Νέα

Περίεργη κατάσταση του πέους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cecell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
συμπτωματα εμφανιστηκαν τελη ιουνιου.
Επαφη με γκομενα σχεσης 4ετων. Παντα καθαριοτητα, μπανιο και τα λοιπα. Επαφη χωρις καποτα. Σεξ και μουνι και κώλο αλλα ποτέ μετα απο πρωκτικο δεν γινοταν κανονικο.
Το πεος εμφανιζε αυτους τους σχεδον 2 μηνες κοκκινιλες στο κεφαλι και στο δερμα στο πετσακι εκει οι οποιες εμφανιζονταν 1-2μερες μετα το σεξ γιατι η σχεση ειναι απο αποσταση. Εμφανιζονταν και μετα φευγανε. Την Δευτερα που μας περασε εμφανιστηκαν μικρες κοκκινιλες σαν σπυρακια στο ιδιο μερος. Αυτα εδω ειναι πολυ μικρα αλλα τερμα πανω εχουν κατι σαν ασπρακι. Σημερα αρχισαν να ψιλοφευγουν. Τι θα μπορουσε να ειναι ? Καλυτερα μια επισκεψη σε γιατρο να φανταστω  :)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
συμπτωματα εμφανιστηκαν τελη ιουνιου.
Επαφη με γκομενα σχεσης 4ετων. Παντα καθαριοτητα, μπανιο και τα λοιπα. Επαφη χωρις καποτα. Σεξ και μουνι και κώλο αλλα ποτέ μετα απο πρωκτικο δεν γινοταν κανονικο.
Το πεος εμφανιζε αυτους τους σχεδον 2 μηνες κοκκινιλες στο κεφαλι και στο δερμα στο πετσακι εκει οι οποιες εμφανιζονταν 1-2μερες μετα το σεξ γιατι η σχεση ειναι απο αποσταση. Εμφανιζονταν και μετα φευγανε. Την Δευτερα που μας περασε εμφανιστηκαν μικρες κοκκινιλες σαν σπυρακια στο ιδιο μερος. Αυτα εδω ειναι πολυ μικρα αλλα τερμα πανω εχουν κατι σαν ασπρακι. Σημερα αρχισαν να ψιλοφευγουν. Τι θα μπορουσε να ειναι ? Καλυτερα μια επισκεψη σε γιατρο να φανταστω  :)

μπααααααα καλυτερα ιντερνετοδιαγνωση
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μαλλον τπτ δεν θα ναι. Πανε ρωτα γιατρο κ πες παντως με καμια αλοιφη για το κνησμο θα την βγαλεις λογικα. δεν νομιζω να ειναι τπτ παραπανω
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς να είμαι γιατρός νομίζω ότι έχεις συμπτώματα μυκητίασης. Είναι καλοκαιρινό φρούτο και οι πιθανότητες σου αυξάνουν όταν η σχέση είναι με απόσταση και ξεσκίζεστε όταν βρίσκεστε απο κοντά (αυτό το ξέρω γιατί μου το είπε γιατρός όταν άρπαξα μήκυτες απο σχέση με απόσταση).

Πήγαινε σε έναν ουρολόγο για να είσαι σίγουρος και πες στην κοπελιά να πάει στον γυναικολόγο της αλλιώς θα το κάνετε πινγκ-πονγκ.
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
εχεις και φαγουρα;
 

trelomounakias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
φιλε μαλλον μυκητιαση ειναι . Εμενα μου τυχε μετα απο γαμισι σε θαλασσα μεσα , αλλα εκεινη τη μερα δεν ηταν και τοσο καθαρη ( η θαλασσα..)
Μετα απο 2-3 μερες φυγαν οι κοκκινιλες
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ειχα πανω κατω τα ιδια με σενα περσυ, πηγα στον ουρολογο μου εδωσε σαπουνι χαμομιλιου και μια αλοιφη δεν θυμαμαι ονομα σε 3-4 μερες ολα οκ, μου ειπε η απο μυκητα στην θαλασσα η απο κανα ασιδερωτο μποξερακι
 

Επισκέπτης
Το οτι φευγουν οι κοκκινιλες δεν σημαινει οτι εξαλειφτηκε το μικροβιο. ΠΑΝΤΑ με φαρμακευτικη αγωγη περνουν αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom