Νέα

Αναζητώ ανοιχτόμυαλη ώριμη γυναίκα για σχέση...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Epicuros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.120
Κριτικές
3
Like
1.393
Πόντοι
496
τυπε πρεπει να εχεις ματια με ακτινες Χ    :S :S :S



tumblr_oqdo0bAsyc1ro8ysbo1_500.gif



tumblr_pygcczUhEk1s01qkyo1_400.gifv

:2funny: :2funny:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.111
Πόντοι
3.786
όταν λες "με επίπεδο" εννοείς να πηγαίνει Επίδαυρο, Λυρική, Ταινιοθήκη, Στέγη και να διαβάζει Καστοριάδη; Πολύ τον ανεβάζεις τον πήχυ μπρο πρόσεξε γιατί θα περάσεις από κάτω στο τέλος.
 

SomebodyOrNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
Είναι σωστός οικογενειάρχης και αναζητάει γυναίκα; Και αυτός που δεν είναι σωστός οικογενειάρχης είναι εκείνος που μένει σταθερός;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.669
Like
1.304
Πόντοι
366

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Σωστα τα οσα εγραψες φιλε.

Οχι, αλλα στα αρχιδια μου.

Ετσι και αλλιως, το μονο που εχει αξια ειναι να κανεις τη πλακα σου τη καθε στιγμη. Ολα τα αλλα ειναι παπαριες, αυτο καταλαβα.

  :hi: :hi: :hi:

Ναι μάλλον. Θα έλεγα γενικά να κάνεις πράγματα που σε γεμίζουν ότι είναι αυτά για τον καθένα, γιατί η ζωή είναι μικρή για ψυχοφθόρα πράγματα και καταστάσεις...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Πήγαινε στην Αννίτα παίχτη...
Και ‘σύ θα βρεις αυτό που ζητάς και εμείς θα σε καμαρώσουμε στη  τιβου.
 
OP
OP
E

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, καλό το χιούμορ σας και το εκτιμώ. Για να πληροφορήσω εσάς που ρωτάτε, δυστυχώς είμαι γέρος και δεν περνάει η μπογιά μου πλέον στις νέες ηλικίες (κάποια στιγμή συμβαίνει αυτό...). Γι' αυτό ζητάω ώριμη (50-70) που να έχει όμως τη διάθεση για παιχνίδια, αφού κι εγώ κρατάω ακόμη. Δεν είμαι λεφτάς, αλλά σε μια μέση κατάσταση. Εξαρτάται από το τι περιμένει από τον γκόμενο. Αν θέλει να "φτιαχτεί" δεν θα μπορέσω, αλλά μιά λογική περιποίηση παίζει. Αν προσβλέπει μόνο σε οικονομικά οφέλη δεν θα μ' ενδιάφερε (ακόμα κι αν ήμουν λεφτάς). Πουτάνες και νέες βρίσκω ό,τι ώρα θέλω!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Συναγωνιστές, καλό το χιούμορ σας και το εκτιμώ. Για να πληροφορήσω εσάς που ρωτάτε, δυστυχώς είμαι γέρος και δεν περνάει η μπογιά μου πλέον στις νέες ηλικίες (κάποια στιγμή συμβαίνει αυτό...). Γι' αυτό ζητάω ώριμη (50-70) που να έχει όμως τη διάθεση για παιχνίδια, αφού κι εγώ κρατάω ακόμη. Δεν είμαι λεφτάς, αλλά σε μια μέση κατάσταση. Εξαρτάται από το τι περιμένει από τον γκόμενο. Αν θέλει να "φτιαχτεί" δεν θα μπορέσω, αλλά μιά λογική περιποίηση παίζει. Αν προσβλέπει μόνο σε οικονομικά οφέλη δεν θα μ' ενδιάφερε (ακόμα κι αν ήμουν λεφτάς). Πουτάνες και νέες βρίσκω ό,τι ώρα θέλω!
Ασε φιλαράκο, αν δεν έχεις λεφτά δεν παίζει κάτι, ούτε σε νέα ούτε σε μεγαλύτερη ούτε σε ανοικτόμυαλη ούτε σε στενόμυαλη. Το χρημα είναι το παν και απαξ και το έχεις βρίσκεις ότι θέλεις.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Φιλε η αγγελια σου ειναι καθ ολα αξιοπρεπης, αλλα δεν ειναι σωστο μερος, καθως στο σαιτ δεν υπαρχουνε γυναικες (πλην ελαχιστων)

Καλυτερα να την ανεβαζες στο twitter που ειναι ανωνυμο, τιγκα απο γυναικες ολων των ηλικιων αλλα και παιζει πολυ σεξουαλικο

Εδω ειναι σα να ζητας απο εναν ανδρα, να σου κανει το μεσαζοντα για να βρεις αυτο που ζητας, αφιλοκερδως. Μαλλον απιθανο δηλαδη.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Και στο twitter να πάει και στο Instagram να πάει, θα πρέπει να έχει κάτι να διαφημίσει. Ομορφιά, γλαμουριά, στυλ, ακριβό αμάξι, εσωτερικό διάκοσμο μεταμοντέρνας οικίας.

Οι αμερικάνοι που είναι πραγματιστές λένε δύο πράγματα

1. presentation is half of the success
2. no money, no honey
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Βέβαια ο άνθρωπος πραγματιστής είναι. Πενηντάρα καυλιάρα ζητάει. Μόνο κάποια παντρεμένη ή χωρισμένη μπορεί να βρει και αυτό είναι θέμα τύχης.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Απο λεφτα πως εισαι; Θα μπορει η γυναικα να περναει καλα μαζι σου ή δεν θα εχεις τη δυνατοτητα να τη γυριζεις;

Εχω μερικες διαθεσιμες αλλα θα πρεπει να ξερω καποια βασικα πραγματα πριν τους μιλησω.

Τύπε ... Κυριακή που είναι ... ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ !!!!!!!!!

Που είναι οι μπάνικες σλάβες που δεν είναι επαγγελματίες και έρχονται στην ελλάδα !!!!!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.109
Πόντοι
496
να μην κουράζεσαι. Απεκατέστησε την άμεσα!
Κυριακή είναι σήμερα, βρήκες κατάλληλο forum εδώ μέσα για να ασχοληθείς με σχέσεις!


Στο είπαν κι οι άλλοι ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΕΠ' ΑΜΟΙΒΗΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...

Το ίδιο ισχύει και για σένα. Κοίτα να ψαρέψεις κανένα πελάτη για το μαγαζί σου κι αν παίζεις τζόγο να προσέχεις τη Marathonbet. Όταν όμως τα έγραφα στο θρεντ μου πετάχτηκες να πεις τις εξυπνάδες σου κι εσύ.


Άντε γεια παλικάρια θα τα ξαναπούμε του αγίου, πάω να ετοιμάσω κανένα δελτίο και η ντούντα είναι έτοιμη για την παππαδιά!
Aλλά ακόμη με το μαλακό δεν θέλω να φανώ λιγούρης. ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΙ ΟΧΙ ΟΙ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΕΣ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ

[MOVE]ΤΖΟΓΟΣ, ΤΙΜΗ & ΑΡΕΙΑ ΨΩΛΗ[/MOVE]
 

Συνημμένα

  • jh1.png
    jh1.png
    71,2 KB · Εμφανίσεις: 127
  • jh2.png
    jh2.png
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 92
  • jh3.png
    jh3.png
    98,1 KB · Εμφανίσεις: 102
  • jh4.png
    jh4.png
    210,6 KB · Εμφανίσεις: 120

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Συναγωνιστές, με τη σύντροφο έχουμε κάνει πολλά τρελλά, αλλά λόγω υγείας έχει σταματήσει να ενδιαφέρεται. Στην πράξη είμαι μόνος και αναζητώ γυναίκα ώριμη, απελευθερωμένη, με επίπεδο, για σχέση και "παιχνίδια". Αν γνωρίζετε κάποια που να ενδιαφέρεται για (ανοιχτή)σχέση τέτοιου είδους, χωρίς μικροαστικές αγκυλώσεις, θα ήθελα να τη γνωρίσω. Ξέρω, σπανίζουν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...



Ολοι αυτο αναζηταμε μαν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom