Νέα

Στιγμές γέλιου σε τσάρκες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χαιρετο τα πλιθοι !!!σε ολουσ μασ σιγουρα θα εχει τιχι κατι το περιεργο κατι το διασκεδαστικο τιν ορα που καναμε τιν τσαρκα μας με αλουσ φιλουσ μας!γι αυτο λοιπον ανοιγο αυτο το thread ωστε να γραψουμε ολοι στιγμες ,εμπιριες που θα μινουν αξεχαστες εν ορα μπουρδελοτσαρκας!!!!
ασ μιλισουν οι μπουρδελιαριδες!
 

Επισκέπτης
ασ αρχισο με μια δικι μου εμπειρια.....
ιταν ενα ομορφο απογευμα.....περνο λοιπον τον φιλο μαριοthmk...και του λεο...εχο ακουσει για κατι στουντιο στιν οδο δροσοπουλου..παμε να δουμε τα ατκἂκτα πορνιδια!!!
μιν τα πολιλογο φιγαμε..για δροσοπουλου....παμε στα στουντιο τισ περιοχισ...
και να στο δρομο μας ενα πουταναδικο...σε ενα πεζοδρομο στιν οδος θασου.....κατεβενουμε στο ιπογειο...μια μαυρι...παμε να τιν κανουμε λεμε....βγαινουμε εξο...και του λεοο...παμε και απεναντι...ιταν ενα παλιο εριμο σπιτι..
ανεβαινουμε...χτιπαμε τιν πορτα του προτου οροφου...και ανοιγει ενασ ανδρας...
μπουκαρουμε μεσα....ο φιλοσ μαριος κοντοστεκετε στιν πορτα...εγο μπουκαρο προσ το σαλονι....
μασ κοιται αναυδος ο ανδρασ...και του λεο...θα μας πειτε τι προγραμα κανι ι κοπελα...????
και βγαινι μια γινεκα με τιν λεκανι στα χερια...
τοτε καταλαβα ποσ δεν ιταν μπουρδελακι και ιταν σπιτι....αργισα βεβεα να το καταλαβο αλλα τεσπα.....ο μαριος βεβεα το καταλαβε πολι πιο πριν...
οχ λεο μαλον εγινε καπιο λαθοσ...αλου θελαμε να παμε....αντιο....
και σικονομαστε και φευγουμε..ι γιναικα νευριασμενι χτιπαι τιν πορτα...αλλα εμισ τιν ειχαμε κανι με ελαφρα!!!!μπουαχχαχαχαχαχα!!!!!αλο να το λεο αλλο να το βλεπισ!απιστευτο γελιο εκινι τιν ιμερα!!!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
χαχαχα δεν πιστευω οτι σου συνεβη τετοιο πραμα χαχαχα
 

Επισκέπτης
κι ομος ειναι αλιθινο...που να ακουσεισ κιαλιες ιστοριες!μπουαχχαχαχαχαχαχα!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
ρε μπαγασα τι μου εκανες απογευματιατικα.απο τη στιγμη που το διαβασα κλαιω απο τα γελια
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Πιτσιρικάς έπαιζα σε ομάδα μπάσκετ.
Με κάτι φιλαράκια απο την παίδων πήγαμε τσάρκα.
Φυλής σε κάποιο σπίτι πετύχαμε την μισή εφήβων μαζί με τον προπονητή.
:2funny: :headbang1: :rockon:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Πιτσι πες και για το reve ξερεις εσυ.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ασ αρχισο με μια δικι μου εμπειρια.....
ιταν ενα ομορφο απογευμα.....περνο λοιπον τον φιλο μαριοthmk...και του λεο...εχο ακουσει για κατι στουντιο στιν οδο δροσοπουλου..παμε να δουμε τα ατκἂκτα πορνιδια!!!
μιν τα πολιλογο φιγαμε..για δροσοπουλου....παμε στα στουντιο τισ περιοχισ...
και να στο δρομο μας ενα πουταναδικο...σε ενα πεζοδρομο στιν οδος θασου.....κατεβενουμε στο ιπογειο...μια μαυρι...παμε να τιν κανουμε λεμε....βγαινουμε εξο...και του λεοο...παμε και απεναντι...ιταν ενα παλιο εριμο σπιτι..
ανεβαινουμε...χτιπαμε τιν πορτα του προτου οροφου...και ανοιγει ενασ ανδρας...
μπουκαρουμε μεσα....ο φιλοσ μαριος κοντοστεκετε στιν πορτα...εγο μπουκαρο προσ το σαλονι....
μασ κοιται αναυδος ο ανδρασ...και του λεο...θα μας πειτε τι προγραμα κανι ι κοπελα...????
και βγαινι μια γινεκα με τιν λεκανι στα χερια...
τοτε καταλαβα ποσ δεν ιταν μπουρδελακι και ιταν σπιτι....αργισα βεβεα να το καταλαβο αλλα τεσπα.....ο μαριος βεβεα το καταλαβε πολι πιο πριν...
οχ λεο μαλον εγινε καπιο λαθοσ...αλου θελαμε να παμε....αντιο....
και σικονομαστε και φευγουμε..ι γιναικα νευριασμενι χτιπαι τιν πορτα...αλλα εμισ τιν ειχαμε κανι με ελαφρα!!!!μπουαχχαχαχαχαχα!!!!!αλο να το λεο αλλο να το βλεπισ!απιστευτο γελιο εκινι τιν ιμερα!!!!
παλι καλα μεγαλε που δεν πεχτηκε κανα αλλο σκηνικο και να τις αρπαξετε κιολας...!!!πραγματικα εισαι απιστευτος..!!!πως τα καταφερες..!!!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
πιτσι απιστευτη ιστορια!!!βαζω τον εαυτο μου στην θεση σας αλλα και στην θεση του τυπα με το σπιτι και λιονω στο γελιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγω σε μπουρδελοτσαρκα το 1989 τριτη γυμνασιου , ειχαμε παει ενα πρωι κοπανα απο το σχολειο , σε αυτα στον σταθμο λαρισης κοντα (χωματιανου λιοσιων και καθετες)και ηταν σε ενα σε μια καθετη της λιοσιων ενας τσατσος πουστης ο οποιος μας την ελεγε που ημασταν πιτσιρικαδες . ετσι για σπασιμο εμεις μαζεψαμε 6 κοπροσκυλα της περιοχης και πηγαμε και τα πεταξαμε μεσα στο μπουρδελο και τα καναμε μπουρδελο . ο τσατσος βγηκε στον δρομο και αρχισε να μας κυνηγαει να βριζει και εβγαλε ενα περιστροφο . το τι εγινε στην περιοχη ηταν απιστευτο . εμεις ειχαμε λιωσει στο γελιο ωσπου ειδαμε το γκανι και χεστηκαμε και εξαφανιζολ!!!! :helpplea: :helpplea:
απιστευτα γελια και βεβαια δεν ξαναπατησα ποτε σε αυτο το μπουρδελο
:dancing: :2funny:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
δεκαετια 80, μαλλον μεταξουργειο, γεματο κοσμο το ρδελο, η τσατσα γρια με μαυρα ρουχα ,αλλα χρονια στη δουλεια, καποιος ρωταει αν "ειναι αυτη η κοπελα που δουλευει" δειχνοντας μια αφισα στον τοιχο με ενα κουνελακι του plαyboy, και η γρια φυσωντας χαλαρα τον καπνο του τσιγαρου , απανταει με σοβαροτητα,  " οχι, η αδελφη της "
χωρις να γελασει ομως, χρειαστηκαν καποια δευτερολεπτα οι πελατες να καταλαβουν το χιουμορ της γριας,  ειχε απαντησει τοσο φυσικα...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μια φορα στο μεταξουργειο ητανε και ο πιτσιλιστης παμε σε ενα σπιτι και ρωταμε τον τσατσο απο που ειναι η κοπελα και μας απανταει απο το τσιμπουκταν. :2funny: :2funny: :2funny:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
αυγουστος 2001 εχει καυσωνα και εχω παει βραδυ με φιλους στο σταρ της μεταμορφωσης και μας εχει φτιαξει μια ρωσιδα.ετσι παμε κατα τις 3 το βραδυ μεταξουργιο και παμε σε ενα μπουρδελο στν αχιλλεως το πιο τραγικο απο ολα. ανεμιστηρας και πλαστικη καρεκλα.
σκαει τσατσα 100 χρονων ξεδοντιαρα καχεκτικη και λεει το αστερακι μας η λολα τσιμπουκακι χωρις καποτα κολο 10 ευρω και βγαινει ενας ελεφαντας που ισα χωραγε απο την πορτα με μια μαυρη μπλουζα μακρυα united colors of benetton απο την λαϊκη και φευγουμε τρεχοντας και οπως τρεχουμε ενας φιλος τρωει σαβουρδα στην σκαλα και εμεις πεσαμε και λιωσαμε στο γελιο και βγηκε εξω η χοντρη και μας ελεγε εξω αλητες μην κατεβω και σας γαμησω
απιστευτες στιγμες !!!!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πολύ πλάκα έχει όταν πας για μπουρδελότσαρκα και βλέπεις κάτι παρέες 6-7 ατόμων!(έχω πετύχει)..Είναι λες και τους έχει φέρει η εργατική εστία να γαμήσουν μέσω κοινωνικού τουρισμού!!!Με τα πούλμαν κιόλας!

Κροταλία καλή φάση!Πίτσι ευτηχώς που δεν έδωσες τα λεφτά στον άντρα για να πάρεις τη γυναίκα του!!!Προλάβατε κακομοίρηδες...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.958
Πόντοι
14.565
δεκαετια 80, μαλλον μεταξουργειο, γεματο κοσμο το ρδελο, η τσατσα γρια με μαυρα ρουχα ,αλλα χρονια στη δουλεια, καποιος ρωταει αν "ειναι αυτη η κοπελα που δουλευει" δειχνοντας μια αφισα στον τοιχο με ενα κουνελακι του plαyboy, και η γρια φυσωντας χαλαρα τον καπνο του τσιγαρου , απανταει με σοβαροτητα,  " οχι, η αδελφη της "
χωρις να γελασει ομως, χρειαστηκαν καποια δευτερολεπτα οι πελατες να καταλαβουν το χιουμορ της γριας,  ειχε απαντησει τοσο φυσικα...
αχαχαχαχαχα γαμάτο. Respect στην άγνωστη τσατσά.  :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1:
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον εγώ πριν πάω στρατο την τελευταία μέρα 7-νοε-04 είχα πάει φυλής στο καλό!!(χχ) καθομαι που λέτε με το φίλο μου το μακη και απεναντι μας ήταν κατι παλικαράκια περίπου 18... δεν προσέχαμε και πολύ τους απεναντι περιμεναμε να δουμε το μουνι και μετα απο 2 λεπτά μπαίνει αλλος ενας τυπάς που μου εριχνε κανα κεφαλι (εγω 1.90) και λέω απο μεσα μου αυτή είναι η καινουργια σειρα νταβανζηδων 2 μετρα με το κλασσικο πουκαμισακι λευκο με ρίγες μπλε σουγιαδακι που κανει μπαμ στην τσεπη και το μπεγλεράκι τους περιμέναμε ολοι μαζι κοιτόντας κάτω και σε καποια φαση το παλικάρι απεναντι κοιτάει τον ψηλο και λέει:
Ρε μαλακα Στελιο τι κανεις εσυ εδω σηκωνε κανα τηλ ρε μαλακα να παμε για κανα καφε..
Εκεινη τη μερα δε μπορεσα να γαμήσω με ειχε πιασει νευρικό γελιο....

Και αλλη μια φορα 15 μερες μετα (ΠΣΚ ορκομοσίας) πάω σε αλλο στη φυλής και ακούγαμε την πουτανα να μιλαεί με την τσατσα
Π:και του εδωσα το τηλ και με πηρε χθεσ
Τ:σοβαρα(γελακια) και τι σου ελεγε
Π:εεε μωρακι μου και τετοια
Τ:εε το μαλακα
Π:και πήγαμε το πρωι για ψωνια και μου πήρε ενα καναπε για το σαλόνι 5θεσιο 900 ευρώ

και πετάγεται ενας αλλος  μεσα στη ρεσεπσιον και λέει
ΑΚΡΙΒΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ

δε δινουν σιμασια οι γκομενες(τρελή τσατσα)
σε καποια φάση μας ειχε γραψει η πουτάνα γιατι μιλαγε με την τσατσα και τα είχε πάρει ο αλλος και ελεγε η πουτανα:και πήγε στο συνεργείο σημερα γιατι χαλασε η μερσεντες του λέει

και ξαναπεταγεται ο αλλος και φωναζει

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΤΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ

εε και την αλλη μερα πήγα καλαματα και για τους επομενους 2 μήνες δεν είδα γυναικα
 

Επισκέπτης
πανε διο χρονια σιν που ειχαμε παι στο κοκινοσπιτο του χαρι...φιλις 109....
ειχαμε μαζευτει 10 ματσουλαρεοι για τσαρκουλα....μπουκαρουμε ολοι στο σπιτι του χαρι και αρχιζαμε να μιλαμε και να φοναζουμε μεταηι μασ!
για πολι βαβουρα ομος μιλαμε...
και βγενι εξο ο χαρισ στο σαλονι...και αρχιζι να φοναζει και να μασ λεει να φιγουμε....και να μασ κινιγαει.....και να φοναζει...οπιον πιασο τορα θα τον γαμισο!!!!
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
254
Πόντοι
286
Πάει πάνω από μια δεκαετία .... είμαστε καλεσμένοι σε μια γιορτή, εγώ, ένας φίλος μου ο Γιώργος και ένας άλλος φίλος του Γιώργου, που εγώ τον έβλεπα για πρώτη φορά . Όπως πάντα ανοργάνωτοι δεν έχουμε πάρει τίποτα για δώρο και λέμε να πάρουμε κανένα ουίσκι Το σπίτι που θα πηγαίναμε ήταν αρχές Αχαρνών ... η ώρα είναι 23,00 και ευτυχώς υπάρχει μια κάβα ανοιχτή ... Μπαίνουμε μέσα με πεντοχίλιαρο το μπουκάλι έκανε τότε ένα χιλιάρικο ... μας λέει ο μαγαζάτορας δεν έχω ρέστα πηγαίνετε να το χαλάσετε ... Κοιτάμε γύρω γύρω κλειστά τα πάντα .... μόνο τα "σπίτια" ανοιχτά ....δεν γαμιέται λέει ο Γιώργος θα πάω να μου το χαλάσουν σε ένα από αυτά .... μπαίνει μέσα ...εμείς περιμέναμε απ' έξω .... περνάνε 20' δεν ειχε βγει ακόμα ... ψιλιαστίκαμε τι είχε γίνει οπότε μπαίνουμε και μεις ...αυτός ακόμα στο δωμάτιο ...πίσα σκοτάδι και στο σαλόνι ... λέμε καλύτερα να περιμένουμε έξω.... σε 5' βγαίνει "ρε σεις" λέει "δεν μου χαλάγανε με τίποτα το πεντοχιλιαρο και είπα να περάσω ".... και άρχισε να μας λέει τι ωραια κοπέλα που ήταν η ιερόδουλος και τι καλά που πέρασε .... πάμε στην κάβα ... ο καταστηματάρχης τρελλάθηκε ... "καλά ρε παιδιά μιση ώρα για να χαλάσετε ένα πεντοχίλιαρο ?" τέλος πάντων του λέμε ότι είχε κίνηση το συγκεκριμένο "σπίτι" και άλλες τέτοιες μαλακίες...και τι μας απαντάει .... : "Απορώ ρε παιδιά τι κίνηση έχει εκει δουλεύει ένας καραμπινάτος Τραβεστί" ....κάγκελο ο Γιωργάκης
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
εχω ζησει διαφορες μεγαλες στιγμες αλλα αυτη ειναι μια απο τις καλυτερες..καλοκαιρι του 1998 πρωτη τσαρκα στη φυλης με 2 φιλαρακια.χεσεμενοι τελειως ειχαμε αφησει κλειδια λεφτα τα παντα μεσα στο αυτοκινητο και κοβαμε κινηση.σε καποια φαση μπαινουμε σε ενα απο ολα-δεν θυμαμαι πιο- και αραζουμε μεσα.η κοπελα ηταν στο δωματιο συνεπως περιμεναμε.σε καποια φαση μπαινει ενας τυπας και καθεται διπλα μου.οι αλλοι 2μιλουσαν μεταξυ τους και δεν κοιτουσαν εμενα.καποια στιγμη τελειωνουν και τοτε ο φιλος μου ο κωστας λεει στον τυπο
-κυριε δημητρη!!!??
ο τυπος ηταν πατερας ενος συμμαθητη του.μεγαλη μπαλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom