Νέα

Squirting και αγοραίος έρωτας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greece

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0
Με αφορμή τον μπουρδελιάρη που έγραψε πως έζησε squirting με την Τζένη, έχει ζήσει κανένας άλλος τέτοια εμπειρία και πού;
 
OP
OP
G

greece

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0
Πρέπει να είναι τρελή κάβλα!!!!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.420
Πόντοι
2.357
ποια ειναι η Τζεννη ?
 
OP
OP
G

greece

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0
αυτή την κριτική διάβασα
 
OP
OP
G

greece

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0
Γενικά παίζει squirting ή σε κατουράνε και δεν πέρνεις χαμπάρι;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Γενικά παίζει squirting ή σε κατουράνε και δεν πέρνεις χαμπάρι;
στις τσοντες ειναι κατουρο αραιο ....στην αληθινη ζωη ολα μπορουν να συμβουν αλλα ειναι λιγες οι ριαλ σκουιρτερς..... :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μπορώ να έχω περισσότερες πληροφορίες;
τι εννοεις;τα εχουμε πει ...ο κολπος υγραινεται απο αδενες που παραγουν ενα αχρωμο υγρο.....σε μερικες γυναικες ιδιοπαθως η εκτοξευση του και η ποσοτητα του ειναι λιγο μεγαλυτερη και μπορει σε ακραιες περιπτωσεις να θυμιζει αντρικη εκσπερματωση....

κατα τα αλλα ομως απο εκει ως τον κοσμο του πορνο που ολες χυνουν ποταμια καυλας και εκτοξευουν πιδακες υπαρχει μια αποσταση...

λαιβ μου εχει τυχει να υγρανθει πουτανα υπερβολικα σε γλειφομουνι και με δαχτυλα κλπ.....οχι κατι εντυπωσιακο αλλα δεν αποκλειω να πετυχε συναγωνιστης κατι αντιστοιχο....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.948
Κριτικές
90
Like
31.946
Πόντοι
24.700
τι εννοεις;τα εχουμε πει ...ο κολπος υγραινεται απο αδενες που παραγουν ενα αχρωμο υγρο.....σε μερικες γυναικες ιδιοπαθως η εκτοξευση του και η ποσοτητα του ειναι λιγο μεγαλυτερη και μπορει σε ακραιες περιπτωσεις να θυμιζει αντρικη εκσπερματωση....

κατα τα αλλα ομως απο εκει ως τον κοσμο του πορνο που ολες χυνουν ποταμια καυλας και εκτοξευουν πιδακες υπαρχει μια αποσταση...

λαιβ μου εχει τυχει να υγρανθει πουτανα υπερβολικα σε γλειφομουνι και με δαχτυλα κλπ.....οχι κατι εντυπωσιακο αλλα δεν αποκλειω να πετυχε συναγωνιστης κατι αντιστοιχο....

Σωστός !!!!!
 
OP
OP
G

greece

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
55
Like
1
Πόντοι
0
Ποιες από τις βίζιτες κλπ κάνουν την εν λόγω δραστητιότητα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.948
Κριτικές
90
Like
31.946
Πόντοι
24.700
Ποιες από τις βίζιτες κλπ κάνουν την εν λόγω δραστητιότητα

Ρίξε πρώτα μια ματιά στις κριτικές και μετά κράτα μικρό καλάθι, γιατί όλοι εμείς εδώ είμαστε  τόσο ψωλαράδες και τόσο μάστορες που κάνουμε όλες τις γκόμενες να χύνουν ποτάμια.

Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ. :uglystupid:
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Πατε καλα ρε μαλακες??? Το SQUIRTING δεν ειναι αλλο απο κατουρα, και οποιος λεει το αντιθετο ειναι απλως ασχετος. Αν γουσταρεις κατουρημα λοιπον παρε ενα GOLDEN SHOWER και εισαι ετοιμος.  :thumbsup:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Ωραιο θεμα! Η κοπελα μου τον τελευτεο χρονο οταν κανουμε σεξ μερικες φορες βγαζει υπερβολικα πολλα υγρα σε σημειο που βρεχομαι ολοκληρος και βρεχετε και το κρεβατι! Αυτο γινετε οταν φτανει σε οργασμο και ειναι απο πανω μου! Αλλα οχι παντα!  Δεν ειμαι 100% σιγουρος αν ειναι αυτο σκερτιγκ αλλα εχω βασιμες υποψιες! Την ροταω αλλα δεν ξερει τι συμβενει μου λεει οτι δεν το εχει ξανα ζησει αυτο! Αλλα της αρεσει πολυ ! Δεν εχω καταλαβει αν πεταγονται γιατι συμβενει μονο οταν ειναι απο πανω μου! Εχω προσπαθησει με κολπα που εχω δει σε ταινιες να την κανω να τα βγαλει αλλα δεν γινετε τιποτα ! Εχει κανεις αποψη ;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.948
Κριτικές
90
Like
31.946
Πόντοι
24.700
Ωραιο θεμα! Η κοπελα μου τον τελευτεο χρονο οταν κανουμε σεξ μερικες φορες βγαζει υπερβολικα πολλα υγρα σε σημειο που βρεχομαι ολοκληρος και βρεχετε και το κρεβατι! Αυτο γινετε οταν φτανει σε οργασμο και ειναι απο πανω μου! Αλλα οχι παντα!  Δεν ειμαι 100% σιγουρος αν ειναι αυτο σκερτιγκ αλλα εχω βασιμες υποψιες! Την ροταω αλλα δεν ξερει τι συμβενει μου λεει οτι δεν το εχει ξανα ζησει αυτο! Αλλα της αρεσει πολυ ! Δεν εχω καταλαβει αν πεταγονται γιατι συμβενει μονο οταν ειναι απο πανω μου! Εχω προσπαθησει με κολπα που εχω δει σε ταινιες να την κανω να τα βγαλει αλλα δεν γινετε τιποτα ! Εχει κανεις αποψη ;

Μάλλον άδικα προσπαθείς. Επίσης έχε υπόψη σου ότι λόγω "φυσιολογίας" μερικές γυναίκες παθαίνουν κατά την διάρκεια του οργασμού ελαφρά ακράτια ούρων.
Υ.Γ Φυσικά αυτό που βλέπουμε στις ταινίες είναι αραιό κάτουρο
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Μάλλον άδικα προσπαθείς. Επίσης έχε υπόψη σου ότι λόγω "φυσιολογίας" μερικές γυναίκες παθαίνουν κατά την διάρκεια του οργασμού ελαφρά ακράτια ούρων.
Υ.Γ Φυσικά αυτό που βλέπουμε στις ταινίες είναι αραιό κάτουρο

Μα δεν μυριζει κατουρο! Και εκτος απο αυτο ειναι αχρωμο τελειος! Αλλα δεν ειναι κοολοδες οπως τα υγρα απο το μουνακι! Μαλλον πρεπει να το παω για αναλυση στο χημειο του κρατους! Χαχαχα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.948
Κριτικές
90
Like
31.946
Πόντοι
24.700
Μα δεν μυριζει κατουρο! Και εκτος απο αυτο ειναι αχρωμο τελειος! Αλλα δεν ειναι κοολοδες οπως τα υγρα απο το μουνακι! Μαλλον πρεπει να το παω για αναλυση στο χημειο του κρατους! Χαχαχα

Τότε μπράβο σου φίλε. Είσαι τυχερός έπεσες σε "ζουμερή" γκόμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom