Νέα

Η χαμένη τσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Russian Ninja
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Russian Ninja

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι καλησπερα.
Εφαγα μια φλασια προσφατα με μια τσοντα που ειχα μικρος (10+ χρονια ago) την οποια δεν μπορω να βρω με τπτ στο ιντερνετ...

Οι πληροφοριες που εχω ειναι οι εξης:
* Ηταν interactive παιχνιδι το οποιο ειχα σε cd στο playstation (το οποιο πολλες φορες δεν επαιζε και ειχε κατι ρωσικα γραμματα στην αρχη).
* Διαλεγες απο 3 κοπελες με ποια θα παιξεις (μια ξανθια, μια μελαχρινη ασιατισα, και νομιζω μια κοκκινομαλα).
* Ειχε στα αριστερα και δεξια 2 στηλες με εικονες του τι θελεις να της κανεις, στο κεντρο το βιντεο που επαιζε αναλογα σε ποια εικονα παταγες, και κατω τη μπαρα που οταν της εκανες το σωστο πραγμα γεμιζε μεχρι να περασεις το "level".
* Οταν το τερματιζες σου εδειχνε κατι εικονες απο τσοντοκομικ απο ενα παραμυθι (η ωραια κοιμωμενη ισως, δε θυμαμαι).

Αν θυμιζει κατι σε καποιον και ξερει που μπορω να το βρω, παρακαλω ας μου πει (for old time's sake).

Ευχαριστω πολυ!
 

cube

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
φιλε το θυμαμαι και εγω αυτο, το ειχε φιλος στο play του, στο τελος σου εδειχνε ενα παραμυθι που μια κακια μάγισσα ετρωγε αθώους ιπποτες με το δρακομουνί της!   :2funny::2funny:

Τωρα δεν ξερω πως μπορεις να το βρεις αυτο, σε κανα torrent εψαξες?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Μονο ο θεσσαλος τζι-ελ μπορει να σε βοηθησει τυπε
 
OP
OP
R

Russian Ninja

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Οχι φιλε μου δεν ειναι αυτο. Επισης να πω πως δεν ειναι animation αλλα κανονικες σκηνες και να υπενθυμισω πως ειναι ΑΡΚΕΤΑ παλιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom