Νέα

Το παίζουμε σπίτι με δωρεάν τσόντα : Ο μπαμπάς μου γάμησε τη γκόμενα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Η  γκομενα  σε  40  λεπτα  ταινια  το  μονο  που  ειπε  ηταν  ενα  χαλαρο  αααχ  αααχ 
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Ευχαριστώ Πανάγο κ καλή καριέρα! Θα την προτιμήσω όταν ανοίξει το μαγαζί, αφού όπως βλέπω δεν παίζει ανεξάρτητη...
παίζει φίλε εγώ που τη Ρωτησα μου πε κάνει και μόνη απλά στείλε της ρώτα αν σου απαντήσει κτλ δε ξέρω νομιζω τώρα είναι θεσσαλονικη
 

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Αμα  της  στειλεις  κανα  μηνυμα  για  τετοια  φαση  τρως  βρυσιδι  οποτε  δες  το  μεσω  γραφειου
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
1.072
Πόντοι
361
παίζει φίλε εγώ που τη Ρωτησα μου πε κάνει και μόνη απλά στείλε της ρώτα αν σου απαντήσει κτλ δε ξέρω νομιζω τώρα είναι θεσσαλονικη
Πως τη βρίσκω Παναγο την κοπέλα;; Αν απαντήσει καλώς...
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
παίζει φίλε εγώ που τη Ρωτησα μου πε κάνει και μόνη απλά στείλε της ρώτα αν σου απαντήσει κτλ δε ξέρω νομιζω τώρα είναι θεσσαλονικη
Ενδιαφέρουσα πληροφορία για μετά.
 

Ms.julia__

Call-Girl
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
37
Like
128
Παίδες την πρωταγωνίστρια τη βρίσκουμε κάπως; Δυνατό τεμάχιο είναι...
Η δεύτερη κοπέλα που παίζει εκτός της Χατζή είναι η Μισέλ του yourangels:
Η οποία έχει περάσει και από στούντιο μια εποχή.

ΥΓ: Οι φωτογραφίες της στο γραφείο είναι σαν να είναι εξωγήινος-πρεζάκι...
Αχαχαχα δεν ήμουν ποτέ σε στούντιο , μόνο γραφεία με πήρες κάνα ραντεβού και δεν πέρασες καλά και βγάζεις χολη ; Αν δν πέρασες κλ μάλλον ήσουν απ αυτούς που τους υπενθυμίζεις να κάνουν μπανιο μήπως ήσουν ο τύπος που είχα ακυρώσει αυγουστιάτικα με 40 βαθμούς ζέστη , που του πα να μπει στο ντουζ και μ πε εκανε χθες , αύριο πάλι ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.449
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Αχαχαχα δεν ήμουν ποτέ σε στούντιο , μόνο γραφεία με πήρες κάνα ραντεβού και δεν πέρασες καλά και βγάζεις χολη ; Αν δν πέρασες κλ μάλλον ήσουν απ αυτούς που τους υπενθυμίζεις να κάνουν μπανιο μήπως ήσουν ο τύπος που είχα ακυρώσει αυγουστιάτικα με 40 βαθμούς ζέστη , που του πα να μπει στο ντουζ και μ πε εκανε χθες , αύριο πάλι ;
Τυπισσα εισαι η μισελ της ταινιας σε ξανθο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom