Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Χαλκιδικής 83

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΠΑΝΑΝΑ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 512
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Στο Χ83 είχα πάει 3 φορές. Δεν ήταν κακό μαγαζί. Κρίμα που έκλεισε. Πήγαιναν αρκετές από τις κοπέλες του Paradise (Αγ. Μελετίου) απότι είχα δει στο ιντερνετ.
Αν και δεν εχει νοημα η αναδρομη στο Χ83 μιας και καιρο τωρα δεν λειτουργει στην αρχη εργαζοταν η Ρωσιδα gilf Χριστινα με πολλα αλλα milf.
Mετα εγινε αλυσιδα με το Αγιου Μελετιου 37, Dροσοπουλου 95 και στην συνεχεια μεταβιβαστηκε στην αλυσιδα Βρ. 42 κλπ.

Εγω δυο φορες ειχα παει και ειχα τιμησει κατα σειρα την  Ηρα την Ταταρα και την Ηλιαννα μια νεαρη ξανθη κοντουλα με θητεια και στο Βουλιαγμενης 68 και Σ. Πατση 27 σαν Ναταλια
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Είχα παρατηρήσει ότι στα ΣΠ40 ΣΠ50 και Π121 δούλευαν οι ίδιες κοπέλες, οπότε είχα συμπεράνει ότι είναι της ίδιας αλυσσίδας. Υπόθεση είχα κάνει καθώς δεν έχω γνώσεις όπως άλλοι έμπειροι.
Eιναι η ιδια αλυσιδα

;) ;) ;) ;)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Αν και δεν εχει νοημα η αναδρομη στο Χ83 μιας και καιρο τωρα δεν λειτουργει στην αρχη εργαζοταν η Ρωσιδα gilf Χριστινα με πολλα αλλα milf.
Mετα εγινε αλυσιδα με το Αγιου Μελετιου 37, Dροσοπουλου 95 και στην συνεχεια μεταβιβαστηκε στην αλυσιδα Βρ. 42 κλπ.

Εγω δυο φορες ειχα παει και ειχα τιμησει κατα σειρα την  Ηρα την Ταταρα και την Ηλιαννα μια νεαρη ξανθη κοντουλα με θητεια και στο Βουλιαγμενης 68 και Σ. Πατση 27 σαν Ναταλια

Στην Ιρα είχα πάει στην Ορχιδέα. Πολύ καλή περίπτωση για όσους τους αρέσουν αυτές οι γυναίκες.
Η Ηλιάννα είχε δουλέψει εκτός από το Β68/ΣΠ27 και στο Β83 (έκλεισε), ΗΗ82, και νομίζω και στην Κυψέλη.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Στην Ιρα είχα πάει στην Ορχιδέα. Πολύ καλή περίπτωση για όσους τους αρέσουν αυτές οι γυναίκες.
Η Ηλιάννα είχε δουλέψει εκτός από το Β68/ΣΠ27 και στο Β83 (έκλεισε), ΗΗ82, και νομίζω και στην Κυψέλη.
Oντως.
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
ανοιξε ξανα? κατι ακουστηκε.
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
οχι δεν ανοιξε και πολυ ειχε μεινει εκει γιατι οι γειτονες ειχαν δημιουργησει επεισοδια ενα απο τα οποια ηταν και πολυ μεγαλο.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
οχι δεν ανοιξε και πολυ ειχε μεινει εκει γιατι οι γειτονες ειχαν δημιουργησει επεισοδια ενα απο τα οποια ηταν και πολυ μεγαλο.

Tι παιχτηκε τυπε?

Για πες κουτσομπολιο!!!!  :rockon:
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
ειναι γνωστο τι ειχε γινει με το σφραγισμα απο το δημο μετα τις καταγγελειες το ανοιγμα ξανα επειτα απο αυτο και μια συμπλοκη μεταξυ κατοικων και ιεροδουλων που ελαβε χωρα τοτε.
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ακριβώς είναι! Πέρασα από εκεί χθες το μεσημεράκι για να επιβεβαιώσω του λόγου το αληθές. Ο Δήμος Αθηναίων έχει θυροκολλήσει έγγραφο, που λέει ότι το εν λόγω κατάστημα σφραγίζεται γιατί δεν διαθέτει άδεια λειτουργίας ως οίκος ανοχής. Αναφέρει συγκεκριμένα ότι δεν έβαλαν κορδέλλα σφράγισης, γιατί όταν το επισκέφθηκε κλιμάκιο του Δήμου, η εξώπορτα ήταν κλειστή.
Αναφέρει όμως και το όνομα της ιδιοκτήτου του οίκου ανοχής.

(Συμβιβάζονται αυτά τα δύο?  :think:)

μετα απ'αυτο εγιναν συγκεκριμενα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom