Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 985
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
συντροφοι γαμηκουλες ενημερωστε τι παιζει στις Φιλλιπινες.ειναι σαν την Ταιλανδη?
 

Επισκέπτης
To επόμενο θα είναι για την Ινδονησία......................
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
για ινδονησια υπαρχει ηδη θεμα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Και ένα thread για τα νησιά του Πάσχα, επίσης για την Μογγολία, για τα κρυφά μασατζίδικα στην Κίνα, για τα ακάποτα στην Αυστραλία.......................... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
Και ένα thread για τα νησιά του Πάσχα, επίσης για την Μογγολία, για τα κρυφά μασατζίδικα στην Κίνα, για τα ακάποτα στην Αυστραλία.......................... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Και ένα thread για τα νησιά του Πάσχα, επίσης για την Μογγολία, για τα κρυφά μασατζίδικα στην Κίνα, για τα ακάποτα στην Αυστραλία.......................... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
αντι να κοροιδευεις , ενημερωσου για το βυζι της καλομοιρας
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Και ένα thread για τα νησιά του Πάσχα, επίσης για την Μογγολία, για τα κρυφά μασατζίδικα στην Κίνα, για τα ακάποτα στην Αυστραλία.......................... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά σε site πληρωμένο έρωτα είσαι. Αν σου φαίνονται χαζά αυτά τα thread και δεν γουστάρεις να ανοίξεις τα μάτια σου να δεις και τι υπάρχει παραπέρα, απλά  μην τα διαβάζεις.

 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Οι Φιλιππινες ειναι η Γενετειρα του μπουρδελου και του Μασσαζ στην ΝΑ Ασια. Μην ξεχνατε οτι ο Αμερικανικος στολος εφυγε απο εκει το 1991.

Sto cebu η αναλογια γυναικων προς αντρες ειναι 30-1 και πραγματικα δεν χρειαζεται να ψαξεις πολυ!
Οι τιμες ειναι περιπου 20$ και αμα εισαι λιγο καλος μαζι τους και τις ταισεις και ποτισεις θα εχεις ενα τελειο GFE καλυτερο απο Ταυλανδη.

ΥΠΕΡ- μιλανε καλα αγγλικα
ΚΑΤΑ- λογω Αμερικανικου Στρατου εχουν γινει λιγο συμφεροντολογες και νομιζουν οτι ολοι ειμαστε αμερικανακια...

Ενα θελετε να συνδυασετε και εξωτικες διακοπες τοτε μονο Μπορακαι ( νησακι στην ακρη των Φιλιππινων)
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά σε site πληρωμένο έρωτα είσαι. Αν σου φαίνονται χαζά αυτά τα thread και δεν γουστάρεις να ανοίξεις τα μάτια σου να δεις και τι υπάρχει παραπέρα, απλά  μην τα διαβάζεις.
+1.000.000.000 :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
P

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
οι φιλιππινεζες ειναι πιο ομορφες απο τις ταυλανδεζες μου εχουν πει.ισχυει?ενα πακετο 15 ημερων ποσο κοστιζει?ενημερωστε το λαο σας παρακαλω.ολοι οι ελληνες θα ειναι στην Ασια φετος το καλοκαιρι
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια θελω να ρωτησω κατι πολυ ασχετο.σε μια πολυ παλαιοτερη συζητηση ειχε γινει θεμα για μια και "καλα" τραγουδιστρια ποθ κανει και....επισκεψεισ σε σπιτια.και ειχε καποιος συναγωνιστης ειχε βαλει και φωτο της.μπορειτε να μου πειτε σε ποιο θεμα να ψαξω να την βρω?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
ρε παιδια θελω να ρωτησω κατι πολυ ασχετο.σε μια πολυ παλαιοτερη συζητηση ειχε γινει θεμα για μια και "καλα" τραγουδιστρια ποθ κανει και....επισκεψεισ σε σπιτια.και ειχε καποιος συναγωνιστης ειχε βαλει και φωτο της.μπορειτε να μου πειτε σε ποιο θεμα να ψαξω να την βρω?

ασχετο... αλλα κανε μια αναζητηση σε ολο το σιντε (πανω-πανω διπλα απο τα εγγραμενα μελη) "marina_5"
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μπραβο φιλε.αθτην ελεγα.εχς πολλεσ αποψεις για αολα τα θεματα,αλλα βαριεμαι να μπαινω και να γραφω στα ελληνικα.με βολεθει πιο πολυ στα greeklish.ευχαριστω παντως φιλε
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Φιλοι
Να καταθεσω την αποψη μου για τις Φιλλιπινες.
Καταρχην δεν εχω παει, και ο λογος ειναι οτι απο οσα μου ειχε πει συμμαθητης μου ντοπιος υπαρχει μεγαλος κινδυνος να σου στησουν κομπινα η γκομενα με τους μπατσους, να σε κατηγορησουν για βιασμο ανηλικου και να αναγκαστεις να τα χωσεις χοντρα.
Αυτα εχω ακουσει σε γενικες γραμμες απο ντοπιο και με πολλα φραγκα ο ανθρωπος.
Δεκτη καθε εμπειρια οποιου συναγωνιστη εχει παει.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Και ένα thread για τα νησιά του Πάσχα, επίσης για την Μογγολία, για τα κρυφά μασατζίδικα στην Κίνα, για τα ακάποτα στην Αυστραλία.......................... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Φιλε μου μην προσπαθεις πολυ να αποδειξεις οτι υπαρχουνε και μαλακες που εχουν γραφτει μελη. Το ξερουμε :idiot:
 

kalabok71

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Φίλτατοι συναγωνιστές καλή μέρα όλη μέρα.
Ύστερα από πολύ διάβασμα όλων των ενοτήτων που έχουν σχέση με την εκτός Ελλάδας σκηνή και αφού αποφάσισα να ενηλικιωθώ ταξιδιωτικά και να την κάνω εκτός Ευρώπης να'μαι εδώ.
Παρότι τα αρχικά σχέδια έλεγαν Πουκέτ και παρότι το δορυφορικό παίζει νύχτα μέρα Ταυλανδέζικα αποφάσισα να την κάνω για Φιλιππίνες. Έχω κλείσει εισητήρια για τέλος Οκτωβρίου μέχρι μέσα Νοεμβρίου για Τσέμπου και απο κεί βλέποντας για Μπορακάι.
Αν κάποιος έχει επισκεφθεί τα μέρη και θέλει ασ μοιραστεί την εμπειρία του.
Ώρα καλή σε όλους.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Καλό ταξίδι, και καλά μαμήσια  :sunglasses:

φίλος που ταξιδεύει με καραβια, μου χει πει ότι οι φιλιπινέζες είναι οι πιο όμορφες ασιάτισσες,
και ότι αυτές πού έρχονται εδώ  είναι για τα μπάζα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
kalabok, με πολυ ενδιαφερον θα διαβασουμε τις εμπειριες σου οταν γυρισεις, μην ξεχασεις να ενημερωσεις.
 

kalabok71

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Κώστα Φ16 και βέβαια θα σας ενημερώσω...Σκοπεύω να συλλέξω πολλές και καλές εμπειρίες. Μέχρι τώρα έχω καταφέρει να συλλέξω πληροφορίες από το W.S.G. και από άλλα σάιτ. Έχω κλείσει με αιρκατάρ Αθήνα- Τσέμπου μέσω Ντόχα αρκετά οικονομικά  πιστεύω, 640 ευρώ.Περιθώριο να τα αγοράσω έχω ευτυχώς μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου.  Για ξενοδοχείο περίπου έχω καταλήξει πάντα για Τσέμπου. Τώρα για Μπορακάι από Τσέμπου ούτε ξέρω αλλά ψάχνω. Το μόνο που με προβληματίζει είναι το πότε και το αν θα έχουμε εκλόγές το Οκτώβρη γιατί λόγω δουλειάς 1 μήνα πριν τις εκλογές άδεια γιόκ. Τέλος πάντων είδωμεν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom