Νέα

Hairy...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passenger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αυτο ειναι το 1ο topic που ανοιγω στο φορουμ σας γιαυτο συγχωρεστε με αν ποσταρω σε λαθος section.Η μεγαλυτερη καυλα που εχω ειναι τα hairy pusses απο κλασσικα γκομενακια full extra (ζαρτιερα,δαντελα και δε συμμαζευεται) τυπου Kyla Cole  η απο ταινειες Μario Sallieri σαν την Monica Rocaforte
Δυστυχως δε τολμω να το εκμηστυρευτω πουθενα γιατι θα πεσει χοντρο κραξιμο απο φιλαρακια,η γκαντεμια μου ειναι οτι ολα τα γκομενακια που μου πεφτουν κατα καιρους ολες το εχουν λαμπαδα το εργαλειο και οσο να ναι με ξενερωνει
Ωρες ωρες σκεφτομαι μηπως ειναι λιγο ανωμαλια αυτη η επιθυμια μου (μη παρεξηθουμε οχι και μουνι@ αξυριστα απεριποιητα απο την εποχη του Ανδρεα Παπανδρεου) , υπαρχει καποιος παθων εδω μεσα με το ιδιο προβλημα???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπερα αυτο ειναι το 1ο topic που ανοιγω στο φορουμ σας γιαυτο συγχωρεστε με αν ποσταρω σε λαθος section.Η μεγαλυτερη καυλα που εχω ειναι τα hairy pusses απο κλασσικα γκομενακια full extra (ζαρτιερα,δαντελα και δε συμμαζευεται) τυπου Kyla Cole  η απο ταινειες Μario Sallieri σαν την Monica Rocaforte
Δυστυχως δε τολμω να το εκμηστυρευτω πουθενα γιατι θα πεσει χοντρο κραξιμο απο φιλαρακια,η γκαντεμια μου ειναι οτι ολα τα γκομενακια που μου πεφτουν κατα καιρους ολες το εχουν λαμπαδα το εργαλειο και οσο να ναι με ξενερωνει
Ωρες ωρες σκεφτομαι μηπως ειναι λιγο ανωμαλια αυτη η επιθυμια μου (μη παρεξηθουμε οχι και μουνι@ αξυριστα απεριποιητα απο την εποχη του Ανδρεα Παπανδρεου) , υπαρχει καποιος παθων εδω μεσα με το ιδιο προβλημα???
οχι μουνια γιεγιεδες δεν μας αρεσουν...αλλα αν ειναι σαν μουσι τριων ημερων να πουμε δεν με χαλαει....ισα ισα με εξιταρει.... ;) :grin:
 
OP
OP
P

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου δεν καυλωνω με μουνι@ που εχουν επιμεληθει το εργαλειο τους σαν τον Βαλντεραμα αλλα με εργαλεια σαν τις μουσσες του Μεγα Σαλιερι (φανταζομαι θα τις εχεισ τσεκαρει)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
φιλε μου δεν καυλωνω με μουνι@ που εχουν επιμεληθει το εργαλειο τους σαν τον Βαλντεραμα αλλα με εργαλεια σαν τις μουσσες του Μεγα Σαλιερι (φανταζομαι θα τις εχεισ τσεκαρει)
τις εχω τσεκαρει....προτιμω βαλντεραμα και μητρογλου..... :grin: :grin: :grin:
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Οχι δεν ειναι ανωμαλια ειναι βιτσιο.
Μπορεις καλλιστα να ζητησεις απο τη γκομενα σου να το αφησει αξυριστο.
Αν δεν εχεις γκομενα γινε πορνομεταναστης στην Απω Ανατολη.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
οχι μουνια [glow=red,2,300]γιεγιεδες[/glow] δεν μας αρεσουν...αλλα αν ειναι σαν μουσι τριων ημερων να πουμε δεν με χαλαει....ισα ισα με εξιταρει.... ;) :grin:
τυπεεεε :2funny: :2funny:
που τους θυμηθηκες τους γιεγιεδες :2funny:
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Οχι δεν ειναι ανωμαλια ειναι βιτσιο.
Μπορεις καλλιστα να ζητησεις απο τη γκομενα σου να το αφησει αξυριστο.
Αν δεν εχεις γκομενα γινε πορνομεταναστης στην Απω Ανατολη.
σωστα γιατι την εγγυς την εχει καταλαβει ο δημητρακης.....
 

Επισκέπτης
Καλησπερα αυτο ειναι το 1ο topic που ανοιγω στο φορουμ σας γιαυτο συγχωρεστε με αν ποσταρω σε λαθος section.Η μεγαλυτερη καυλα που εχω ειναι τα hairy pusses απο κλασσικα γκομενακια full extra (ζαρτιερα,δαντελα και δε συμμαζευεται) τυπου Kyla Cole  η απο ταινειες Μario Sallieri σαν την Monica Rocaforte
Δυστυχως δε τολμω να το εκμηστυρευτω πουθενα γιατι θα πεσει χοντρο κραξιμο απο φιλαρακια,η γκαντεμια μου ειναι οτι ολα τα γκομενακια που μου πεφτουν κατα καιρους ολες το εχουν λαμπαδα το εργαλειο και οσο να ναι με ξενερωνει
Ωρες ωρες σκεφτομαι μηπως ειναι λιγο ανωμαλια αυτη η επιθυμια μου (μη παρεξηθουμε οχι και μουνι@ αξυριστα απεριποιητα απο την εποχη του Ανδρεα Παπανδρεου) , υπαρχει καποιος παθων εδω μεσα με το ιδιο προβλημα???


Oι γυναίκες ξυρίζουν τό μουνί τους από ανασφάλεια.Είναι σιχαμένο θέαμα τό ξυρισμένο μουνί.
Υπομονή, μόδα είναι θά περάσει.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • hairyone1.jpg
    hairyone1.jpg
    34,1 KB · Εμφανίσεις: 50

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τυπε ριχνεις και ατακες του του στυλ,κανε χοριστρα και ερχομαι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
P

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
σταυρο ειπαμε ρε πασα μου οχι και σαν τις πρωτες αλλα το 3ο ειναι μπαμ!!!
η γκαντεμια μου ρε παιδες ειναι οτι ολα τα πιπινια γουσταρουν να το εχουν φραπα το μοτερ και το μωρο που εχω τωρα μια απο τα ιδια,και ψιλοκολλαω να τις πω το βιτσιο μου
Ενας milfaρος θα με σωσει εμενα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
μην κολλάς ρε, η καλύτερη της θα 'ναι
 
OP
OP
P

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
μη γελατε με τον πονο μου ρε καψες,ενα καβλωτικο μουνακι που να μην ειναι λαμπαδα θελω οχι την κομμωση του ψαλτη σε αιδοιο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
και εμενα μου αρεσει λιγη τριχούλα στο μουνακι.
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα....ξερει κανεις φιλος καποια ητε απο γραφειο...ητε να δουλευει μονη της....ητε οτιδηποτε...που να της αρεσει να μην ξυριζετε....οποιο ξερει κατι ασ βοηθησει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom