Νέα

«Αποπλάνηση στη Σαντορίνη», νέα τσόντα Sirina με Aleska Diamond, Cathy Heaven και Μαριάννα Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μα για αυτο και η συγκεκριμενη τσοντα ηταν τοπ.. γιατι επαιζαν ωραια μουνια κοντα σε αυτα που βλεπουμε στον δρομο ακομα και η νικολετα ρωμανου δεν ειναι εντελως εκτος πραγματικοτητας. και εκτος ζαφειρη επαιζαν αντρες στα πλαισια του μεσου ελληνα.. με αυτο τον τροπο και επειδη ολοι μιλουσαν ελληνικα και επειδη ειχε μια υποτυπωδη υποθεση μπορουσες να νιωσεις την καβλα που εξεπεμπαν τα ζευγαρια γιατι εκτος νικολετας οι αλλοι ολοι ηταν ελληνες...

Μόνο εμένα με πιάνουν τα γέλια με τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ελληνικό διάλογο στις τσόντες?
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Χάλια η τσόντα. Περίμενα καλύτερα πράγματα.
 

Επισκέπτης
Μόνο εμένα με πιάνουν τα γέλια με τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ελληνικό διάλογο στις τσόντες?
τις περισσοτερες φορες οι διαλογοι ειναι χιουμοριστικοι αλλα αλλες φορες οχι..
π.χ. ο γιατρος ειναι κωμικη φιγουρα στις τσοντες...
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
Tι γινεται με αυτο το σαιτ ρε παιδια, δουλευει ή οχι?
Γιατι οταν παταω το λινκ δε γινεται τιποτα? μηπως θελει καποιο κολπο?
Aκυρο, μια χαρα δουλευει :cheesy:
Απλα πρεπει να εχεις εγκατεστημενο εναν torrent client στο pc που θες να κατεβασεις το torrent(τον εχω σε αλλο pc).
 

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
Αποπλάνηση στη Σαντορίνη 2! Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ στα περίπτερα τη νέα υπερπαραγωγή της Sirina! 

Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ στα περίπτερα την συνέχεια της υπερπαραγωγής της Sirina "Αποπλάνηση στη Σαντορίνη" μαζί με το ανανεωμένο περιοδικό Sirina!

Η παρέα συνεχίζει να αναστατώνει την Σαντορίνη και να προκαλεί πυρετό τους κατοίκους του Αιγαιοπελαγίτικου νησιού... Στην ταινία "Αποπλάνηση στη Σαντορίνη 2" η γυναίκα του Δημήτρη ΧΧΧ θα πηδηχτεί με τον καλύτερό του φίλο, την ίδια ώρα που η φίλη της δοκιμάζει τι θα πει πέος "ανακόντα"!

Από την άλλη, η Μαριάννα Ντούβλη, πείθει την υπάλληλο της να γαμηθεί με ένα πλούσιο μεσήλικα.....

Για πρώτη φορά η Sirina ταξίδεψε για γυρίσματα σε ελληνικό νησί, και πρώτη φορά στην ιστορία της είδε πρωταγωνίστριά της να χύνει ασταμάτητα κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων και να συνεχίζει να πηδιέται ακόμα και στο διάλλειμα της σκηνής!

Η συνέχεια στην οθόνη σας....

ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΗ ΝΕΑ ΥΠΑΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΗΣ SIRINA ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ SIRINA



 

Συνημμένα

  • 091_0.jpg
    091_0.jpg
    305,5 KB · Εμφανίσεις: 140
  • 419.jpg
    419.jpg
    109,3 KB · Εμφανίσεις: 72

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
:2on1:
 

Συνημμένα

  • 269.jpg
    269.jpg
    214,9 KB · Εμφανίσεις: 145
  • 336.jpg
    336.jpg
    197 KB · Εμφανίσεις: 77
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Μόνο εμένα με πιάνουν τα γέλια με τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ελληνικό διάλογο στις τσόντες?


Όταν έχει κάτι αστείο, ναι γελάω κι εγώ....  Οι ατάκες του Γκουσγκούν είναι πολύ καλτ.

Το ίδιο πάει να κάνει και η Ντουβλη....  Αυτη η φράση  ....  " μου κανε το μουνί γαρύφαλλο!! "  Θα μείνει στην ιστορία! χα χα χα
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
τελικα λεει τιποτα το νουμερο 2 η μαπα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom