Νέα

η Ιάβα είναι λάβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kliduhos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
η Ιαβα ειναι λαβα…
και δεν αναφερομαι φυσικα τοσο στα διαπυρα υλικα που βρισκονται στο εσωτερικο των ηφαιστειων της, οσο στα καυτα μουνακια που ειναι διαθεσιμα κυριως στη Τζακαρτα
ειπα να διακοψω για λιγο τις ιαματικες διακοπες στην Ταιλανδη και να πεταχτω μεχρι την γειτονικη μεγαλονησο (στο σχημα μοιαζει της Κρητης, μονο που ειναι 15 φορες μεγαλυτερη), ετσι για να θαυμασω τα μνημεια του παρελθοντος αλλα και τα εργα της φυσης…
 

Συνημμένα

  • borobudur.jpg
    borobudur.jpg
    49,9 KB · Εμφανίσεις: 116
  • tengger.jpg
    tengger.jpg
    47,7 KB · Εμφανίσεις: 74
OP
OP
K

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
λεγεται πως η Ινδονησια ειναι μουσουλμανικη χωρα, αρα εξ’ ορισμου συντηρητικη κλπ κλπ
εχει προσεξει κανεις την αμφιεση των αεροσυνοδων της Lion;
δεν μπορω να ανακαλεσω στη μνημη μου τολμηροτερη
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
λεγεται πως η Ινδονησια ειναι μουσουλμανικη χωρα, αρα εξ’ ορισμου συντηρητικη κλπ κλπ
εχει προσεξει κανεις την αμφιεση των αεροσυνοδων της Lion;
δεν μπορω να ανακαλεσω στη μνημη μου τολμηροτερη
Δωσε Μεγαλε !
Λεπτομερειες !
 
OP
OP
K

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
απο την Τζακαρτα εκανα ενα μικρο μονο περασμα, διανυκτερευοντας στο Mercure Kota Hotel (280000 ρουπιες)
καθως ο χρονος ηταν περιορισμενος και το κυκλοφοριακο της πολης χαοτικο αρκεσθηκα στα καλουδια που ειχε να προσφερει η γειτονια μου
εχοντας στις αποσκευες μου μια λιστα δεκα μπουρδελων
([URL unfurl="true"]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=104371138212820546858.00048d713d0b407294a2b&ll=-6.144736,106.817193&spn=0.024023,0.038581&z=15[/url])
που βρισκονταν σε αποσταση περιπατου απο το ξενοδοχειο, το προβλημα μου ηταν ποιο να πρωτοδιαλεξω
τελικα ο κληρος επεσε στο φτηνο και καλο Travel Hotel
τα 1300 μετρα της αποστασης δεν αξιζει τον κοπο να τα παρεις ποδαρατο εν μεσω καυσωνα
η μεταφορα κοστιζει ελαχιστα
εξω από το Mercure σταθμευουν λιγα bluebird ταξι (ισως η μονη αξιοπιστη εταιρεια) που με 7000 ρουπιες (χρηση ταξιμετρου) σε πετανε μεχρι την πορτα του μαγαζιου
εναλλακτικη λυση, αν δεν υπαρχει διαθεσιμο bluebird, τα τρικυκλα που κανουν πιατσα στη γωνια Hayam Wuruk και Mangga Besar
εξωτερικα το Hotel Travel ειναι ενα φροντισμενο κτιριο που διαθετει δυο εισοδους
η δεξια ειναι για το ξενοδοχειο (μαλλον μονο short time) και η αριστερη για το μπουρδελο
θερμη υποδοχη απο την πορτιερισσα και εισοδος στο μικρο χωλ της ρεσεψιον,
παραλαβη του αριθμου πελατη και μετ’ απο λιγα βηματα στην κατηφορικη ραμπα φτανουμε σε μια πολυ μεγαλη αιθουσα
αριστερα μας υπαρχει ενας καλοφωτισμενος χωρος με τεσσερεις μεγαλους ημικυκλικους καναπεδες
εδω καθονται τα κοριτσια μας, ντυμενα ομοιομορφα ανα καναπε
θα ημουνα πιο ακριβης αν ελεγα ημιγυμνα, γιατι το μινι που φορανε μετα βιας καλυπτει το βρακακι, ενω και στην ενδυματολογικη παραλλαγη της μακριας τουαλετας τα σκισιματα ειναι εξοχως αποκαλυπτικα
στα δεξια μας βρίσκονται τραπεζακια οπου οι πελατες πινουν το ποτο τους ή γευματιζουν, αλλα υπαρχουν και αναπαυτικοι καναπεδες περιμετρικα στο χωρο
πιο δεξια βρισκεται μια μικρη πιστα οπου ενιοτε καποια νεαρη λικνιζεται στους ρυθμους ασματων που τραγουδουν θαμωνες εν ειδει καραοκε.
στο βαθος τελος, εκτος απο τις κλιμακες που οδηγουν στα δωματια του σεξ, μερικα σκαλοπατακια μας μεταφερουν σε μια ακομα αιθουσα με μπιλιαρδα και τρεις επιπλεον καναπεδες στους οποιους στριμωχνονται πιπινια ετοιμα για όλα
οι τελευταιες λεξεις δεν αποτελουν σχημα λογου διοτι το επιπεδο υπηρεσιων των κοριτσιων βρισκεται οντως σε ικανοποιητικο επιπεδο
αλλα ας παρουμε τα πραγματα απ’ την αρχη
η διαδικασια εχει ως εξης: ο πελατης, περιφερομενος στο χωρο, σταματα μπροστα στους καναπεδες για να ριξει μια πιο προσεκτικη ματια στις κοπελιτσες
οι μαμασαν ειναι ετοιμες να απαντησουν σε καθε ερωτηση αλλα και να βοηθησουν κανοντας προτασεις
ειμαι της γνωμης πως με τετοια πληθωρα γυναικων (κυριως νεαρης ηλικιας) ακομα και ο πιο απαιτητικος μπορει να βρει καποιες που να ειναι του γουστου του
εγω παντως θα προτιμουσα ο ενας καναπες να ειχε αποκλειστικως μελανουρια
αλλα ας οψεται η μανια των ασιατων με τις ανοιχτοχρωμες
η τιμη ειναι ιδια, τριακοσια χιλιαρικα την ωρα (26€ με την ισοτιμια τελους Ιουλιου)
αν η κοπελα είναι εξαιρετικη σε όλα της δινεις και 50000 μπουρμπουαρ (~4€) 
τα χρηματα δινονται προκαταβολικα στην μαμασαν 
η κοπελα παιρνει το κλειδι του δωματιου και βουρ για τα περαιτερω
τα δωματια ειναι μαλλον πολυτελη με καθρεφτες και ανεση χωρου, επειδη όμως υπαρχουν και υποδεεστερα καλο είναι να τιθεται το θεμα στη μαμασαν εκ των προτερων 
φευγοντας απο το μαγαζι ξαναπερνας απο την ρεσεψιον, παραδιδεις τον αριθμο και πληρωνεις τον λογαριασμο αν εχεις καταναλωσει κατι.
συμπερασματικα νομιζω πως στο Travel Hotel το πηδημα ειναι παμφθηνο
γιατι με 26€ μπορεις μεσα σ’ ενα πολυτελες περιβάλλον να διαλεξεις αναμεσα σε 100 μουνακια τα οποια θα σου παρουν και την ακαποτη πιπα και θα πηδηχτουν με παθος σε οποια σταση επιθυμεις 
δεν μπορω να θυμηθω μαγαζι στην Ταιλανδη που να παιρνει τοσα λιγα και να δινει τοσα πολλα   
γι’ αυτο ξαναλεω: τζαμπα, το γαμησι ειναι τζαμπα, ειναι ΤΖΑΜΠΑ
και φυσικα το Hotel Travel αντιπροσωπευει ενα απειροελαχιστο ποσοστο (ποσοτικα) της Ινδονησιακης σεξ σκηνης
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
λεγεται πως η Ινδονησια ειναι μουσουλμανικη χωρα, αρα εξ’ ορισμου συντηρητικη κλπ κλπ
εχει προσεξει κανεις την αμφιεση των αεροσυνοδων της Lion;
δεν μπορω να ανακαλεσω στη μνημη μου τολμηροτερη
καμια φωτο εχεις να παρουμε ματι δικε μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom