Νέα

Δικο σας προφυλακτικό ή οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouni7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οταν πατε σε μπουρδελο παιρνετε δικο σας προφυλακτικο?

  • Παντα

    Ψήφοι: 13 27,1%
  • Οχι,ποτε

    Ψήφοι: 15 31,3%
  • Μια ετσι,μια αλλιως

    Ψήφοι: 6 12,5%
  • Σπανια

    Ψήφοι: 9 18,8%
  • Δε με νοιαζει

    Ψήφοι: 5 10,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48

mouni7

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα
Ειναι το πρωτο μου ποστ και ανοιγω ενα θεμα που αφορα την υγεια μας

Επειδη εχω ελαχιστη εμπειρια ας μας πουν οι συναγωνιστες αν εμπιστευονται τα προφυλακτικα που χρησιμοποιουν τα μπουρδελα
Εγω παντως τις λιγες φορες που εχω παει πηρα μαζι μου το extra safe της Durex
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Δε ξερω αν σε αφηνουν να χρησιμοποιησεις δικο σου
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Σε αφηνουν αν γνωριζουν την μαρκα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
και εγώ παίρνω δικά μου προφυλακτικά συνήθως με γευση σοκολάτα η φρούτων. Παντα με το κουτάκι και ποτέ ξέμπαρκα. Μερικές δέχονται αλλες όχι, εξαρτάται την κοπέλα. Εγώ παντως όποτε δεν έχω της ζητάω να φέρνει το δικό της και να το ανοίγει μπροστά μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Παιδες καλησπερα
Ειναι το πρωτο μου ποστ και ανοιγω ενα θεμα που αφορα την υγεια μας

Επειδη εχω ελαχιστη εμπειρια ας μας πουν οι συναγωνιστες αν εμπιστευονται τα προφυλακτικα που χρησιμοποιουν τα μπουρδελα
Εγω παντως τις λιγες φορες που εχω παει πηρα μαζι μου το extra safe της Durex
ευτυχως πας λιγες....αλλιως γιατι να ξοδευομαστε;
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
1
Στα μπουρδέλα δεν παίρνω δικό μου προφυλακτικό άλλωστε οι περισσότερες πουτάνες δεν δέχονται. Ίσως φοβούνται μη τυχόν είναι τρύπιο ή ίσως επειδή τα συσκευασμένα προφυλακτικά από τις γνωστές μάρκες έχουν αρκετό λιπαντικό που δεν αρέσει σε πολλές γιατί κάνουν πρώτα τσιμπούκι στον πελάτη και μετά συνουσία. Τα προφυλακτικά των μπουρδέλων συνήθως είναι ειδικά για στοματικό και χοντρά για να μην σπάνε. Οι Πουτάνες του δρόμου ευχαρίστως δέχονται τα προφυλακτικά που κουβαλώ μάλλον για οικονομία. Μάλιστα μία ΒΡΩΜΙΑΡΑ Ελληνίδα Πουτανάρα ΚΑΡΙΟΛΑ-τρελοΓΑΜΙΟΛΑ ονόματι ΜΑΡΙΑ από την Αρτα όπως δηλώνει ,αφού έχυσα (με πίπα ) μες την καπότα που έιχα μαζί μου, προθυμοποιήθηκε να την αφαιρέσει αυτή για να την πετάξει...Μόνο που ΔΕΝ την πέταξε... την έπλυνε στον νιπτήρα με νερό σκέτο και την τύλιξε σε χαρτί υγείας μες το πορτοφόλι της για να την χρησιμοποιήσει σε άλλον πελάτη!!! :jerking:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Στα μπουρδέλα δεν παίρνω δικό μου προφυλακτικό άλλωστε οι περισσότερες πουτάνες δεν δέχονται. Ίσως φοβούνται μη τυχόν είναι τρύπιο ή ίσως επειδή τα συσκευασμένα προφυλακτικά από τις γνωστές μάρκες έχουν αρκετό λιπαντικό που δεν αρέσει σε πολλές γιατί κάνουν πρώτα τσιμπούκι στον πελάτη και μετά συνουσία. Τα προφυλακτικά των μπουρδέλων συνήθως είναι ειδικά για στοματικό και χοντρά για να μην σπάνε. Οι Πουτάνες του δρόμου ευχαρίστως δέχονται τα προφυλακτικά που κουβαλώ μάλλον για οικονομία. Μάλιστα μία ΒΡΩΜΙΑΡΑ Ελληνίδα Πουτανάρα ΚΑΡΙΟΛΑ-τρελοΓΑΜΙΟΛΑ ονόματι ΜΑΡΙΑ από την Αρτα όπως δηλώνει ,αφού έχυσα (με πίπα ) μες την καπότα που έιχα μαζί μου, προθυμοποιήθηκε να την αφαιρέσει αυτή για να την πετάξει...Μόνο που ΔΕΝ την πέταξε... την έπλυνε στον νιπτήρα με νερό σκέτο και την τύλιξε σε χαρτί υγείας μες το πορτοφόλι της για να την χρησιμοποιήσει σε άλλον πελάτη!!! :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny: που ξέρεις στο πε??? μπορεί να την κρατάει για τη συλλογή της να έχει λεύκωμα ονόματι " ΟΙ ΚΑΠΟΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Στα μπουρδέλα δεν παίρνω δικό μου προφυλακτικό άλλωστε οι περισσότερες πουτάνες δεν δέχονται. Ίσως φοβούνται μη τυχόν είναι τρύπιο ή ίσως επειδή τα συσκευασμένα προφυλακτικά από τις γνωστές μάρκες έχουν αρκετό λιπαντικό που δεν αρέσει σε πολλές γιατί κάνουν πρώτα τσιμπούκι στον πελάτη και μετά συνουσία. Τα προφυλακτικά των μπουρδέλων συνήθως είναι ειδικά για στοματικό και χοντρά για να μην σπάνε. Οι Πουτάνες του δρόμου ευχαρίστως δέχονται τα προφυλακτικά που κουβαλώ μάλλον για οικονομία. Μάλιστα μία ΒΡΩΜΙΑΡΑ Ελληνίδα Πουτανάρα ΚΑΡΙΟΛΑ-τρελοΓΑΜΙΟΛΑ ονόματι ΜΑΡΙΑ από την Αρτα όπως δηλώνει ,αφού έχυσα (με πίπα ) μες την καπότα που έιχα μαζί μου, προθυμοποιήθηκε να την αφαιρέσει αυτή για να την πετάξει...Μόνο που ΔΕΝ την πέταξε... την έπλυνε στον νιπτήρα με νερό σκέτο και την τύλιξε σε χαρτί υγείας μες το πορτοφόλι της για να την χρησιμοποιήσει σε άλλον πελάτη!!! :jerking:
τυπε την διπλωσε και της εβαλε και λιπαντικο μηπως? :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Στα μπουρδέλα δεν παίρνω δικό μου προφυλακτικό άλλωστε οι περισσότερες πουτάνες δεν δέχονται. Ίσως φοβούνται μη τυχόν είναι τρύπιο ή ίσως επειδή τα συσκευασμένα προφυλακτικά από τις γνωστές μάρκες έχουν αρκετό λιπαντικό που δεν αρέσει σε πολλές γιατί κάνουν πρώτα τσιμπούκι στον πελάτη και μετά συνουσία. Τα προφυλακτικά των μπουρδέλων συνήθως είναι ειδικά για στοματικό και χοντρά για να μην σπάνε. Οι Πουτάνες του δρόμου ευχαρίστως δέχονται τα προφυλακτικά που κουβαλώ μάλλον για οικονομία. Μάλιστα μία ΒΡΩΜΙΑΡΑ Ελληνίδα Πουτανάρα ΚΑΡΙΟΛΑ-τρελοΓΑΜΙΟΛΑ ονόματι ΜΑΡΙΑ από την Αρτα όπως δηλώνει ,αφού έχυσα (με πίπα ) μες την καπότα που έιχα μαζί μου, προθυμοποιήθηκε να την αφαιρέσει αυτή για να την πετάξει...Μόνο που ΔΕΝ την πέταξε... την έπλυνε στον νιπτήρα με νερό σκέτο και την τύλιξε σε χαρτί υγείας μες το πορτοφόλι της για να την χρησιμοποιήσει σε άλλον πελάτη!!! :jerking:

Πέρα από την πλάκα τώρα, έπρεπε να την αρχίσεις τα μπινελίκια επί τόπου...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ακομα δεν υπαρχουν τυπε?
βλεπω στο δρομο κατι μαλισμενα με αυτο το στυλ

μπα τυπε εχουν εξαφανιστει πλεον... περασε η μοδα τους...
τωρα καταλαβανε πραγματικα τι εστι κριση και αρχισε η πραγματικη καταθλιψη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Πάντα έχω δικές μου κάποιες στα μπουρδελα που πάω,δεν εμπιστεύομαι  τα δικά τους γιατί  είναι φτηνά και αμφιβόλου ποιότητας! Το  doorex  μου εφαρμόζει Καλά,το duo  με σφίγγει
 

potis7

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δεν χρησιμοποιώ δικό μου και δεν μου χει τύχει να σπάσει ουτε μια φορά
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.795
Κριτικές
20
Like
12.563
Πόντοι
4.546
Μου αρέσει που οι περισσότερες οι βρομιάρες κάνουν ακάποτα στους αραβοπάκιδες και μας το παίζουν δύσκολες σε δικά μας προφυλακτικά..!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom