Νέα

Ρεμούνδου 21Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
www.bourdela.com/content/view/505/225/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

συνάδερφοι ξέρετε αν στο μπουρδελάκι στην Ρεμούνδου 21Α δουλεύει  ακόμη η Όλγα (ρωσσίδα γύρω στα 40 xρονών) ήταν πρωινή βάρδια ;   ;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Να μας ενημερώσει κάποιος, γιατί σύντομα επιστρέφω Ελλάδα για μερικές μέρες και η πρώτη κατάθεση θα γίνει στην Όλγα!  ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
συνάδερφοι ξέρετε αν στο μπουρδελάκι στην Ρεμούνδου 21 δουλεύει  ακόμη η Όλγα (ρωσσίδα γύρω στα 40 xρονών) ήταν πρωινή βάρδια ;   ;)
νομιζω πως δουλευει,εκτος και την εχει κανει για τα μπανια του λαου...να ρωτησω εγω κατι?...το ακριβως απεναντι με την καφε ξυλινη πορτα εχει κλεισει για διακοπες...?
 

PROEDROS02

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ναι δουλεύει η Όλγα το πρωί...Καμιά πληροφορία έχουμε για αυτή;;
 
OP
OP
R

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Ναι δουλεύει η Όλγα το πρωί...Καμιά πληροφορία έχουμε για αυτή;;

συναγωνιστή πριν καιρό που είχα πάει στην όλγα είναι πάντα πρωινή βάρδια το απόγευμα νομίζω είναι μαυράκι, η όλγα είναι γύρω στα 45 καλή πίπα καλή στο γαμήσι συμμετέχει βυζια μεγάλα σχετικά,
αξίζει τα 25€  ;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
20, όχι 25 ευρώ. Και μιλάμε για τρομερές βυζάρες και φιλικότατη γυναίκα. Για τους άντρες που τους αρέσουν οι ώριμες, είναι αυτή τη στιγμή η πρώτη επιλογή για κατάθεση σε όλη την Αθήνα. Επιμένω...  ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η' Όλγα' μάγκες γυρίζει αρχές Σεπτέμβρη και θα είναι στην κανονική της πρωϊνή βάρδια (ρώτησα τον τσατσό και μου είπε). Η ταρίφα της δεν είναι 25 αλλά 20 και δουλεύει στην Ρεμούνδου στο μπουρδέλο που ανεβαίνεις τις σκάλες και χτυπάς κουδούνι να σου ανοίξουν τη μεταλλική πόρτα. Η απογευματινή βάρδια παίζει 'αραπίνες' και μένω τελείως μακριά απ'δαύτες (απλώς δίνω την πληροφορία για όποιον συναγωνιστή ενδιαφέρεται) και με ταρίφα αρκετές φορές 15 Ευρώ. Στο ακριβως απέναντι μπουρδέλο απο την 'Όλγα'που ανεβαίνεις το σκαλοπατάκι με τη ξύλινη την πόρτα φέρνει κάτι καλά Ρωσιδάκια και Βουλγαράκια με ταρίφα 25 Ευρώ.
εχει ανοιξει?...γιατι ηταν κλειστο την προηγουμενη εβδομαδα....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Μολις  επεστρεψα    απο  το  συγκεκριμενο  μαγαζι  οπου  εκανα  καταθεση    στην  αγαπημενη  μας    θεια . Για  οσους  δεν    ξερουν  μιλαμε  για  MILF  και    μαλιστα  για  πολυ  hot .  Εκπληκτικη  συμπεριφορα  και  ανθρωπινη  επαφη  . Ποιος    ειπε  οτι  με  20 Ε  δεν  μπορεις  να  ευχαριστηθεις  το    γαμησι ?  Οταν  κανεις  ερωτα  με  τετοιες    γυναικες  αντενδυκνειται  το    clubbing    οπου    τα    κοριτσακια  που    συναντας    θυμιζουν  κακομαθημενα    απο  τον    μπαμπα    παιδακια . Olga  is  back!!!     
 
OP
OP
R

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλό βόλι συνάδερφε  ;)
 
OP
OP
R

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συνάδερφε την περιμέναμε την όλγα να επιστρέψει η κατάθεσει θα γίνει σίγουρα...(όλγα is back)  ;)
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Ρε    μαγκες    αυτη  η  γυναικα  σου  συμπεριφερεται  λες    και  εισαι  ο  Brad Pitt .  Επρεπε    να    ηταν  στο  Αμστερνταμ    σε  αυτες  τις    σχολες    οπου  η  παλια  πουτανα    μαθαινει    στις  καινουργιες  τα  κολπα  του  επαγγελματος .  Μετα  την  συνευρεση    περπατουσα  στην  Πατησιων    και    εβλεπα    τις  γυναικες  στην  ηλικια  της  "με  αλλο  ματι" ,  αγριεμενο  θα  ελεγα . Φιλε  panosmpos  ,  σπευσε  μεχρι  τις  17:00 . Γυρισε  ανανεωμενη  και    φορτσατη    απο  την  Καλλιθεα  της  Χαλκιδικης....
 
OP
OP
R

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συνάδερφε τη γνώμη μου λέω πιστεύω η όλγα κάνει απο τα καλύτερα γλειψίματα και ισπανική τέλεια... ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Κάνει μισές βάρδιες με Αραπίνες και είχα πάει για την Όλγα γι'αυτό και ρώτησα. Σου συνιστώ όμως  να πας απένατι  KInky διότι πρίν 4 μέρες είχα πετύχει όμορφη Ρωσιδούλα με στήθος όχι μεγάλο αλλά 'στητό' με καλή ανταπόκριση και 25 Ευρώ ταρίφα
ελα φιλε μου...δεν το διευκρινισα σωστα...ρωτησα για το απεναντι που λες εσυ με την ξυλινη πορτα...την ρωσιδουλα ψαχνω την ξανθια....την εχω παρει 3-4 φορες ειναι πολυ γλυκια και εχει αρκετα καλο στηθος...ηταν κλειστο ομως...αλλα αποτι μου ειποες ανοιξε.....την προτεινω ειναι πολυ καλη περιπτωση...
 
OP
OP
R

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Μάγκες όλα τα λεφτά μέχρι και μασάζ για χαλάρωμα μου έκανε η Όλγα. Kinky συνάδελφε έχουν ανοίξει και τα 3 στη Ρεμούνδου τώρα αν θα πέτυχες κάποιο κλειστό ήταν λόγω του μπερδέματος με τις βάρδιες και των καλοκαιρινών διακοπών. Τώρα συσπειρώνονται σιγά σιγά. Α και κάτι άλλο στην Όλγα πρίν απο μένα περίμεναν άλλοι τέσσερις πελάτες (καλά τι γίνεται απο πού ;) ενημερώνονται όλοι?) και η τιμή παίζει σταθερή 20 Ευρώ. Ευχαριστώ τον Carlos για την πληροφορία και τώρα Kinky και Rodman είναι η σειρά σας!!!

καλησπέρα συνάδερφε μας φέρνεις ευχάριστα νέα απο την όλγα ;)
εννοείτε οτι θα πάμε για κατάθεση στο ολγάκι... ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μάγκες όλα τα λεφτά μέχρι και μασάζ για χαλάρωμα μου έκανε η Όλγα. Kinky συνάδελφε έχουν ανοίξει και τα 3 στη Ρεμούνδου τώρα αν θα πέτυχες κάποιο κλειστό ήταν λόγω του μπερδέματος με τις βάρδιες και των καλοκαιρινών διακοπών. Τώρα συσπειρώνονται σιγά σιγά. Α και κάτι άλλο στην Όλγα πρίν απο μένα περίμεναν άλλοι τέσσερις πελάτες (καλά τι γίνεται απο πού ;) ενημερώνονται όλοι?) και η τιμή παίζει σταθερή 20 Ευρώ. Ευχαριστώ τον Carlos για την πληροφορία και τώρα Kinky και Rodman είναι η σειρά σας!!!
φιλε μου εγω τα εχω πει για την ολγα απο το παλιο φορουμ...ειναι σταθερη αξια,ωραια βυζια,καλος χαρακτηρας,μετριο σωμα,πολυ καλο κρεββατι,γιαυτους που γουσταρουν ωριμες ειναι must!!!!!
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά αυτό το μπουρδελάκι είναι ακριβός δίπλα σε αυτό που δουλεύει η τζαμαίκανη η Μπρέντα?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Παιδιά αυτό το μπουρδελάκι είναι ακριβός δίπλα σε αυτό που δουλεύει η τζαμαίκανη η Μπρέντα?
οχι φιλε μου ειναι το ιδιο με την ολγα...απλως η ολγα ειναι πρωινη και η μπρεντα απογευμα....παρεπιπτοντως περασα απο αυτο που ειναι απεναντι απο της ολγας και μου βγηκε μια πολικη αρκουδα ρωσικη...την εκανα τρεχοντας...αχχχ που ειναι το ρωσακι το γλυκουλι?...μαλλον δεν εχει γυρισει ακομα....ειδωμεν!!!!!
 
OP
OP
R

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλησπέρα συνάδερφε μας φέρνεις ευχάριστα νέα απο την όλγα ;)
εννοείτε οτι θα πάμε για κατάθεση στο ολγάκι... ;)

καλημέρα συνάδερφοι χθες έκανα την κατάθεση μου στην Όλγα :grin:
η όλγα έχει επιστρέψει ανανεωμένη τιμή 20€, ισπανική ,η πίπα της και το γλείψιμο δεν πέζονται μάγκες @αμήσι καλό ..το γκομενάκι είναι must ... ;)

**συνάδερφε panosmpros το ολγάκι is back όλα τα λεφτά ....:o ;)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Μολις γυρίζω απο καταθεση στην Ολγα(την πρωτη μου καταθεση σ'αυτην). Πολυ καλο το MILFάκι αλλα μεχρι εκει.Νομιζω γραφονται υπερβολικα καλες κριτικες γι'αυτην. Δεν μπορω να πω οτι δεν το ευχαριστηθηκα ή οτι έκλαψα τα λεφτα μου αλλα εχω γνωρισει και καλυτερες ώριμες(πχ Έλενα απο Έλλης 3 πιο παλιά). Πάντως ξεχασα να ρωτησω αν αφηνει γλειψιμο στα βυζια. Όποιος ξερει ας πει. Αν και να αφηνει τί να το κανεις ,αν τη γλειφουν 40 πελατες την ημερα?
Πάντως αυριο ξαναφευγει για διακοπες στην πατριδα της(στο Ροστόφ της Ρωσίας).
Για να εχετε μια εικονα του πώς περιπου ειναι ,δειτε απο το σαιτ την Mrs.Regan :cheesy: :cheesy:
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Mrs.Regan Εγω δεν βρηκα ρε γατε!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom