Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 255K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Grnk

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Έμαθε κάνεις για την νέα φάση. Τρανς και γυναίκα μαζί σήμερα. Και αυριο. Πηγες κάποιος έχει εικόνα τι και πως?
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
21
Έμαθε κάνεις για την νέα φάση. Τρανς και γυναίκα μαζί σήμερα. Και αυριο. Πηγες κάποιος έχει εικόνα τι και πως?
Ναι ε?
Παίζει τέτοια φάση στον οίκο?
Για μουφα μου ακούγεται.
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
50
Like
110
Πόντοι
0
Μόλις έγινε κατάθεση στον οίκο, Νάνσυ η κοπέλα κυρίως παθητική ( ενεργητικό δεν παίζει διότι δεν καυλώνει, καυλώνει μόνο όταν την γαμανε αν και έφερε και ένα dildo στο δωμάτιο μαζί τής) σχετικά νέα γύρω στα 35 , ωραίο βυζί και ωραίος κώλος μαλλί λίγο κάτω από τον ώμο. Στα του αγώνα, υπήρξε χημεία με το μωρό και έδειξε να γουστάρει και μου ζήτησε αν θέλω να χύσει ενώ την γάμουσα, κάτι το οποίο και δέχτηκε και χύσαμε και ή δύο μαζί. Μου είπε πως είναι κάθε Δευτέρα - Τετάρτη -Πεμπτη απόγευμα.
 

badida de poutsa

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
128
Like
320
Πόντοι
21
Μόλις έγινε κατάθεση στον οίκο, Νάνσυ η κοπέλα κυρίως παθητική ( ενεργητικό δεν παίζει διότι δεν καυλώνει, καυλώνει μόνο όταν την γαμανε αν και έφερε και ένα dildo στο δωμάτιο μαζί τής) σχετικά νέα γύρω στα 35 , ωραίο βυζί και ωραίος κώλος μαλλί λίγο κάτω από τον ώμο. Στα του αγώνα, υπήρξε χημεία με το μωρό και έδειξε να γουστάρει και μου ζήτησε αν θέλω να χύσει ενώ την γάμουσα, κάτι το οποίο και δέχτηκε και χύσαμε και ή δύο μαζί. Μου είπε πως είναι κάθε Δευτέρα - Τετάρτη -Πεμπτη απόγευμα.
οσο την γαμας σε αφήνει να παίξεις με το πουλάκι της?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom