Νέα

2ο πτυχίο και βουρ στα πιπίνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tsarkas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Η θετική σκέψη είναι το παν... :rockon:

5c8929cadd086120820a26b2
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.750
Πόντοι
6.186
Φίλε με τα πιτσιρίκια θα δυσκολευτείς πολύ, είμαι 30 κ αρκετά καλά από εμφάνιση οι φίλες της αδερφής μου (19) με βλέπουν σαν θείο :grin: πρέπει να είναι πολύ ξεπεταγμένο το πιτσιρίκι για να κάνει κάτι. Τώρα η επικεντρώσου στις 25αρες η βρες πιτσιρίκια που είναι στριμωγμένες οικονομικά κ γίνε χορηγός, αλλά όχι μαλάκας χορηγός κ άπλα στα τρώνε κ θα περάσεις πολύ καλά πιστεύω :wink:
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Φίλε νηματοθέτη άκου προσεκτικά, αυτά που ακολουθούν είναι από ιδία εμπειρία καθότι ξεκίνησα 2ο πτυχίο στα 27 μου!

Πρώτο μεγάλο μπόνους να σκας σχολή και να σε βλέπουν με αυτοκίνητο ή μηχανή! Ακόμη θυμάμαι λαιμούς γυναικών να σπάνε όταν εσκασα μύτη πρώτη φορά αμφιθέατρο με κράνος και δερμάτινο μπουφάν!(χωρίς υπερβολή).

Πααααρα μα πάρα πολύ σημαντικό:
Θα επικεντρωθείς σε μια γκόμενα κάθε φορά! Έαν κάνεις το αμάρτημα να την πέφτεις ταυτόχρονα σε πολλές, την πάτησες. Όλες μα όλες έχουν social media και μιλάνε, ειδικά αν είναι κοινή παρέα! Δεν θέλεις επουδενί να σου βγει η φήμη του πέφτουλα 30αρη...Οπότε, γαμάς, κάνετε τη φάση σας κι αν βαρέθηκες μετά πας σε άλλη!

Επίσης φρόντισε να κάνεις καλό socializing στις παρατάξεις. Θα σε βάλουν στα καλύτερα πάρτυ, είτε σε μαγαζιά είτε σε σπίτια. Φυσικά όλο αυτό δε σταματά στο να βρέξεις απλά τον πούτσο σου αλλά ετοιμάζεις φοβερά κονέ για την μετέπειτα πορεία σου την επαγγελματική!

Εάν θες κάτι άλλο θα χαρώ να βοηθήσω!

Διαβάστε παιδιά! Σπουδάστε! Κάνει καλό στο μυαλό και στην πούτσα μας!
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
Και γω τώρα στα 29 είμαι πρώτο έτος σε μια υψηλόβαθμη σχολή απ' το πεδίο υγείας στην Αθήνα...τα βλέπω όλα τα πιπινια και τρελαίνομαι θέλω να γάμησω..αλλά δεν ασχολούμαι, πάω μόνο στα μαθήματα και φεύγω πίσω για διάβασμα....δε ξέρω πως να τις προσεγγίσω και δε ξέρω αν έχουν καταλάβει ότι είμαι αρκετά μεγαλύτερος...εντωμεταξυ κοιτάζω να είμαι πάντα ξυρισμένος στα μάγουλα για να κόβω χρόνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom