Νέα

Ξενοδοχεία Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Acemaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Acemaster

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
:knockinb: καλημέρες στην παρέα...ρε παιδιά κάνα καλο ξενοδοχείο στη θεσσαλονίκη???εδώ μέσα βρήκα μονο 3 και κανένα σχόλιο...βοηθίστε μάγκες...ευχαριστώ εκ των προτερων..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Πρίαμος(παλιό Ανδρομέδα) Κομνηνών κοντά στην παραλία στην καλλαποθάκη, θεματικά δωμάτια, 30-40 ευρώ
Πλάζα(παλιό Μαρίνα) στα Λαδάδικα στο λιμάνι(30-35 ευρώ),δωμάτια κανονικά
Και τα δυο μια χαρά.Αν ψάχνεις εκτός κέντρου πες το φίλε
 
OP
OP
A

Acemaster

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
filaraki kata arxin se euxaristw gia thn amesi antapokrisi...kai ektos kentrou den me xalaei...dld pros panorama,asvestoxori,retziki,peraia oi k ekei gurw perioxes...den kserw kala tis perioxes...na eisai kala...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
ξενοδοχειο Πελλα,εχω μεινει απειρες φορες κ εχω μεινει ευχαριστηεμνος...με a/c,tv κ ολα σχεδον τα κομφορ...τιμη μονοκλινου=35 γιουρια ακριβως πριν ενα μηνα τελευταιο μου περασμα απο εκει...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
filaraki kata arxin se euxaristw gia thn amesi antapokrisi...kai ektos kentrou den me xalaei...dld pros panorama,asvestoxori,retziki,peraia oi k ekei gurw perioxes...den kserw kala tis perioxes...na eisai kala...
Πανόραμα Νεφέλη, ήσυχο και σχετικά φτηνό και Galaxy στο ωραιόκαστρο(και για ημιπαραμονή)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:knockinb: καλημέρες στην παρέα...ρε παιδιά κάνα καλο ξενοδοχείο στη θεσσαλονίκη???εδώ μέσα βρήκα μονο 3 και κανένα σχόλιο...βοηθίστε μάγκες...ευχαριστώ εκ των προτερων..
Αυτα που αναφερε ο συναγωνιστης παραπανω το Βυζαντιο στην περιφεριακη διπλα στο Νοσοκομειο Παπαγεωργιου και σε αυτο το θεμα θα βρης περισσοτερα
 
OP
OP
A

Acemaster

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
paides euxaristw...kai sunexizw na perimenw k alles protasei...
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
57
Πόντοι
1
Ρε παίδες ,στο Ανδρομεδα Ηοτελ  παιζει να φερεις κανενα call girl ή οχι ,δεν ειναι τετοιο ξενοδοχειο
 

skorpios76

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
kalimera paides...egw giati exw paei cg akomi kai sto ilectra pallas?giati lete den einai autou tou eidous?pouthena den exoun rixei akuro...
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Υπάρχουν και γαμωξενοδοχεία που απαιτούν την
ταυτότητα της cg για να ανεβεί πάνω  

Καλύτερα να ξέρεις απο πριν οτι το ξενοδοχείο είναι
ημιδιαμονής για να μην την πατήσεις. :headbang:
 

Mariliza

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε κανένα καλό, φτηνούτσικο για διανυκτέρευση προς Αεροδρόμιο ? Αγ. Τριάδα, Περαία κ έτσι ?
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Ρε παίδες ,στο Ανδρομεδα Ηοτελ  παιζει να φερεις κανενα call girl ή οχι ,δεν ειναι τετοιο ξενοδοχειο
Ναι μπορείς να πας με ότι θέλεις,για 4 ώρες περίπου 40 ΕΥΡΩ.Διάλεξε δωμάτιο με τζακούζι είναι όλα τα λεφτά για  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

TrelosEllinas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ο ανηψιός μου που είναι 16 θέλει να πάει την κοπέλα του σε ξενοδοχειο,ξέρετε που επιτρέπεται,ευχαριστώ
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
Μάγκες ο ανηψιός μου που είναι 16 θέλει να πάει την κοπέλα του σε ξενοδοχειο,ξέρετε που επιτρέπεται,ευχαριστώ

Νομιζω οτι πρεπει να ειναι πανω απο 18 για να κλεισει δωματιο...
Νομιζω δεν ειμαι σιγουρος ομως...
 

ΑΓΓΕΛΟΣ1983

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
1
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
:knockinb: καλημέρες στην παρέα...ρε παιδιά κάνα καλο ξενοδοχείο στη θεσσαλονίκη???εδώ μέσα βρήκα μονο 3 και κανένα σχόλιο...βοηθίστε μάγκες...ευχαριστώ εκ των προτερων..

παίδες έχω μείνει άπειρες φορες στα λαδάδικα Πλαζα πολυ καλο/καθαρο και διακριτικό σουίτες τζακούζια κτλ κτλ!! δεν φαινεται για ξενοδοχείο ημιδιαμονης.. προς ωραιόκαστρο ειναι και το Γκάλαξι καλο και αυτο..
 

KonTim

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Αυτό το XXX Salonica στην Μεγάλου Αλεξάνδρου 121,που βρήκα στο facebook είναι αληθινό ή μούφα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom