Νέα

dates μέσω fb & skype

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Santos1978
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panopyl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους με προσέγγισε μια μεσω φβ και μου προτεινε με 40 ευρο στο σπιτι της για ασφαλεια θα την πως για ξενοδοχειο απλα πιστευω οτι ειναι της ασφαλειας ,εσεις τι πιστευετε οτι απο το φβ αξιζει η μονο γραφεια?
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
καλησπερα σε ολους με προσέγγισε μια μεσω φβ και μου προτεινε με 40 ευρο στο σπιτι της για ασφαλεια θα την πως για ξενοδοχειο απλα πιστευω οτι ειναι της ασφαλειας ,εσεις τι πιστευετε οτι απο το φβ αξιζει η μονο γραφεια?
Σε ππια περιοχη ειναι η κοπελα;Δςν νομιζω οτι θα εχεις κανενα θεμα,αλλα μην σου κανουν καμια πλακα ,η ειναι κανενα τρανς με ψευτικες φωτο....
 

Panopyl2

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
22
Like
15
Πόντοι
0
δεν μπορω δυστηχως πηρε καρτουλα και εγινε καπνος :zfuck:
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους με προσέγγισε μια μεσω φβ και μου προτεινε με 40 ευρο στο σπιτι της για ασφαλεια θα την πως για ξενοδοχειο απλα πιστευω οτι ειναι της ασφαλειας ,εσεις τι πιστευετε οτι απο το φβ αξιζει η μονο γραφεια?
Aν θέλεις σε παρακαλώ, λύσε μου την απορία γιατί παντού ακούω για «παιχνίδι» μεσω φεισμπουκ αλλά δεν το καταλαβαίνω. Η κοπέλα ήταν φίλη σου στο φβ, φίλη φίλου ή στο άσχετο? Και αν ήταν στο άσχετο, πώς στο καλό σε βρήκε?
 

istorias7

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
47
Πόντοι
0
δεν μπορω δυστηχως πηρε καρτουλα και εγινε καπνος :zfuck:
μαλλον τα επενδυσε σε καποιο studio η σε καποιο call girl αν ακους καρτες ή λεφτα μπροστα μακρυα εκτος αν θες να πληρωνεις για να βλεπεις κατι που υπαρχει δωρεαν στα γιουπορν κλπ!εγω προσωπικα οποια ή οποιος κρυβεται πισω απο το προφιλ που ζητα καρτα το κανω αναφορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom