Νέα

Δημοσιογράφοι παπατζήδες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paravatis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Είδα και το Δούκα να ρίχνει τις ευθύνες για το βατοπαίδι στο νομικό συμβούλιο του κράτους και μου'ρθαν απανωτοί οργασμοί..
ετσι..
οι απο κατω φταινε..
που να ηξερα τι μου εφερναν οι δουλοι να υπογραψω???
επινα καφε στο gb με τον τομκατ,τον τιπος & τον ισιο..
 

Επισκέπτης
αλτερ δειχνει τις σημερινες ταραχες στην βαρκελωνη..
ελα να ξαναγραφτει η ιστορια..
 
OP
OP
P

paravatis

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
προσχεδιο προυπολογισμου 2011 ερχονται τρελλες πουτσες και μας λεν τα μισα τα φερεφωνα οι γλιτσες :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
P

paravatis

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
χθες το βραδυ μετα απο πολυ καιρο εκατσα να δω ειδησεις στην tv.(συνηθως διαβαζω τα νεα στο ιντερνετ)πληρης αποτροποιασμος κ μεγιστη αηδια.εδω κ ενα χρονο ολες σχεδον οι απεργιες ειχαν καταληξη την επιστρατευση εκτος φυσικα των ρουφιανων.προσπαθουν εντεχνως να φερουν αντιμετωπες τις κοινωνικες ομαδες μεταξυ τους."κυριοι"ειστε ΕΛΛΕΕΙΝΟΙ κ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΟΙ φερεφωνα ηθοποιοι κολογλυφτες.ουστ ρε :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Δεν είμαι τις αποψης να τους βαζουμε όλους σε ένα καζανι αλλα φταίνε οι ίδιοι που τόσα χρόνια δεν προστάτεψαν το λειτούργημα τους απο λαμόγια τύπου Τράγκα Μάκη Θέμου
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Κύριοι,σήμερα που μιλάμε και κάνουμε κριτική για τους ανθρώπους αυτούς της Εξουσίας του τύπου σας λέω ένα τραγικό κατάντημα της:Άπαξ και δεν λειτουργεί κάποια από τις πέντε θεσμικές εξουσίες της Δημοκρατίας αυτή ολισθαίνει στην απόλυτη απολυταρχία του ΕΝΟΣ.Σκεφτείτε να μην υπάρχει Νομοθετική Εξουσία,να μην υπάρχει Εκτελεστική Εξουσία,να μην υπάρχει Ελεγκτική Εξουσία.Έχουν διαβρώσει δια του χρήματος την Εξουσία της Ελεύθερης Πληροφόρησης τα κέντρα που ορέσκοντε τον Εθνικό μας πλούτο(πετρέλαια,αέριο,χρυσός,Θάλασσα,Ουράνιο κλπ)και έχουν διχάσει τον λαό(άλλο που δεν ήθελε και αυτός)ώστε να περάσουν μέτρα που ο φουκαράς Καραμανλής δεν θα΄έβλεπε ούτε στα όνειρά του,και πάνω από αυτά οι Ρουφιάνοι Δημοσιογράφοι να ρωτάνε τους Υπουργούς με περίσια χάρη και μεγάλο Νάζι όλο σκέρτσο μήπως κύριε Υπουργέ λέμε για περίπτωση που κυκλοφοράτε έξω σας κράξουν οι Πολίτες,μήπως κύριε Υπουργέ δεν μπορείτε να κυκλοφορείσετε έξω ελεύθερα και σας κάνουν ΝΤΑ,να προσέχετε κύριε Υπουργέ ο κόσμος είναι κακός και αγνώμων,ενώ εσείς του πέρνετε μέτρα για φέρετρο αυτός κλωτσάει.Τυχαίο;Δεν νομίζω. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom