Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 244 άτομα (12 μέλη και 232 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
328
Like
726
Πόντοι
81
Δεν έκραξα κανέναν ηδονοβλεψία ..προφανώς λίγο πολύ όλοι είμαστε αλλά προσωπικά είμαι και από αυτό...σορρυ ρε μάγκα η μάγισσα που κάποιος το 24 πρέπει να πει Τα αυτονόητα...δεν νοείται άλλοι να επιχειρούν άλλοι να είναι οικοδομή άλλοι να σπουδάζουν με κόστος και χρόνο για να γίνονται πλούσιες και πλούσιοι σκουπίδια...αν είναι δυνατόν
Προσπερνάω το γεγονός πως με αποκαλείς κλόουν, προμότορα. Χωρίς να με ξέρεις καν. Φυσικά και κράζεις. Φυσικά και έχεις πρόβλημα με τους ηδονοβλεψίες. Μα πάνω απ' όλα, φυσικά και γίνεται γκόμενες να βγάζουν λεφτά από το πουθενά για φωτογραφίες με μαγιό και στινγκάκια. Καλώς όρισες στο 2024. Δέξου την νέα θλιβερή πραγματικότητα και πορεύσου σε αυτήν, κρατώντας κυρίως αυτά που γουστάρεις. Όχι κράζωντας τους άλλους γι' αυτά που γουστάρουν. Και εμένα δεν μου αρέσει να γλείφω δάχτυλα ποδιών. Δεν θα με δεις όμως να κράζω την ποδολαγνεία εδώ μέσα, όσο και αν ψάξεις.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
328
Like
726
Πόντοι
81
Gen z liberal εμβολιασμενος μέχρι 30 ετών τρως έντομα και έχεις pronounces τα και οι?ροζ μαλλιά?φεμινιστης?όλη την ατζέντα ακολουθας η με επιλογές?η καμιά γκόμενα με ονλι είσαι?
Είναι ξεκάθαρο το ποιος είσαι ο κλόουν εδώ πέρα τύπε.
Συνέχισε να κλαις που δεν βρίσκεις φθηνή βίζιτα, εξαιτίας όσων αγοράζουν ακριβά ποδοφωτογραφίες τώρα. Ευτυχώς που δεν ήθελες να λογομαχήσεις πάντως. Και στην συνέχεια έγραψες ακόμα 5-6 μηνύματα.
Λογικά δεν είσαι σαλτιμπάγκος.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
328
Like
726
Πόντοι
81
Δεν ζηλεύω φράγκα φίλε μπέσα ...μόνος θα σου έλεγα σε ψυχολόγους τα τρώνε...το θέμα μου ήταν και είναι να μη δίνουμε δύναμη σε σκουπίδια
Δύναμη σε σκουπίδια λέει ο μαν. Λες και αγοράζοντας μία φωτογραφία κάποιας ονλιφατζούς, την στέλνεις αυτόματα στο ευρωκοινοβούλιο να παίρνει αποφάσεις για το μέλλον σου.
Μιλάμε για σοβαρό ναυάγιο.
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
1
Like
4.969
Πόντοι
456
Δύναμη σε σκουπίδια λέει ο μαν. Λες και αγοράζοντας μία φωτογραφία κάποιας ονλιφατζούς, την στέλνεις αυτόματα στο ευρωκοινοβούλιο να παίρνει αποφάσεις για το μέλλον σου.
Μιλάμε για σοβαρό ναυάγιο.
Τύπε άσχετα αν ο τρόπος του είναι τελείως λάθος κ άσχετα αν εδώ είναι το πιο κατάλληλο μέρος για τον εν λόγο κυρηγμα σε πολλά σημεία δεν έχει άδικο..απλά τα λέει άδικα γτ πλέον δεν μπορούμε να τα αλλάξουμε..προφανώς ο τύπος για κάποιο λόγο αγανάκτησε.μηπως όλοι μας δε το έχουμε κάνει αυτό σε κάποια φάση για κάποιο λόγο;;
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
328
Like
726
Πόντοι
81
Τύπε άσχετα αν ο τρόπος του είναι τελείως λάθος κ άσχετα αν εδώ είναι το πιο κατάλληλο μέρος για τον εν λόγο κυρηγμα σε πολλά σημεία δεν έχει άδικο..απλά τα λέει άδικα γτ πλέον δεν μπορούμε να τα αλλάξουμε..προφανώς ο τύπος για κάποιο λόγο αγανάκτησε.μηπως όλοι μας δε το έχουμε κάνει αυτό σε κάποια φάση για κάποιο λόγο;;
Συμφωνώ με το γεγονός πως δεν έχει άδικο σε όλα όσα λέει. Ούτε εγώ αγοράζω υλικό από ονλιφατζούδες, όσο και αν έχω μπει σε πειρασμό να το κάνω. Δεν σημαίνει αυτό πως θα κράζω αλύπητα όποιον το κάνει. Το να κάθεσαι όμως σε ένα νήμα με άτομα που προφανώς γουστάρουν το «σπορ» και να τους κράζεις δύο ημέρες σερί. Δεν σε κάνει δικαστή. Σε κάνει πολεμιστή του πληκτρολογίου. Και αυτό είναι ακόμα πιο προφανές, όταν ένιωσε πως δέχτηκε επίθεση και ενώ είπε πως δεν θ' ασχοληθεί. Να δείξει πόσο υπεράνω είναι και καλά. Έστειλε αλλά 15 μηνύματα. Αν ο τύπος δεν μπορεί. Να μετακομίσει σε άλλον πλανήτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom