Νέα

Δωρεάν διακοπές στην Πάρο για επαγγελματίες κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tenniskiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ζητάμε δύο κοπέλες για διακοπές στην Πάρο σε βίλα με πισίνα γύρω στις 15/6 και έπειτα.
Αν είναι φίλες ακόμη καλύτερα, φυσικά όλα πληρωμένα.
Μόνο π.μ.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Ζητάμε δύο κοπέλες για διακοπές στην Πάρο σε βίλα με πισίνα γύρω στις 15/6 και έπειτα.
Αν είναι φίλες ακόμη καλύτερα, φυσικά όλα πληρωμένα.
Μόνο π.μ.

Εάν ΔΕΝ βρείτε κάτι απ'εδώ μέσα να έρθω εγώ μ'ένα φιλαράκι μου που μας πετυχαίνετε και σε οικονομική στενότητα λόγω της όλης κατάστασης;;;; :think:
ΔΕΝ θα σας ενοχλήσουμε, όλη μέρα στην Παροικιά θα την περνάμε.. απλά για έναν ύπνο και κάνα μπάνιο.
Από ημερομηνίες ό,τι σας βολεύει ΔΕΝ θα τα χαλάσουμε εκεί.. ακόμα και Σεπτέμβρη κανένα θέμα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εάν ΔΕΝ βρείτε κάτι απ'εδώ μέσα να έρθω εγώ μ'ένα φιλαράκι μου που μας πετυχαίνετε και σε οικονομική στενότητα λόγω της όλης κατάστασης;;;; :think:
ΔΕΝ θα σας ενοχλήσουμε, όλη μέρα στην Παροικιά θα την περνάμε.. απλά για έναν ύπνο και κάνα μπάνιο.
Από ημερομηνίες ό,τι σας βολεύει ΔΕΝ θα τα χαλάσουμε εκεί.. ακόμα και Σεπτέμβρη κανένα θέμα.
bros before hoes
 

deflight

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
310
Like
475
Πόντοι
21
Ζητάμε δύο κοπέλες για διακοπές στην Πάρο σε βίλα με πισίνα γύρω στις 15/6 και έπειτα.
Αν είναι φίλες ακόμη καλύτερα, φυσικά όλα πληρωμένα.
Μόνο π.μ.
Μπορει να γνωρίζω κοπέλα που ενδιαφέρεται αλλά δεν είναι μέλος. Για να είναι σίγουρο όμως πριν την ενημερώσω, όταν λες όλα πληρωμένα, τι εννοείς; το δωμάτιο και το φαγητό μόνο ή και κάτι έξτρα για την παρέα και τις υπηρεσίες; Επίσης το πήγαινε/έλα θα είναι κατάστρωμα, high speed ή αεροπλάνο;
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.732

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom