Νέα

Η «Λορένα» που εξέδιδε ανήλικες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redtattoo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.868
Πόντοι
456

Ποιο μελος ειναι;


Στο εντωμεταξυ οι αγγελίες τους γιατι υπάρχουν ακόμα με τις φωτο μεσα?
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
παιδια να ξερετε και σας το λεω εκ πειρας το σιτε αυτο του βου ειναι θεμα απο παντα σε εταιριες τηλεποικοινωνιων σας το λεω επειδη δουλευα σε αυτες μας εχουν ολους φακελομενους οσους ειμαστε στο βου οποιος χρησιμοποει το σιτε χωρις συνδεση vpn ειναι καταγεγραμενος και φακελομενος απο το παροχο ιντερνετ. Για να σας το κανω πιο απλο οποιος χρησιμοποει το μαμα ρουτερακι του παροχου του υπαρχει ενα ειδικο προτωκολλο λεγεται tr-069 αν δεν κανω λαθος που καταγραφει και στελνει καρφωτη ολα τα σιτε που επισκεπτεται ο χρηστης. Για παραδειγμα μπορουν να δουν οτι ο χρηστης ταδε επισκεπτηκε τον ιστοτοπο facebook ταδε ωρα. Προφανως δν μπορει να δει με ποιον μιλατε τι στελνετε η τι ανεβαζετε γιατι υπαρχει η κρυπτογραφηση αλλα μπορουν να δουν τι σιτε επισκεπτεστε. Για αυτο λυσεις ειτε χρησιμοποιηστε vpn η αλλαξτε ρουτερ ή κλειστε το πρωτοκολλο που σας ειπα. Αν και ειναι αργα ολοι ειμαστε φακελωμενοι μυστες μου
χεστηκαμε
στο μπου βλεπουμε κωλους και βυζακια
αντε και κανενα μπινελικι στον μητσοτακη
σιγα τα ωα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Τυπε επίτηδες να γράφεις έτσι, αποκλείεται να τα έκανες τόσο σκατά.
Δε διαβάζεται αυτό που γράφεις και είσαι προσβολή στην Ελληνική γλώσσα.
Αν είσαι Αλβανός ή Βούλγαρος, δικαιολογείσαι.
Αν όμως έχεις γεννηθεί από Έλληνες γονείς είναι ντροπή να γράφεις έτσι.
σημασια εχει αν εχεις παει σχολειο που διδασκονται ελληνικα, και αμερικανος να ειμαι αμα δεν εχω παει σε ελληνικο σχολειο να γραψω δεν ξερω. επιτηδες εννοειται. αν ειμαι εγω προσβολη στην ελληνικη γλωσσα φιλε, εφοσον δε με ξερεις και ουτε θα με μαθεις, φανταζομαι τι ειναι οι υπολοιποι. μην το παρατραβας ομως. μεχρι το σκατα πηγαινες καλα. μετα το εμπλεξες με το μυαλο σου. ξεκολλα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
αρα το σωστο ειναι να ρωτησει καποιος σε τι σχολειο εχω παει. ασε τους γονεις και τα κουραφεξαλα. δεν σε παρεξηγω. εισαι θυμα πλυσης εγκεφαλου. περαστικα.
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
102
Πόντοι
1
Κύκλωμα μαστροπείας: Ελεύθερη με περιοριστικούς όρους η 25χρονη «Έλενα» και ο 63χρονος «πελάτης»

Ελεύθερη αφέθηκε μετά την απολογία της η 25χρονη που κατηγορείται ότι συμμετείχε στο κύκλωμα μαστροπείας στον Κολωνό, που εκμεταλλευόταν ανήλικες.

Την κατηγορούμενη υπέδειξε στις Αρχές μία εκ των ανηλίκων ως μαστροπό. Κατά την απολογία της, η 25χρονη αρνήθηκε τις κατηγορίες και, σύμφωνα με πληροφορίες, ισχυρίστηκε ότι αφενός δεν γνώριζε πως η καταγγέλλουσα είναι ανήλικη και αφετέρου ότι η ίδια είναι τοξικοεξαρτημένη.

Στην κατηγορούμενη επιβλήθηκε ο περιοριστικός όρος της υποχρεωτικής εμφάνισης δύο φορές το μήνα σε Αστυνομικό Τμήμα.

Ελεύθερος αφέθηκε και ο 63χρονος που φέρεται ως «πελάτης», με τον όρο της υποχρεωτικής εμφάνισης σε Αστυνομικό Τμήμα και την καταβολή εγγυοδοσίας 5.000 ευρώ.

πηγη : Κύκλωμα μαστροπείας: Ελεύθερη με περιοριστικούς όρους η 25χρονη «Έλενα» και ο 63χρονος «πελάτης» - iefimerida.gr

Δεν μπορω να καταλαβω κατι δεν ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom