Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μια και δεν παιρνει κανεις την πρωτοβουλια να ανοιξει κατι για το περιβοητο νεο μαγαζι ας την παρω εγω....
καταρχην το επισκεφτηκα το μαγαζι για πρωτη φορα σημερα και εχει θετικα και αρνητικα...
το μεγαλυτερο συν του μαγαζιου ειναι ο χωρος, ενας μοναδικος χωρος για το ειδος του που για μενα τουλαχιστον καποια στοιχεια ειναι πλεονασμος και καθαρα θεμα εντυπωσιασμου....
π.χ καθε δωματιο διαθετει τηλεορασεις πλασμα, οδοντοκρεμα οδοντοβουρτσα μπατονετες χρηματοκιβωτιο και αλλες τετοιες μαλακιες.... επισης ενα ακομα θετικο ειναι οτι εχει πολλα νεα προσωπα που δεν τα εχουμε ξανασυναντησει στην πιατσα.... αυτα και μονο ειναι τα θετικα....
ΑΡΝΗΤΙΚΑ
1)ξεχναται την εχεμυθεια που γνωριζατε και καθε φορα που θα πατε θα ερθετε φατσα καρτα με τους υπολοιπους συναγωνιστες, εκει θα γνωριστουμε ολοι, απο δω xpapad απο δω giorgospapa και αλλα τετοια....
2) η ελενη αν και την θεωρουσα μεγαλη γατα τελικα τα εχει μπλεξει στο μυαλο της και μαλλον προς μετριου επιπεδου νοημοσυνης ειναι.... τι εννοω?????? το μαγαζι δεν εχει αποκτησει ταυτοτητα... μαλλον δεν του εχει δωσει ταυτοτητα ακομα.... οταν μιλησα με μια κοπελα ρωτοντας την γιατι να με βλεπει ο καθενας? μου απαντησε οτι το μαγαζι θα ειναι σοβαρο και μαλλον θα προσφερει και περιποιηση αισθητικης σε γυναικες, εκει εμεινα αφωνος γιατι οταν μπηκα στο δωματιο με αντριανα (προτιμησα να μην ρισκαρω) εκανε το γνωστο της προγραμμα.... αρα κανει μπερδεμενες δουλειες και σε αυτες τις δουλεις ειναι καλυτερα να ξεκαθαριζονται τα πραγματα και να δωσει μια ταυτοτητα στο μαγαζι ΚΑΝΩ ή ΔΕΝ ΚΑΝΩ
εχω την εντυπωση πως ολοι θα περασουν απο περιεργεια αλλα δεν θα ξαναπερασουν

Υ.Γ. ΝΑΙ μου αρεσει ο χλιδατος χωρος, ΝΑΙ δεν εχω προβλημα να τον πληρωσω τον χλιδατο χωρο ΑΛΛΑ Ελενη ξεκαθαρισε τι θες να ειναι το μαγαζι σου.... ΕΤΣΙ η ΑΛΛΙΩΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
  • Like
Αντιδράσεις: IT-G7

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Καινοτομο το καταστημα δηλαδη
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
μου απαντησε οτι το μαγαζι θα ειναι σοβαρο και μαλλον θα προσφερει και περιποιηση αισθητικης σε γυναικες,
τι λες τωρα?? Αυτη ειναι 100 χρονια μπροστα σαν το Βασιλη Δανιηλ

Θελει να τα τρωει και απο τις κυραδες μας  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Καινοτομο το καταστημα δηλαδη
ειναι κριμα να κανεις μια τετοια επενδυση και στο τελος να αφηνεις τον πελατη δυσαρεστημενο... παρολο τις πλασμα τις οδοντοκρεμες τα χρηματοκιβωτια και τις μπατονετες.... να χαλαρωσουμε θελουμε ρε συ σε εναν ευχαριστο περιβαλλον οχι να κρυψουμε τα χρυσαφικα μας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
το καλό: θα πηγαίνεις με τη γυναίκα σου για ... περιποιηση - άλλη ο καθενας βεβαια
το κακό: θα την συναντήσεις εκεί όταν δεν πρέπει...
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Το μαλλί πόσο πάει, αγωνιστές του ελαίου;
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
ΑΡΝΗΤΙΚΑ
1

Υ.Γ. ΝΑΙ μου αρεσει ο χλιδατος χωρος, ΝΑΙ δεν εχω προβλημα να τον πληρωσω τον χλιδατο χωρο ΑΛΛΑ Ελενη ξεκαθαρισε τι θες να ειναι το μαγαζι σου.... ΕΤΣΙ η ΑΛΛΙΩΣ
δεν έχεις δίκιο φίλε....ειναι ξεκάθαρα τα πράγματα ..το μαγαζύ είναι όπως το είδες ...ετσι θα δουλέψει , τουλάχιστον μέχρι να αποδειχθεί οτι πάει ή δεν παει...αυτή θα είναι και η δεύτερη καινοτόμος  διαφορά από τα άλλα (εκτός από τον χλιδάτο χώρο..).Προφανώς θα δημιουργηθει νέα γκάμα πελατείας που δεν επηρεάζεται και δεν θεωρεί αρνητικά αυτά που εσυ αναφέρεις ως αρνητικά ...εμένα  για παράδειγμα δεν μεν ενδιαφέρει η εχεμύθεια και να κρύβομαι ως ποντικός στα άπλυτα...να μη σου πώ οτι γουστάρω να πιώ και ενα ποτό σε αυτό τον χώρο με συναγωνιστή ...δεν εχει νόημα να κρύβομαι άπό την στιγμή που είμαι στον ίδιο  χώρο με κάποιον για τον ίδιο σκοπό ..΄.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
4
Like
1.571
Πόντοι
266
...Άντε...πηγαίντε να σας χρεώνουν την οδοντόκρεμα 120 ευρά...
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
δεν έχεις δίκιο φίλε....ειναι ξεκάθαρα τα πράγματα ..το μαγαζύ είναι όπως το είδες ...ετσι θα δουλέψει , τουλάχιστον μέχρι να αποδειχθεί οτι πάει ή δεν παει...αυτή θα είναι και η δεύτερη καινοτόμος  διαφορά από τα άλλα (εκτός από τον χλιδάτο χώρο..).Προφανώς θα δημιουργηθει νέα γκάμα πελατείας που δεν επηρεάζεται και δεν θεωρεί αρνητικά αυτά που εσυ αναφέρεις ως αρνητικά ...εμένα  για παράδειγμα δεν μεν ενδιαφέρει η εχεμύθεια και να κρύβομαι ως ποντικός στα άπλυτα...να μη σου πώ οτι γουστάρω να πιώ και ενα ποτό σε αυτό τον χώρο με συναγωνιστή ...δεν εχει νόημα να κρύβομαι άπό την στιγμή που είμαι στον ίδιο  χώρο με κάποιον για τον ίδιο σκοπό ..΄.
τοτε να το κρατησει καθαρο το μαγαζι.... να μην γινεται τιποτα.... ή αμα θελει να γινεται κατι για να διατηρησει καποια πελατεια να κρατησει την εχεμυθεια, εγω ειμαι παντρεμενος με 2 παιδια και δεν θελω να συναντησω κανεναν γνωστο σε οποιοδηποτε ημιπονηρο μαγαζι.... γιατι αυτη ειναι η ταυτοτητα σε αυτο το μαγαζι ημιπονηρο. η θειτσα θα κανει μανικιουρ πεντικιουρ και εγω θα κανω πεντικιουρ στην ψωλη στο διπλα δωματιο.... πιστευω δεν τα εχει ξεκαθαρισει στο μυαλο της η ελενη.... οταν λοιπον τα ξεκαθαρισει τοτε θα με ξαναδει εμενα απο εκει.... να κρινω και εγω καθομαι η φευγω....
υ.γ αν θες googlαρε το.... να δεις οτι εχω δικιο και δεν ξερει τι της γινεται
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
... και εγω θα κανω πεντικιουρ στην ψωλη στο διπλα δωματιο....

:2funny: :thumbsup:

(Σημ.: Παρότι είχα δηλώσει, σε άλλο thread, ότι δεν θα συμμετέχω στη συζήτηση. Όμως, ξεράθηκα στο γέλιο!!!!!!!!!!)
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικό μας θα.... γίνει!!
Σιγά μην περιμένουν από την αισθητική σε Γυναίκες, να τα "πιάσουν" όπως τα "πιάνουν" από εμάς, τους fun του είδους.
Όταν γλυκαθείς από το μέλι, δεν βγάζεις το χεράκι έξω από το βάζο...
Πάντως στο θέμα "διακριτικότητας" συμφωνώ ότι πρέπει να κρατηθεί. Ούτε εμένα μου αρέσει η πιθανότητα να "τρακάρω" κανένα γνωστό στο σαλονάκι (ειδικά την ώρα που επιλέγω "τεμάχιο"....)
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
επειδη ο χωροσ ειναι πιο κυριλε και οι κοπελεσ καλυτερεσ εκει ,γι'αυτο η ελενη προφανως ανεβασε την τιμη........απο κει και περα θα στοχευει σε πιο χοντρα πορτοφολια με τισ καλεσ τισ γκομενες..στα πορτοφολια της π.ιωακειμ....θα το παιζουν στην αρχη δυσκολες,αλλα στους καλους πελεταες που θα τα ακουμπανε δωστα ολα θα λεει...και θα ξεζουμιζει και τα υπολοιπα κοροιδα που θα περιμενουν να παρουν κατι απο αυτες που θα το παιζουν δυσκολες δηθεν....
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πάντως στο θέμα "διακριτικότητας" συμφωνώ ότι πρέπει να κρατηθεί. Ούτε εμένα μου αρέσει η πιθανότητα να "τρακάρω" κανένα γνωστό στο σαλονάκι (ειδικά την ώρα που επιλέγω "τεμάχιο"....)
ετσι ειναι το σωστο μεν, αλλα δε θα ηταν ασχημα να γνωριστουμε κιολας  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • tshirt.jpg
    tshirt.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 94
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επειδη ο χωροσ ειναι πιο κυριλε και οι κοπελεσ καλυτερεσ εκει ,γι'αυτο η ελενη προφανως ανεβασε την τιμη........απο κει και περα θα στοχευει σε πιο χοντρα πορτοφολια με τισ καλεσ τισ γκομενες..στα πορτοφολια της π.ιωακειμ....θα το παιζουν στην αρχη δυσκολες,αλλα στους καλους πελεταες που θα τα ακουμπανε δωστα ολα θα λεει...και θα ξεζουμιζει και τα υπολοιπα κοροιδα που θα περιμενουν να παρουν κατι απο αυτες που θα το παιζουν δυσκολες δηθεν....
παλι θα σας αμ=νοιξω τα ματια.... ειπα googlare τε..... με γραψατε στα αρχιδια... αν το googlaρε τε θα δειτε οτι εβαλε αγγελιες και αναζητα μασερ κοπελες εμφανισιμες κλπ... αρα πολλες απο εκει που ειναι νεα τεμαχια ειναι ανυποψιαστες
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
μηπως ειναι ευκολο να δωθουν οδηγιες προς ναυτιλομενους για μεταβαση στο συγκεκριμενο ?
ειδα τον χαρτη και δεν ειναι ενημερωμενος

 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
παλι θα σας αμ=νοιξω τα ματια.... ειπα googlare τε..... με γραψατε στα αρχιδια... αν το googlaρε τε θα δειτε οτι εβαλε αγγελιες και αναζητα μασερ κοπελες εμφανισιμες κλπ... αρα πολλες απο εκει που ειναι νεα τεμαχια ειναι ανυποψιαστες

Μην είμαστε αφελείς, αγαπητέ! :rolleyes: Το κύκλωμα είναι γνωστό (και αν δεν είναι, "κληροδοτείται" ... λίαν συντόμως)! :blahblah1:
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
ευελπιστω οτι θα με ενημερωσετε πως να παω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom