Νέα

HIV Λοίμωξη & AIDS. «Μύθοι & Πραγματικότητες»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vassilis19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εσείς, απο που ενημερώνεστε για την ασθένεια αυτή?

  • Από Γιατρούς και άλλους ειδικούς

    Ψήφοι: 60 29,1%
  • Από φίλους/παρέα ?

    Ψήφοι: 3 1,5%
  • Από το Internet ?

    Ψήφοι: 110 53,4%
  • Από βιβλία ?

    Ψήφοι: 11 5,3%
  • Από άλλη πηγή ?

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Δεν ενημερώνομαι και δεν θέλω να ξέρω ?

    Ψήφοι: 17 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    206

Επισκέπτης
Ρε παιδιά, δεν πολιτικοποίησα το ζήτημα, ούτε σχολίασα τη δημόσια η την ιδιωτική υγεία. Απλά ρώτησα αν όντως ισχύει αυτό που είπε. Γιατί αν ισχύει (όποιος και να είναι αυτός που λέει οτι σου κάνει υπεύθυνες εξετάσεις και δεν σου κάνει), είναι για κλωτσιές.
 

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
Επιτελους μια γυναικα καταθετει το δικο της "προβλημα" με σαφηνεια και γεναιοτητα αξιοζηλευτη.
Μπραβο της... :)
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κατι εχω δει απο αυτο το βιβλιο κ δεν με βρισκει συμφωνο σε ολα.ολοι κολλανε hiv αυτο ειναι αποδεδειγμενο.καποιες ομαδες πιο ευκολα ειναι φυσικο.κ να μπλεκουμε μεσα κ την πολιτικη σ ενα τετοιο θεμα,ε ξερω κ εγω.δεν σημαινει οτι αν καποιος ειναι hiv φορεας,ξερει πιο πολλα απο τους γιατρους κ απο ολους τους αλλους.
 

sasoula

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια εχει κανενας νεα απο τον βασιλη? Χαθικε...... Ελπιζω να πηγε να δει εναν ειδικο..... Τι να πω.....Good Luck
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια εμενα μου πηρε καποιος τσιμπουκι ακαποτα αλλα χυσια δεν ειχαμε ουτε εγω ουτε αυτος και ενα φιλι καναμε πριν μου παρει τσιμπουκι!Ποιο πολυ φοβο εχει ο ενεργητικος η ο παθητικος στο στοματικο σεξ;Εχω τρελλαθει μεχρι να περασουν οι 6 μηνες για να παω για εξεταση αιματος!Το εκανα γιατι με πληρωσε αλλα μου ειπε να μην χυσω!Αλλα εγω τωρα εχω ιδεες εμμονες μηπω ςκολλησα!Βοηθηστε με!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Το ότι δεν εμφανίζεται αυτό είναι μάλλον ανησυχητικό
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Ρε παιδια εμενα μου πηρε καποιος τσιμπουκι ακαποτα αλλα χυσια δεν ειχαμε ουτε εγω ουτε αυτος και ενα φιλι καναμε πριν μου παρει τσιμπουκι!Ποιο πολυ φοβο εχει ο ενεργητικος η ο παθητικος στο στοματικο σεξ;Εχω τρελλαθει μεχρι να περασουν οι 6 μηνες για να παω για εξεταση αιματος!Το εκανα γιατι με πληρωσε αλλα μου ειπε να μην χυσω!Αλλα εγω τωρα εχω ιδεες εμμονες μηπω ςκολλησα!Βοηθηστε με!

Έχεις πολύ μικρές πιθανότητες να κολλήσεις μιας και δεν ανταλλάξατε υγρά αλλά και πάλι δεν μπορώ να πω ότι δεν είναι επικίνδυνο.
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Όνομα:  vassilis19

Τελευταία σύνδεση:  17/10/06, 23:11

Tα σχόλια περιττά.......
 

MadSexxx

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια εμενα μου πηρε καποιος τσιμπουκι ακαποτα αλλα χυσια δεν ειχαμε ουτε εγω ουτε αυτος και ενα φιλι καναμε πριν μου παρει τσιμπουκι!Ποιο πολυ φοβο εχει ο ενεργητικος η ο παθητικος στο στοματικο σεξ;Εχω τρελλαθει μεχρι να περασουν οι 6 μηνες για να παω για εξεταση αιματος!Το εκανα γιατι με πληρωσε αλλα μου ειπε να μην χυσω!Αλλα εγω τωρα εχω ιδεες εμμονες μηπω ςκολλησα!Βοηθηστε με!

Νομίζω απο στοματικό κολάς μόνο αν έχει ουλίτιδα. Ρώτα και ένα μικροβιολόγο.
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Η πραξη εγινε στις 2 Οκτωβριου αμα τωρα θα φανει αν εχω κατι για εξεταση!Ενα συμπτωμα του Ειτζ ειναι η διαρροια μετα παο μια μερα ειχα για 3 μερες διαρροια,ανορεξια και τωρα πονανε που και που οι λεμφαδενες μου!Πυρετο οχι δεν ειχα!Παιδια εχω τρελλαθει!
 

sasoula

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η ανησυχητικό, ή μας δουλευε, ή ηθελε να κανει απλα μια δυσφημηση. Παντως οτι και αν ειναι ελπιζω να ειναι καλα....Μην ξεχναμε ειναι και μικρο παιδι......
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.620
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.343
Πόντοι
14.565
Η πραξη εγινε στις 2 Οκτωβριου αμα τωρα θα φανει αν εχω κατι για εξεταση!Ενα συμπτωμα του Ειτζ ειναι η διαρροια μετα παο μια μερα ειχα για 3 μερες διαρροια,ανορεξια και τωρα πονανε που και που οι λεμφαδενες μου!Πυρετο οχι δεν ειχα!Παιδια εχω τρελλαθει!

Καλά, το τελευταίο είναι το μόνο σίγουρο.  :rolleyes:
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη να μην ανυσυχω;Θα μπορουσε αμα ειχα κατι να ειχα πυρετο και να εμφανιζοταν αμεσως ο πυρετος;
 

sasoula

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τι να πω και εγω, προτεινω να πας και εσυ να κοιταχτεις σε κανα γιατρο...Φύλα τα ρουχα σου να εχεις τα μισα......
 

sasoula

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ειναι και η εποχη τετεια που κυκλοφορουν. Και εγω εχο την κορουλα μου αρρωστη.  (ξεφυγα λιγο απο το θεμα sorry)
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα μα παω τωρα για εξεταση θα φανει ο ιος;
 

sasoula

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μη Κυβερνητικοί Σύλλογοι Υποστήριξης
Ασθενών με ΑIDS

Σύνθεση - Ενημέρωση, Ευαισθητοποίηση, Έρευνα

    Πρόεδρος: Δρ. Κύρος Κόκκας
    Διεύθυνση: Κανάρη 11, 10671 Αθήνα
    Τηλέφωνο: 210-8619852
    Φαξ: 2108619348
    web:

more info sto κανε ενα τηλεφωνο αυριο...απλα για ενημερωση. πιστευω να σου λυσει τις αποριες σου
 

Centurion

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Μία ερώτηση-σενάριο αρκετά συχνό για όλους (από μασατζίδικα και όχι μόνο..)

Χαμουρεύεσαι με τη γκόμενα, της τρίβεις το μουνί, κλειτορίδα και της βάζεις δάχτυλο..και μετά καπάκι πιάνεις τον πούτσο σου που είναι τίγκα και τον χαιδέυεις και τον παίζεις και χύνεις...και το αντίθετο..χαιδεύεται, βάζει δάχτυλο και μετά σου τον πιάνει και στον παίζει μέχρι που χύνεις...

Ποιές οι πιθανότητες να κολλήσεις AIDS ή άλλη ασθένεις εαν είναι μολυσμένη ? Υπάρχει λογική για να ανησυχείς ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom