Νέα

Εμφάνιση των μπουρδέλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sterg1967
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Όταν πηγαίνουμε στο νήμα μπουρδέλα στην δεξιά πλευρά να εμφανίζονται με αλφαβητική σειρά τα μπουρδέλα και όχι έτσι σκόρπια,είναι πολύ σπαστικό αυτό.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Ανακατεμένος ο ερχόμενος εκεί μέσα. Τι παραφωνία ειν΄αυτή? Φτιάξατε που φτιάξατε κάτι αξιόλογο, δε νομίζω ότι τεχνικά είναι τόσο δύσκολο να μπούν με αλφαβητική σειρα. Τουλάχιστον έτσι ήταν στη παλιά μορφή του σάιτ τόσα χρόνια.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Στα υπόψιν είναι.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Γενικά, όπου υπάρχει λίστα (κατάλογος Ελληνιστί) μπουρδέλων, στούντιο, μασσαζάδικων, γραφείων , ιερόδουλων κ.λ.π να εμφανίζονται οπωσδήποτε και με αλφαβητική σειρά διότι αλλιώς σπαταλούμε πολύτιμο χρόνο και φαιά ουσία ψάχνοντας για κάποια πληροφορία η οποία θα μπορούσε να αποκτηθεί εντός ολίγων δευτερολέπτων!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.924
Κριτικές
2
Like
13.388
Πόντοι
3.556
Γενικά, όπου υπάρχει λίστα (κατάλογος Ελληνιστί) μπουρδέλων, στούντιο, μασσαζάδικων, γραφείων , ιερόδουλων κ.λ.π να εμφανίζονται οπωσδήποτε και με αλφαβητική σειρά διότι αλλιώς σπαταλούμε πολύτιμο χρόνο και φαιά ουσία ψάχνοντας για κάποια πληροφορία η οποία θα μπορούσε να αποκτηθεί εντός ολίγων δευτερολέπτων!
σωστοτατο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
επισης, για να μην ανοιξω καινουριο μιας και εδω ταιριαζει
οταν κανεις το τελευταιο ζουμ στα μπουρδελα για να δεις συγκεκριμενα ποιον οικο ψαχνεις στο χαρτη
γινεται το παρακατω
Untitled.png


δεν ξερω αν ειναι προβλημα του σαιτ ή προβλημα του χαρτη, ουτε ειναι καποια φοβερη παρατυπια, απλα το αναφερω ως μικρο προβλημα προς επιλυση....
 

marios_ath

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
12
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα!, δεν ήθελα να ανοίξω άλλο thread νομίζω η πρόταση μου ταιριάζει εδώ, πρόσφατα βγήκα εκτός αθηνών και παρατήρησα ότι αρκετοί οίκοι είναι κλειστή, πχ Δράμα, έχει 2 νέους που κανένας δεν τους έχει βάλει (αν πάω θα τους βάλω εγώ) και 5 που πια είναι κλειστά, Κάπος μπορώ να τους αφαιρέσω εγώ ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom