Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
www.bourdela.com/content/view/528/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Ξερει κανεις αν στο 60 της Βριλησου υπαρχει "μαγαζι" ? Βλεπω ταμπελα studio αλλα δεν εχω σταματησει
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Υπήρχε παλιά. Μετριότατο. Μάλλον έχει μείνει η ταμπέλα
 
OP
OP
C

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ευχαριστω για πληροφορια
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
γεια σε όλους, γνωρίζει κανείς τίποτα για βριλησσού 60? πέρασα και είδα τεράστια ταμπέλα να γράφει studio 60. έχει πάει κανέις? το τέταρτο της βριλησσού?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..παντως το 46 εχει εναν τεραστιο αγιο βασιλη,με γλομπακια----πολυ γελιο,αφου σκεφτομαι να παω να τον ξεφουσκωσω κανενα βραδυ,αν μου κατσει στραβα η γκομενα :rolleyes:
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Εχει ανοιξει νεο studio Βριλλυσου 60..οπως κατεβαινουμε τη Βριλυσσο στη μερια που ειναι κ το 46..Εχει μια ασπρη τεντα απεξω για καλυψη αλλα η ταμπελα γραφει STUDIO60..Ξερει κανεις τιποτα?

edit_antisthenis: ίδιο θέμα υπήρχε. Το thread σου συγχωνεύτηκε.
 

pontik

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2005
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι το ειδα και εγω τι παιζει  ???????????????????????
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Όπωςείχα αναφέρει στις 20/09/06 (23:11): «Υπήρχε παλιά. Μετριότατο. Μάλλον έχει μείνει η ταμπέλα».
Αυτά... Αν δεν έχει ξανανοίξει, ας μην ασχοληθούμε άλλο
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
παιδια τις προαλλες περασα απο βριλλησου και στο 60 εχει ανοιξει νεο στουντιο. μπηκα και ηταν μια βραζιλιαννα 40ρα. πρεπει να ειναι αυτη που ηταν ιπποκρατους 144. αν εχει παει και καπιος αλλος και εχει πετυχει καποια αλλη ας μας πει λεπτομεριες...
 

Επισκέπτης
εχει ανοιξει εδω και μερικες βδομαδες!!ειναι αδελφακι της ιππωνακτος 14!!εκει δουλευει  η αντριαννα!!
 
OP
OP
C

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
παιδια τις προαλλες περασα απο βριλλησου και στο 60 εχει ανοιξει νεο στουντιο. μπηκα και ηταν μια βραζιλιαννα 40ρα. πρεπει να ειναι αυτη που ηταν ιπποκρατους 144. αν εχει παει και καπιος αλλος και εχει πετυχει καποια αλλη ας μας πει λεπτομεριες...
εχουν ηδη γινει αναφορες για το Βριλ 60, το οποιο φαινεται δουλευε παλαιοτερα, εκλεισε και ξανανοιξε παλι προσφατα.Εκει ειναι πλεον και η περιφημη Αντριαννα-απο Αριστοτελους 6. :boobies:
 

Επισκέπτης
ειναι πολυ καλο μαγαζι μεσα,με νιπτηρα στα δωματιακια!!σημερα ειναι η αντριαννα το βραδυ μεχρι τις 2!!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
τιμή δεν είπατε όμως ρε παλικαρια....
ποσα euros??
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε. Ψάχτε πριν ανοίξετε καινούργιο θέμα. Το λένε search και είναι απλό.
 

Επισκέπτης
μολις επεστεψα απο καταθεση.Το στουνιο ειναι ωραιο με ωραια διακοσμηση,τα σεντονια οχι πολυ καθαρα.Δουλευε η χριστινα μια μελαχρινη παντερεμενη 35αρα ρωσσοποντια.Δεν την ειδα καλα ο μαλακας και μπηκα.......η γκομενα ειναι απο τις πιο μαπα πουτανες που εχω παει στην ζωη μου.Πολυ αγενης χωρις λογο,πολυ ψευτικους ηχους (σαν να γαμουσα φουσκωτο νανο με χαλασμενη βαλβιδα).και οταν ειπα να τελειωσω στο στηθος της μου ειπε ενα δυνατο και ξερο οχι που παραλιγο να μου πεσει.
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
περασα προχτες και ειδα μια μελαχροινη πολυ καλο μωρο αλλα ημουν περαστιος..περιεργη τσατσα εχει το μαγαζι..tasaef λες να γαμησες αυτη π ειδα?φορουσε ενα μαυρο κορμακι?
 

Επισκέπτης
για να περασουμε και εμεισ να πιτσιλισουμε το στουντιακι!!!αχχααχαχαχ!!!
 

tuff-gong

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια...ψαχνω μια κοπελα που δουλευε στο στουντιο 60 πριν κανενα τετραμηνο τοτε που στο σιγκεκριμενο στουντιο δουλευαν ταυτοχρονα δυο κοπελες,το ονομα της δεν το θυμαμε νομιζω λεγοταν βανεσα...μελαχρινη οχι πρωτο μποι αλλα ουτε και ταπα,μεγαλο στηθος σε σχεση με την σοματοδομη της,λεπτουλα μιλαγε καλα ελληνικα,γιρο στα 24 23 οποιος την εχει μπανισει σε κανενα μπουρδελακι η στουντιο η μπορει να βοηθησει ας πει...ευχαρηστω!!!

edit_antisthenis: το thread συνδέθηκε με την καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο.
 

Επισκέπτης

...χθες κατά τις 5 π.μ γάμησα την Έφη από Σλοβενία...και καλά...Αλβανάκι και αυτή...πολύ καβλόφατσα και με αρκετά καλή απόδοση!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom