Νέα

Κωλόμπαρο "Γρύλλος" Αγία Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Womanaholic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.085
Κριτικές
86
Like
3.559
Πόντοι
5.015
Παίδες είμαι φανατικός πελάτης αυτού του κωλόμπαρου 4 χρόνια τώρα, μιλάμε για ατελείωτες νύχτες καψίματος... Παρ' ότι είχα την ευκαιρία να το κυνηγήσω, επειδή πιο πολύ πήγαινα για την κατάσταση & όχι απαραίτητα για να βρω να γαμήσω δεν έχω βρεθεί ποτέ εκτός του μαγαζιού με κάποια που να δουλεύει εκεί. Ας μας πει όμως κάποιος συναγωνιστής αν έχει ψήσει για γαμήσι καμία από εκεί μέσα, είτε κάποια που να δουλεύει ακόμα είτε κάποια παλιότερα, έτσι κουβέντα να γίνεται... Περιμένω απαντήσεις!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Παίδες είμαι φανατικός πελάτης αυτού του κωλόμπαρου 4 χρόνια τώρα, μιλάμε για ατελείωτες νύχτες καψίματος... Παρ' ότι είχα την ευκαιρία να το κυνηγήσω, επειδή πιο πολύ πήγαινα για την κατάσταση & όχι απαραίτητα για να βρω να γαμήσω δεν έχω βρεθεί ποτέ εκτός του μαγαζιού με κάποια που να δουλεύει εκεί. Ας μας πει όμως κάποιος συναγωνιστής αν έχει ψήσει για γαμήσι καμία από εκεί μέσα, είτε κάποια που να δουλεύει ακόμα είτε κάποια παλιότερα, έτσι κουβέντα να γίνεται... Περιμένω απαντήσεις!!!

οδο?
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Παίδες είμαι φανατικός πελάτης αυτού του κωλόμπαρου 4 χρόνια τώρα, μιλάμε για ατελείωτες νύχτες καψίματος... Παρ' ότι είχα την ευκαιρία να το κυνηγήσω, επειδή πιο πολύ πήγαινα για την κατάσταση & όχι απαραίτητα για να βρω να γαμήσω δεν έχω βρεθεί ποτέ εκτός του μαγαζιού με κάποια που να δουλεύει εκεί. Ας μας πει όμως κάποιος συναγωνιστής αν έχει ψήσει για γαμήσι καμία από εκεί μέσα, είτε κάποια που να δουλεύει ακόμα είτε κάποια παλιότερα, έτσι κουβέντα να γίνεται... Περιμένω απαντήσεις!!!

Και τι κάνεις ρε αδερφέ εκει 4 χρόνια?????
Αμα δεν ξέρεις εσυ ποιος θα ξέρει; :think: :think: :think:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Αν εισαι φανατικος πελατης εδω και 4 χρονια!!!!!! και δεν εχεις βγαλει ακομα καποια εξω,
τοτε κατι κανεις λαθος!

'Η εισαι πολυ ασχημος!  :grin:
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Παίδες είμαι φανατικός πελάτης αυτού του κωλόμπαρου 4 χρόνια τώρα, μιλάμε για ατελείωτες νύχτες καψίματος... Παρ' ότι είχα την ευκαιρία να το κυνηγήσω, επειδή πιο πολύ πήγαινα για την κατάσταση & όχι απαραίτητα για να βρω να γαμήσω δεν έχω βρεθεί ποτέ εκτός του μαγαζιού με κάποια που να δουλεύει εκεί. Ας μας πει όμως κάποιος συναγωνιστής αν έχει ψήσει για γαμήσι καμία από εκεί μέσα, είτε κάποια που να δουλεύει ακόμα είτε κάποια παλιότερα, έτσι κουβέντα να γίνεται... Περιμένω απαντήσεις!!!

Στην Αγ.παρασκευης είναι, αλλά ρε φίλε αμα δεν εφαγες μπριζόλα 4 χρονια τώρα τι την ψάχνεις????
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.085
Κριτικές
86
Like
3.559
Πόντοι
5.015
Όχι ρε κόψτε ούτε άσχημος ούτε αγαπούλης είμαι. Απλά δεν έκατσε. Η Τζουλιάνα π.χ. η barwoman, Κοσσοβάρα 40άρα υπερμούναρος μου είχε πει απ' τον πρώτο μήνα να πάω όποτε θέλω μόλις σχολάσει να φύγουμε μαζί αλλά καθημερινή που κλείνει στις 5:00 γιατί Παρασκευή - Σάββατο που κλείνει στις 6:00 είναι κουρασμένη. Ε ρε μάγκες εγώ δουλεύω το πρωί πώς θα πήγαινα εκεί στις 5:00; Μία φορά τα κατάφερα & πήγα που ήμουν σε άδεια & είχα μείνει Αθήνα & έγινε φασαρία στο μαγαζί & άντε γεια μετά... Από κανα δυο είχα πάρει τηλέφωνο αλλά όταν μιλούσαμε μετά άρχιζαν τα γνωστά φούμαρα "πέρνα απ' το μαγαζί σήμερα να τα πούμε" κ.τ.λπ. για να μου τα φάνε πρώτα & είχα σπαστεί & μερικές δεν έπαιζαν με τίποτα... Πάντως το ότι έχω μαλακιστεί κι εγώ έχω μαλακιστεί, εντάξει πηδούσα & την γκόμενά μου μια περίοδο, όποτε δεν είχα γκόμενα πήγαινα σε studio κ.τ.λπ., δεν το είχα & άμεση προτεραιότητα... Πιο πολύ για χαβαλέ πήγαινα.
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Όχι ρε κόψτε ούτε άσχημος ούτε αγαπούλης είμαι. Απλά δεν έκατσε. Η Τζουλιάνα π.χ. η barwoman, Κοσσοβάρα 40άρα υπερμούναρος μου είχε πει απ' τον πρώτο μήνα να πάω όποτε θέλω μόλις...

Μόνο πρόσεχε μην έχει νταβα κάναν uck, γιατί βλέπω να σε καθαρίζουν για πλάκα  :uzi: :uzi: :uzi:
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.085
Κριτικές
86
Like
3.559
Πόντοι
5.015

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Στην Αγ.παρασκευης είναι, αλλά ρε φίλε αμα δεν εφαγες μπριζόλα 4 χρονια τώρα τι την ψάχνεις????
η οδός λέγεται Χαλανδρίου στην Αγία Παρασκευή και Αγίας Παρασκευής όταν έρχεσαι από Χαλάνδρι κάτι που γνωρίζω γιατί έχει στάση του ΟΑΣΑ  ακριβώς από έξω και δεν έχω πάει ποτέ μέσα :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: >:(
 

Συνημμένα

  • stasi.jpg
    stasi.jpg
    173,9 KB · Εμφανίσεις: 127
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.085
Κριτικές
86
Like
3.559
Πόντοι
5.015
η οδός λέγεται Χαλανδρίου στην Αγία Παρασκευή και Αγίας Παρασκευής όταν έρχεσαι από Χαλάνδρι κάτι που γνωρίζω γιατί έχει στάση του ΟΑΣΑ  ακριβώς από έξω και δεν έχω πάει ποτέ μέσα :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: >:(

ΚΑΚΩΣ!!!
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=98134.0;attach=288275;image[/img[/URL]]

Tην επόμενη φορά βάλε ένα screenshot να φαίνεται και το ονοματεπίθετο σου  ;D ;D ;D
 

ideal

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
μια ειναι η ερωτηση φιλε μου οταν πας σε κωλομπαρο για να γαμησεις, οταν ερχονται τα μουνια για κερασμα τα ρωτας πρωτα  "βιζιτα βγαινεις?" αν σου πει οχι τη διωχνεις αν σου πει ναι τοτε της λες να καθισει και το δουλευεις το πραμα :uglystupid:
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.085
Κριτικές
86
Like
3.559
Πόντοι
5.015
μια ειναι η ερωτηση φιλε μου οταν πας σε κωλομπαρο για να γαμησεις, οταν ερχονται τα μουνια για κερασμα τα ρωτας πρωτα   "βιζιτα βγαινεις?" αν σου πει οχι τη διωχνεις αν σου πει ναι τοτε της λες να καθισει και το δουλευεις το πραμα :uglystupid:

Δεν είναι απαραίτητο να τη ρωτήσεις. Αν ψήνεται να βγει μετά τη δεύτερη, τρίτη φορά που πας & τα ακουμπάς για κεράσματα μπορεί να φύγει μαζί σου. Βέβαια μπορεί να μην ψήνεται οπότε σ' αυτήν την περίπτωση κλαις τα λεφτά σου γι' αυτές τις φορές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom