Νέα

Gay Ελληνική τσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stathis1981
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
ρε ........ανθρωποιδη ...με τεσσερα ποδια...η φυσης μας εμαθε να πηγενουμε με ΓΥΝΑΙΚΕΣ κοινος ΜΟΥΝΑΚΙΑ τη ανωμαλια να σκηζεται της κολοτριπιδες σας και προπαντων να βλεπαιτε πορνο με GAY......ουστ απο δω ανωμαλιαρες ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ......!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Άσε, που πρέπει να είσαι και πολύ, ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑΣ!!! Ουστ! Λουγκραααααααααααααα! :kissass2: :2funny: :2funny: :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
φιλαρακι εαν δεν γουσταρεις το συγκεκριμενο θεμα ασχολησου με καποιο αλλο.το τι κουβαλαμε μεσα στα παντελονια μας δεν θα μας το πεις εσυ. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
IPOTTIS 69....κοινα να δεις κατη ...μωρε αν σου αρεση το κοκκορετση δεν εχω προβλημα στον κολο σου μπενει οχι στον δικο μου αλλα καντω στο σπιτι σου κεκλησμενων των θυρων εχω απεχθια για του GAY..που και καλα ειναι ακομλεξαρηστη μην χεσω και ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ μη ετουτο μη εκεινο ....και προβαλονται ΑΙ ΣΥΧΤΗΡ απο εκει.....
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
IPOTTIS 69....κοινα να δεις κατη ...μωρε αν σου αρεση το κοκκορετση δεν εχω προβλημα στον κολο σου μπενει οχι στον δικο μου αλλα καντω στο σπιτι σου κεκλησμενων των θυρων εχω απεχθια για του GAY..που και καλα ειναι ακομλεξαρηστη μην χεσω και ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ μη ετουτο μη εκεινο ....και προβαλονται ΑΙ ΣΥΧΤΗΡ απο εκει.....
Άκου φιλαρα! Το τη κάνω εγώ, πρόβλημα μου. Απλά μην είσαι, τόσο επιθετικός με τους  GAY!  Και το αν δεν πάνε με μουνια ,και δεν είναι άντρες, δικό τους θέμα.  Μήπως σε γαμήσανε, μικρό και έχεις απωθημένα? Γιατη τόσο ακτι??? :headbang: :s&m_1:
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
καλα κρασια......IPOTTIS69....!!!μια κουβεντα λεμε 100 πετατε χηροτερα και απο γυναικες ΑΛΛΑ...... απο δω ΦΙΦΙΤΕΣ....!!!γιαυτο δεν σας παω μιρι μιρι μιρι μιρι....... ξεκατηνιασου τωρα ελα μπορεις.....!!!!!ΚΑΘΑΡΩ ΑΡΣΕΝΙΚΟ .....CONAN...!!!
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
καλα κρασια......IPOTTIS69....!!!μια κουβεντα λεμε 100 πετατε χηροτερα και απο γυναικες ΑΛΛΑ...... απο δω ΦΙΦΙΤΕΣ....!!!γιαυτο δεν σας παω μιρι μιρι μιρι μιρι....... ξεκατηνιασου τωρα ελα μπορεις.....!!!!!ΚΑΘΑΡΩ ΑΡΣΕΝΙΚΟ .....CONAN...!!!
:bigdick:ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!! :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 
OP
OP
S

stathis1981

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
α,θες δυνατη υποθεση δηλαδη τυπε   :sunglasses:

ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥΣΤΡΑ;

10 με 12 ώρες την ημέρα έχω στο μυαλό μου πούτσες. Μικρές, μεγάλες δεν έχει σημασία,
πούτσες να ναι και ότι να ναι! Μου αρέσουν μόνο οι παχουλοί ενεργητικοί άντρες με μεγάλη
κοιλάρα. Όλες μου οι εμπειρίες είναι με άντρες πάνω από 110-120 κιλά. Έχω πάει με άντρες από
30 μέχρι 60 χρονών. Θυμάμαι έπαιρνα τσιμπούκι σε έναν τύπο περίπου 50χρ. γύρω στα 125 κιλά
και την ώρα που του έπαιρνα πίπα αυτός μου έριχνε χαστούκια και με έβριζε. Με είχε κάνει
δούλα και κυρά του!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom