Νέα

Νέα τσόντα-σκάνδαλο Sirina! Όργια στο ΚΤΕΛ

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Έχει παίξει αλλού αυτή;
Θα έχει κι άλλες σκηνές μάλλον, αλλά γενικά μάπα.
Κακά τα ψέματα πάντως, ότι τον έπαιξα τον έπαιξα, έτσι για το γαμώτο της ελληνικής προσπάθειας  :rockon:
Για την Ελληνικη τσοντοβιομηχανια, ρε γαμωτο και αυτη η  :jerking: :jerking: ???  :2funny:
 

mihalis13

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Το λινκ δεν υπάρχει, αν έχει κάποιος ας μου στείλει πμ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καλα μιλαμε οι ηθοποιοι για πολλα γελια... και κατι φατσες τελειως καμμενες

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τα πιπινακια ομως ηταν αρκετα καλα και πιο πολυ μου αρεσε η ξανθια !!!!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ξέρει κανείς αν μπορούμε να βρούμε κάπου τις παραγωγές του Σειρινάκη με "ερασιτέχνες";
 

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
αν εχει καποιος καποιο λινκ ας το στειλει με πμ. ευχαριστω
 

vizolagnos6

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
166
Like
56
Πόντοι
1
αν παιζει σε κανα βιντεο να το δουμε επι τοπου ας στειλει καποιος πμ
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Ρε παιδιά πια είναι η κοπέλα που φαίνεται ελάχιστα; Αυτή που ούτε να γαμιέται τη δείχνει και ούτε κανονικά πρόσωπο. Από μια σκηνή που γελάει στα παρασκήνια φαίνεται πολύ όμορφη.

Ξέρει κανένας;
 

orexatos32

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
παιζει κανενα λινκ?αν ναι ας το στειλει καποιος με πμ
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
δεν εχω καταφερει να βρω κανενα λινκ που να δουλευει. Οποιος μπορει ας μου στειλει ενα σε πμ

Ευχαριστω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
αυτος προφανως θα επρεπε να παιξει στην συγκεκριμενη ταινια, η εστω αν εβγαινε και Νο 2...

Φθιώτιδα: Πανικός σε λεωφορείο - Γδύθηκε και φώναζε:''Θα σας γ....όλες''!
Τρομακτικό ταξίδι στην εθνική οδό - Ο πρωταγωνιστής της υπόθεσης, που είχε μαζί του ψαλίδι, έμεινε με το εσώρουχο και απειλούσε τις άτυχες γυναίκες που βρίσκονταν μέσα...


Δεν μπορούσαν να φανταστούν τον εφιάλτη που θα ζούσαν, οι επιβάτες του λεωφορείου, που εκτελούσε το δρομολόγιο των 20:00 από Αθήνα προς Λαμία.

Σύμφωνα με τα όσα είπε στο lamiareport.gr, επιβάτιδα του λεωφορείου, μέσα βρίσκονταν, περίπου 20 επιβάτες. Οι περισσότερες γυναίκες και μάλιστα νεαρής ηλικίας, φοιτήτριες. Μόλις το λεωφορείο βγήκε στην εθνική οδό, λίγα χιλιόμετρα έξω από την Αθήνα, ένας άνδρας, ηλικίας περίπου 45 ετών, σηκώθηκε επάνω και άρχιζε να φωνάζει δυνατά.

''Φέρτε μου ένα καλό μ.... να το γ..... , Θα σας π..... όλες εδώ μέσα και μετά θα κάτσω να με γ..... και εμένα, όλοι οι άντρες''. Ταυτόχρονα φωνάζοντας όλα τα παραπάνω και άλλα πολλά, έσχιζε τα ρούχα του και έμεινε με το εσώρουχο.

Επιβάτες, οδηγός και εισπράκτορας έπαθαν σοκ. Ειδοποίησαν την αστυνομία, αλλά ήταν στην εθνική οδό με έναν τρελό μέσα στο λεωφορείο, που εκτός από αυτά που έλεγε, έσκιζε τα καθίσματα και τα μαξιλαράκια, προκαλώντας καταστροφές στο λεωφορείο.

Εκεί όμως που όλοι πάγωσαν, ήταν όταν μια επιβάτης είδε στην τσέπη του πεσμένου μπουφάν του 45χρονου ένα ψαλίδι. Ευτυχώς κατάφερε και το έσπρωξε με το πόδι της κάτω από το κάθισμα και προσεύχονταν να έρθει γρήγορα η αστυνομία.

Το λεωφορείο πήγαινε πολύ σιγά και λίγο αργότερα κάπου σταμάτησε. Ο άγνωστος άνδρας έλεγε ότι δεν έχει πρόβλημα με την αστυνομία αρκεί να μην έλθει με την σειρήνα αναμμένη.

Όλο το σκηνικό κράτησε πάνω από 40 λεπτά μέχρι να φτάσουν στο σημείο αστυνομικοί της ΔΙ.ΑΣ. και να τον "παραλάβουν". Σύμφωνα με το lamiareport.gr, όλο αυτό το χρονικό διάστημα ο οδηγός με τον εισπράκτορα και κάποιοι από τους επιβάτες, που ήταν πιο ψύχραιμοι, προσπαθούσαν να του μιλήσουν και να τον ηρεμήσουν, ώστε να κερδίσουν χρόνο μέχρι να έρθει η αστυνομία.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι κανείς από τους 20 περίπου επιβάτες δεν θα ξεχάσει το επεισοδιακό ταξίδι που ευτυχώς δεν είχε ακόμη πιο δυσάρεστη τροπή...


Ενώ αν τον είχαν πλακώσει στις πίπες (και στα  :fuck1:), δεν θα μαθαίναμε τίποτα..... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom