Νέα

aline diniz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
magkes apati i gkomena!!
megali xepeta k zitise extra 50ariko gia na xusei to opoio proigoumenws sto til den to eixe anaferei!!
dokimasa kai tis 3 aline thays k dytta
makran i kaliteri i ditta i opoia exei apisteuto kormi pentakathari xanthia gallida-braziliana me polu kales upiresies!
to ergaleio tis fusiologiko k i tupa tis apisteuti!!
isws to kalytero koli pou exei erthei teleutaia ellada!!
dextike pipa akapoti alla pire me kapota!!
oso gia tis alles duo makria apo aline!!
i thays einai mikroula xwris idea agglikwn k se genikes grammes ikanopoiitiki!!
prosonta kala k oi duo 20aria!
i aline exei prodiagrafes terasties alla kavalimeni xepeta!!
ennow exei vuzares kormara psolara alla diathesi malakismeni

Είναι Αστερι μες εποισε ειναι Αστερι
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ !

μπήκε κριτική που λέει ότι το κορίτσι είναι μεγαλοαπατεώνας !
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6

Εγώ πλέον τον πιστεύω τον Ίζυ, μετράει η γνώμη του και δεν είναι παπαρολόγος σαν μερικούς άλλους.

Απλά η συγκεκριμένη επειδή έχει όλο το πακέτο την έχει δει, αλλά και με έναν άλλο φίλο από εδώ μέσα που μίλησα, ο οποίος την συνάντησε, πείστηκα ότι η γκόμενα μετράει.
 

Επισκέπτης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ !

μπήκε κριτική που λέει ότι το κορίτσι είναι μεγαλοαπατεώνας !

σωστος φιλε η Aline ειναι μεγαλοαπατεωνας, ξεπετα και κουτοπονηρη.ειχα παρει μισαωρο προγραμμα και αφου μου ειχε πει οτι ειναι ενεργοπαθητικη, ενω τελειωσα το παθητικο προγραμμα μετα μου λεει μεινανε μονο δυο λεπτα για το ενεργητικο και δεν προλαβαινουμε. φιλε πολυ σωστα το λες η κοπελα ειναι τρισαθλια!
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
σωστος φιλε η Aline ειναι μεγαλοαπατεωνας, ξεπετα και κουτοπονηρη.ειχα παρει μισαωρο προγραμμα και αφου μου ειχε πει οτι ειναι ενεργοπαθητικη, ενω τελειωσα το παθητικο προγραμμα μετα μου λεει μεινανε μονο δυο λεπτα για το ενεργητικο και δεν προλαβαινουμε. φιλε πολυ σωστα το λες η κοπελα ειναι τρισαθλια!

ρε συ οκ το καταλαβαινω αυτο που λες αλλα αφου πηρες το μισαωρο και την βαρουσες 28 λεπτα περιμενες μετα να σου χαρισει αλλο ενα μισαωρο ?τελικα ο κουτοπονηρος ποιοσ ειναι?
 

Επισκέπτης
ρε συ οκ το καταλαβαινω αυτο που λες αλλα αφου πηρες το μισαωρο και την βαρουσες 28 λεπτα περιμενες μετα να σου χαρισει αλλο ενα μισαωρο ?τελικα ο κουτοπονηρος ποιοσ ειναι?

μαλλον κανεις πως δεν καταλαβαινεις. :uglystupid: απλα αυτο που λεω ειναι οτι το μισαωρο προγραμμα δεν ηταν ουτε εικοσι λεπτα και φυσικα οταν μου ειπε αυτη τη μαλακια οτι εχουμε μονο ακομα ενα διλεπτο με ξενερωσε και φυσικα δεν ειχα διαθεση να τσακωθω και να της πως οτι με εκλεψε ενα δεκαλεπτο.απλα τη ξεμπροστιαζω στο φορουμ :birdman:
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
μαλλον κανεις πως δεν καταλαβαινεις. :uglystupid: απλα αυτο που λεω ειναι οτι το μισαωρο προγραμμα δεν ηταν ουτε εικοσι λεπτα και φυσικα οταν μου ειπε αυτη τη μαλακια οτι εχουμε μονο ακομα ενα διλεπτο με ξενερωσε και φυσικα δεν ειχα διαθεση να τσακωθω και να της πως οτι με εκλεψε ενα δεκαλεπτο.απλα τη ξεμπροστιαζω στο φορουμ :birdman:


πριν δεν εγραψες οτι ησουν απλα ενα 20λεπτο μεσα
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
σωστος φιλε η Aline ειναι μεγαλοαπατεωνας, ξεπετα και κουτοπονηρη.ειχα παρει μισαωρο προγραμμα και αφου μου ειχε πει οτι ειναι ενεργοπαθητικη, ενω τελειωσα το παθητικο προγραμμα μετα μου λεει μεινανε μονο δυο λεπτα για το ενεργητικο και δεν προλαβαινουμε. φιλε πολυ σωστα το λες η κοπελα ειναι τρισαθλια!

Έτσι όπως το έθεσες μόνο εσύ κατάλαβες τα ευκόλως εννοούμενα.

Κι εγώ σαν τον φίλο παραπάνω κατάλαβα ότι επί 28 λεπτά ζωγράφιζες στο ταρτάν... και στο δίλεπτο ζήτησες καθυστέρηση.  ;)

Τέλοσπάντων ο κανόνας επιβεβαιώνεται πάντως και σε αυτήν, ο οποίος είναι ο εξής:

Τρανς που είναι σε εμφάνιση αρκετά έως πολύ πάνω από το μέσο όρο παίζουν μπάλα με τους δικούς τους κανόνες, γιατί τις παίρνει να το κάνουν λόγω εμφάνισης.
 

Επισκέπτης
Έτσι όπως το έθεσες μόνο εσύ κατάλαβες τα ευκόλως εννοούμενα.

Κι εγώ σαν τον φίλο παραπάνω κατάλαβα ότι επί 28 λεπτά ζωγράφιζες στο ταρτάν... και στο δίλεπτο ζήτησες καθυστέρηση.  ;)

Τέλοσπάντων ο κανόνας επιβεβαιώνεται πάντως και σε αυτήν, ο οποίος είναι ο εξής:

Τρανς που είναι σε εμφάνιση αρκετά έως πολύ πάνω από το μέσο όρο παίζουν μπάλα με τους δικούς τους κανόνες, γιατί τις παίρνει να το κάνουν λόγω εμφάνισης.

διαφωνω υπαρχουν τρανς καταπληκτικες σε εμφανιση που δεν ειναι ξεπετες και κουτοπονηρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom