Νέα

Η ερωτική επιθυμία σε καθε φύλο, μια άλλη θεώρηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.869
Like
27.418
Πόντοι
5.906
Δεν ξέρω τι διαφορά υπάρχει στην ερωτική επιθυμία στα δυο φύλα :confused: Οσες κοπέλες έχω γνωρίσει τους βγάζω άγρια ένστικτα στο κρεββάτι :confused: μάλλον θα φταίει που είμαι σαιξ σίμπωλ :confused:
Η απλά γλυκοτσουτσουνος!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
ε καλα ,αμα ο αλλος ειναιι τσιγγανος βουλγαρος,μην περιμενει να γαμησει καμια μουναρα λευκη καστανη σλαβα βουλγαρα,μαλλον ο τυπος αυτο εννοει οταν λεει οτι οι βουλγαροι θελουν να ερθουν ελλαδα για να βρουν γκομενα,βλεπει ο γυφτοβουλγαρος τις ελλεινιδες ολες να τα εχουν με μαβριδερους με μουσια,σε λεει,εδω ειμαστε,παω ελλαδα για να γαμησω
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.403
Like
5.209
Πόντοι
1.056
Ρούφηξα μια γουλιά φρεντο εσπρέσο , άναψα τσιγάρο και προσπαθούσα κανα δεκάλεπτο να καταλάβω πώς από τις γάτες και τα πολύχρωμα γατάκια , το νήμα κατέληξε σε διαμάχη για τις βουλγάρες και τις ελληνίδες ενώ το θέμα ήταν η ερωτική επιθυμία σε κάθε φύλο. Μετά θυμήθηκα οτι είμαι στο bou. :confused:
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Το νήμα αυτό ας επιστρέψει στο πραγματικό του νόημα: η ερωτική επιθυμία σε κάθε φύλλο ...!!!
ας Το βελτιώσουμε λίγο:
Τι μας καβλώνει εμας τους άνδρες είναι ξεκάθαρο...ή για τον καθένα προσωπικά το ξέρουμε πολύ πολύ καλά !!!!
Μπορούμε εδω να καταταθέσουμε απόψεις : Τι (με την εμπειρία του ο καθένας) έχει καταλάβει ότι "φιάχνει" καυλώνει τις γυναίκες...
Και δεν εννοούμε πχ να της βάζεις δάχτυλο...πως φτάνεις μέχρι εκει...δεν εννοούμε τα γλωσόφιλα ...εννοείται...αλλά πως φτάνεις μέχρι εκει...
Και εντελώς πάνω στο σεξ...τι τσεκαρισμένο νομίζετε ότι της καυλώνει ξεκάθαρα...(μην αρχίσουμε πάλι το στυλ....τα λεφτά...τα αμάξια ,,,τα δώρα)....
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
ναι...η εξουσία...αλλά πολύ γενικό και αόριστο....
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
παράδειγμα!: ένας φίλος μου λεγε παλιά ..." έτσι και πιεί κανα ποτηράκι παραπάνω η γκόμενα..τα δίνει όλα...φιάχνεται...πολύ !!!" Αυτός αυτό κρατάει...το ποτάκι παραπάνω.,,
Άλλος μπορεί να λέει: έχω καταλάβει ότι κάποιες ...αν και το παίζουν δύσκολες...αν της δείξω καμιά τσοντούλα στο κινητό απελευθερωνόνται τόσο πολύ...που γίνονται θηρία!!
Άλλο πιθανό ? πχ βρωμόλογα? σε μια παλιά μου φίλη έπιανε !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom