Νέα

Αυταρχικό σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 86K
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους σας,ανοιξα αυτό το θέμα για να γραψεται τις οποίες εμπειρίες σας στο αυταρχικό αλλά μόνο σε μπουρδελα και ΟΧΙ σε στούντιο,ευχαριστω. :s&m_1:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Καλησπέρα σε όλους σας,ανοιξα αυτό το θέμα για να γραψεται τις οποίες εμπειρίες σας στο αυταρχικό αλλά μόνο σε μπουρδελα και ΟΧΙ σε στούντιο,ευχαριστω. :s&m_1:
έχουν αυταρχικό τα μπουρδέλα; Με το ζόρι έχουν πουτάνες
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
off-topic σβήστηκαν.
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΟΙΑ ΩΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ...ΚΑΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΖΗΤΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ STR8 ΣΕΞ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΔΑΚΤΥΛΟ ΣΕ ΑΝΤΡΑ...ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ 10 ΕΥΡΟΥ
Κολωνού 47 ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΝΗΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ...ΤΙΣ ΛΕΩ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΣ ΛΕΩ 40 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΚ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ..ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΛΠ...ΤΙΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΔΑΚΤΥΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ 20 ΕΥΡΩ...ΔΙΣΤΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΚΑΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΤΑ 40 ΕΥΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΞΙΖΕΙ Η ΟΧΙ?? Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΕΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΘΗΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟΔΕΡΜΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΟΙΑ ΩΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ...ΚΑΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΖΗΤΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ STR8 ΣΕΞ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΔΑΚΤΥΛΟ ΣΕ ΑΝΤΡΑ...ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ 10 ΕΥΡΟΥ
Κολωνού 47 ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΝΗΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ...ΤΙΣ ΛΕΩ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΣ ΛΕΩ 40 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΚ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ..ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΛΠ...ΤΙΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΔΑΚΤΥΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ 20 ΕΥΡΩ...ΔΙΣΤΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΚΑΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΤΑ 40 ΕΥΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΞΙΖΕΙ Η ΟΧΙ?? Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΕΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΘΗΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟΔΕΡΜΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
χωσου ρε φιλε, μην κολλας. αν δεν πας δεν θα μαθεις αν αξιζει η οχι. εξαλλου δεν προκειται να βρεις πουθενα αλλου αυταρχικο με 40ε
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΩ ..ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ COOL ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ...ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΠΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥΦΕΣ !
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
θα ηθελα να ενημερωσω τους λατρεις του αυταρχικου πως σημερα μιλωντας με γνωστη κορασιδα της φυλης μου ειπε πως εχουν αρχισει να της ζητανε πλαστικα πουλια και πως συντομα θα εφοδιαστουνε...αντε τυχεροι φτυναινει το αυταρχικο....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
θα ηθελα να ενημερωσω τους λατρεις του αυταρχικου πως σημερα μιλωντας με γνωστη κορασιδα της φυλης μου ειπε πως εχουν αρχισει να της ζητανε πλαστικα πουλια και πως συντομα θα εφοδιαστουνε...αντε τυχεροι φτυναινει το αυταρχικο....

αμα τελικα δεν τα χρειαστούνε μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν για διακοσμητικά χώρου.
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα...υπαρχει κανενα μπουρδελακι να παιζει αυταρχικο...περα απο αυτο που ειπα εγω...κανενα δοκιμασμενο και για να δουμε το ειδος των υπηρεσιων που παρεχουν σε σχεση με την τιμη βεβαια !!!οποιος εχει εμπειρια ας μας πει...
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΟΙΑ ΩΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ...ΚΑΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΖΗΤΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΥΟ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ STR8 ΣΕΞ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΔΑΚΤΥΛΟ ΣΕ ΑΝΤΡΑ...ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ 10 ΕΥΡΟΥ
Κολωνού 47 ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΝΗΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ...ΤΙΣ ΛΕΩ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΣ ΛΕΩ 40 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΚ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ..ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΛΠ...ΤΙΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΔΑΚΤΥΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ 20 ΕΥΡΩ...ΔΙΣΤΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΚΑΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΤΑ 40 ΕΥΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΞΙΖΕΙ Η ΟΧΙ?? Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΕΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΘΗΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟΔΕΡΜΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
καλα πηγεσ μεχρι εκει και δεν δοκιμασεσ τιποτα? μετα μπηκεσ εδω να μασ ρωτησεισ ? ελεοσ ρε φιλε ελεοσ , εγω θα σου προτεινα να βαλεισ γαντακια μιασ χρησεωσ και να βαλεισ μονοσ σου κωλοδακτυλο θα σου ρθει τσαμπα θα κανεισ ωση ωρα γουσταρεισ κτλ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Πηγα πριν μερες...δεν δοκιμασα τπτ γιατι το συγγκεκριμενο σπιτι ηταν λιγο παρακμιακο...το διαβασα κ εδω!!!ρωτησα για να μαθω και απο αλλα μελοι αν ξερουν κατι νορμαλ....σε εκεινο δεν νομιζω να αξιζει!!!και συγγκεριμενα η κατερινα που αναφερουν πρεπει να ηταν...δλδ μουφα!!!
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Πηγα πριν μερες...δεν δοκιμασα τπτ γιατι το συγγκεκριμενο σπιτι ηταν λιγο παρακμιακο...το διαβασα κ εδω!!!ρωτησα για να μαθω και απο αλλα μελοι αν ξερουν κατι νορμαλ....σε εκεινο δεν νομιζω να αξιζει!!!και συγγκεριμενα η κατερινα που αναφερουν πρεπει να ηταν...δλδ μουφα!!!
δωσε κατι παραπανω και πηγαινε στησ αντζελασ ολοι οσοι γουσταρουν αυτα εκει πανε
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Σωστα τα λες...το ξερω απλα δεν παιζει 80 αρι τελευταια...οταν εχω θα παω στανταρ!
 

giannisAgianis

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι της Αντζελας? να μαθουμε κ εμεις που δεν ξερουμε...
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Γεια χαρα σε ολους ...υπαρχει εμπειρια απο αυταρχικο σε μπουρδελο προσφατα?? τι παιζει...
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Δηλαδή αυταρχικό σημαίνει στραπόν; Τι μαθαίνει κανείς. Είχα πάει πριν 3 - 4 χρόνια σένα στούντιο κοντά στο 401 ΓΣΝΑ και μου πε η τσατσά τα προγράμματα και στο τέλος λέει 110 € αυταρχικό το οποίο δε κατάλαβα καν τι ήταν και την ρώτησα τη σημαίνει και μου λέει πάλι "αυταρχικό" και μου κάνε κάτι νοήματα με τα χέρια. Έγω έκανα πως κατάλαβα και τέλικα πήρα πρόγραμμα μόνο με πίπα παρόλο που ήμουν περίεργος για το αυταρχικό. 
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Δηλαδή αυταρχικό σημαίνει στραπόν; Τι μαθαίνει κανείς. Είχα πάει πριν 3 - 4 χρόνια σένα στούντιο κοντά στο 401 ΓΣΝΑ και μου πε η τσατσά τα προγράμματα και στο τέλος λέει 110 € αυταρχικό το οποίο δε κατάλαβα καν τι ήταν και την ρώτησα τη σημαίνει και μου λέει πάλι "αυταρχικό" και μου κάνε κάτι νοήματα με τα χέρια. Έγω έκανα πως κατάλαβα και τέλικα πήρα πρόγραμμα μόνο με πίπα παρόλο που ήμουν περίεργος για το αυταρχικό. 
τυπε δεν ξερω αν το κατάλαβες αλλα γλιτωσες ξυλικη και ξεσκισμα κωλοτρυπίδας    :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom