Νέα

Φαντασιώσεις που "δυσκολα θα κάναμε"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Τριο με γυναικα και ξανθο τραβελι και οι δυο με τεραστια πλαστικα βυζια που να τους πεθανω στο κατουρο μετα. Και μετα να ανταλλαξουν μεταξυ τους κι εγω απλα να κοιταζω.
Χαχαχα δεν ξερω αλλα μου φανηκε πολυ αστειο σαν εικονα
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Χαχαχα δεν ξερω αλλα μου φανηκε πολυ αστειο σαν εικονα
γιατι ρε φιλε; απ ολα θα εχει ο μπαξες, μεσα σε δωματιο με εντονη ζεστη με ιδρωμενα σωματα και ανωμαλια δροσιας απο κατουρα
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
γιατι ρε φιλε; απ ολα θα εχει ο μπαξες, μεσα σε δωματιο με εντονη ζεστη με ιδρωμενα σωματα και ανωμαλια δροσιας απο κατουρα
Καλα ναι δεν κρινω απλα μετεφερα το πρωτο μου συναισθημα ?
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Αυτοπροσδιορίζομαι σαν bi-sexual. Έχω βρεθεί με αρκετούς άντρες και έχουμε παίξει - τα πάντα εκτος διείσδυσης. Αυτό που δεν έχω κάνει είναι να βρεθώ με δύο άλλους και να παίξω μαζί τους. Δεν έχω κάνει διείσδυση - λάβει ούτε πάρει. Δεν είναι θέμα ταμπού απλά δεν το έχω επιδιώξει/αναζητήσει. Η φαντασίωσή μου είναι αυτή, να ικανοποιήσω δύο άντρες ταυτόχρονα. Καθότι με ελκύουν οι γυναίκες περισσότερο - το ιδανικό σενάριο θα ήταν σεξ πάρτυ με όλα-όλες-όλους :)
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
201
Like
299
Πόντοι
21
Να γαμαω μια γυναίκα κι ένας άντρας να μας γλύφει κι τους δυο
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
255
Πόντοι
21
Έχω μια φαντασιωση με γυναικολόγο. Έρχομαι λοιπόν για εξέταση σε γυναικολογικο ιατρείο και η γιατρός είναι μια κούκλα, 50αρα,πάνω από 1.85,ξανθιά με πράσινα μάτια,λίγο αξύριστη με ανοιχτές πλάτες.


Μου λεει να γδυθω από τη μέση και κάτω ,να ανέβω στην καρέκλα και να ανοίξω τα ποδαράκια μου.

Είμαι έτοιμη και την περιμένω να μπει. Στο δωμάτιο ( εγώ θέλω μέσα μου). Καθώς εισέρχεται στον χώρο εξέτασης, με κοιτάζει και φοράει αργά, πολύ αργά τα γάντια ...ξεκινάει την εξέταση με απαλές μαλακές αργές κινήσεις....με εμένα να καυλωνω απίστευτα πολύ. Αυτή το καταλαβαίνει και ενδίδει στο ερωτικό μου κάλεσμα.

Ωστόσο όταν μου έτυχε κάτι παρόμοιο (δεν με ενέπνευσε η γιατρός)ενω με είχε καυλωσει,έβαλα γέλια τρανταχτά και της είπα " Γιατρέ μου μήπως φτάνει να με εξετάζεις.? "
Το έφτιαξα, τώρα θα περάσει.
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
59
Like
90
Πόντοι
0
Φαντασίωση που δεν πρόκειται να γίνει (γιαυτό και φαντασίωση...): Να τσιμπουκώνω ματατζήδες στην κλούβα
 

greekass

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
57
Like
28
Πόντοι
0
τσιμπουκια (τουλαχιστον) σε μαυρο ψωλαρα
:pipa1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Arqes

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom