο θα άλλαζε κάτι;

Αν τώρα σας ξυνιζουν τα χυσια του προηγούμενου στο χέρι σας είναι να κόψετε αυτή τη μαλακια με το να χύνετε και να κατουρατε τα κορίτσια όπου βρείτε
Ρε φίλε είναι λίγο άκυρα αυτά που λες ποια κάθεται να την κατουρισες 1 αυτό. Δεύτερον δεν κάνουν όλες όλα. Αυτό που είπα σαν εικόνα και καθαριότητα δεν μαρεσε καθόλου και δεν κολακεύει την κοπέλα όσο όμορφη και να είναι. Το να πάει 3-4 λεπτά να πάρει μια ανάσα και να κάνει ένα φρεσκαρισμα είναι κάτι πολύ λογικό και για αυτήν αλλά και για εμάς όλους τους πελάτες. Αν σου έρθει μετά από 5-6 και βάλε δωμάτια θα υπάρχει και κάποια κούραση και βαριεστημαρα από μεριά της δίχως μικρά διαλείμματα. Άσε και την υγιεινή που πήγε περίπατο. Η συγκεκριμένη από ότι είδα είχε φουλ δωμάτια και πολύ κόσμο στο σαλόνι οπότε δεν βρίσκω τον λόγο να τρέχει τόσο υπερβολικά.
 

palios 07

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
108
Πόντοι
0
Πέρασα χθές από βέργας στη Σαμπίνα... όπως πάντα πολύ κόσμο και φοβερή στο δωμάτιο...μου είπε ότι σήμερα και αύριο θα δουλεύει βράδυ και την τρίτη θα λείπει...
Ανεβάζω και δύο βιντεάκια για όσους συναγωνιστές δεν ξέρουν περί τίνος πρόκειται
 

Συνημμένα

  • 8bd69b61-6e51-4c7f-a001-bc959a1110c0.mp4
    9,4 MB · Εμφανίσεις: 0
  • d27ed373-7510-4d26-b7cd-712a5c778404.mp4
    20 MB · Εμφανίσεις: 0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom