Νέα

Πόσα ποστ έχεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Μήπως πρέπει να σταματήσει αυτή η καταμέτρηση των ποστ του καθενός?....κάποιοι (δείτε το forum τώρα και θα καταλάβετε) νομίζουν πως άμα κάνουν πολλά ποστ θα κερδίσουν κανένα γλειφιτζούρι!!!......και εκτοξεύουν βροχή ανούσιων και άχρηστων ποστ ενώ ποτέ δεν έχουν αναφέρει μία σοβαρή πληροφορία ή εμπειρία τους....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δεν νομιζω οτι παιζουν ρολο τα ποστ φιλε μου...εγω ποτε δεν τα λαμβανω υπ οψην...
 

Επισκέπτης
εγω τα πουλαω τα αστερακια παντως...οποιος ενδιαφερεται...πμ...

:):):):):)::):):):):):):):)
 
OP
OP
P

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
εγώ αυτό βλέπω σαν κίνητρο...άλλη αντιμετώπιση έχει ένας με πολλά ποστ και άλλη ένας πιο νέος,από τους άλλους χρήστες...τον καινούριο τον υποτιμάνε, δεν τον πιστεύουν αν δώσει καμιά πληροφορία για βίζιτα κλπ
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγω παντως ειμαι απο 11/4/06 μελος εδω και το πρωτο ποστ το εκανα 20/10/06...θεωρησα καλο να μπω πρωτα στο πνευμα του σαιτ...λογικο ειναι τωρα αν καποιος γραφτει τωρα και σε 2 ωρες να εχει 50 ποστ να μην τον παιρνουν στα σοβαρα...
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
καλο ποστακι αυτο που εχει και καποια δικαια!!πολλες φορες τα ποστ του καθενος ειναι αυτα που κανουν τον αλλο να τον δει με διαφορετικο ματι,ενω δεν ειναι ακριβως ετσι!!
υπαρχουν ατομα (πχ εγω)που δεν τους αρεσει τοσο να καθονται να γραφουν σε οτι θεμα ανοιγει οπως κανουν αλλοι!!!μονο οταν ειναι να δωσουν καποια σημαντικη πληροφορια!!

εγω ας πουμε γραφτηκα  αρχες/10/05 κι αν πω κατι για καποιο cg η μπουρδελο καποιοι ειδημονες θα το παρουν σαν διαφημιση η σαν καποιον τελος παντων που εχει καποιο οφελος απο αυτο που ειπε!!
 

Επισκέπτης
Αυτοι που δινουν σημασια στην ποσοτητα των post και στα αστερακια ειναι αυτοι που ακομα μετραν το πουλακι τους ποσα εκατοστα ειναι και το συγκρινουν με αλλα αν ειναι μεγαλυτερο.
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
τελικά μετράει η ποσότητα ή η ποιότητα?
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
...ουκ εν τω πολλω τω ευ...φιλτατοι....
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Πολύ καλό θεματάκι.

Δυστυχώς υπάρχουν και χρήστες που κυνηγούν τα αστεράκια. Τι να κάνουμε τώρα?




....Και επειδή θέλω και εγώ να φτάσω γρήγορα στο 4ο (αστέρι) παρακάτω θα παρακολουθήσετε την προσπάθειά μου.

Για δώστε βάση...!!!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Αυτοι που δινουν σημασια στην ποσοτητα των post και στα αστερακια ειναι αυτοι που ακομα μετραν το πουλακι τους ποσα εκατοστα ειναι και το συγκρινουν με αλλα αν ειναι μεγαλυτερο.
Απιστευτη συγκριση! +1000000

Παιδια οσοι πιστευουν οτι η ΖΩΗ βρισκεται στο site, απλα εχασαν. Get alive.Η ζωη βρισκεται εκτος site. Εδω απλα καταγραφουμε τις εμπειριες μας και ανταλασουμε αποψεις!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Απιστευτη συγκριση! +1000000

Παιδια οσοι πιστευουν οτι η ΖΩΗ βρισκεται στο site, απλα εχασαν. Get alive.Η ζωη βρισκεται εκτος site. Εδω απλα καταγραφουμε τις εμπειριες μας και ανταλασουμε αποψεις!

Get a life είναι το σωστό. Όχι get alive. Η δεύτερη παρότρυνση είναι λίγο μακάβρια!!!

Τσίμπησα άλλο ένα ποστάκι ακόπως!!!!
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Μαλλόν τα αστεράκια θα επρεπε να αυξάνονται ανάλογα με τις γαμοπληροφορίες και όχι με τα πόστ το τύπου ....+100000 η  :headbang: :headbang: η  :idiot:

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Η αλήθεια είναι όντως ότι κάποιοι postαρουν όπου λάχει εντελώς άσχετα και ενοχλητικά
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Όχι ρε γαμώτο....  :huh: :huh:

Η προσπάθειά μου για απόκτηση πολλών αστεριών σβήστηκε...
Και τι θα κάνω τώρα?

Γιατί ρε mods, γιατί????
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Είναι δυστηχώς για κάποιους μεγάλη υπόθεση το να αερολογούν εδώ μόνο και μόνο για να πληθαίνουν αστεράκια και ποστ.....Το να απαντάς αόριστα και μονολεκτικά σε κάθε νήμα που υπάρχει για να προσθέτεις μόνο, τουλάχιστον χαζό είναι. Και εγώ είμαι υπέρ του να μην υπάρχουν διακρίσεις και αριθμήσεις, από την άλλη όμως σε όλα τα φόρουμ γίνεται το ίδιο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παλκαρια, δεν μπορουμε να ξεχωριζουμε ποιος δινει μια καλη πληροφορια και ποιος γραφει συνεχως αερολογιες ??????
σαφως και μπορουμε !!!!!!!!!  ;) ;)

συνεπως, τι μας νοιαζει ποιος γραφει τι και ποσο ????
παντα θα υπαρχουν καποιοι που δινουν πληροφοριες και καποιοι που γραφουν για να γραφουν ή γιατι δεν εχουν τι αλλο να κανουν στη ζωη τους..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Συμφωνώ, αλλά είναι εκνευριστικό μερικές φορές, εκεί που συζητάς να πετάγεται ο αλλός και να γράφει την πατάτα ή να πατάς το ΝΕΟ σε ένα θέμα που postαρες και να βλέπεις μια μ..α
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Είναι δυστηχώς για κάποιους μεγάλη υπόθεση το να αερολογούν εδώ μόνο και μόνο για να πληθαίνουν αστεράκια και ποστ.....Το να απαντάς αόριστα και μονολεκτικά σε κάθε νήμα που υπάρχει για να προσθέτεις μόνο, τουλάχιστον χαζό είναι. Και εγώ είμαι υπέρ του να μην υπάρχουν διακρίσεις και αριθμήσεις, από την άλλη όμως σε όλα τα φόρουμ γίνεται το ίδιο.

ρε sony εσενα γιατι τα αστερακια σου ειναι μεγαλυτερα απο τα δικα μου;;;
θα το πω στην κυρια οτι κλεβεις!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εσύ έχεις 5 μικρά, εγώ 4 μεγάλα. Κάπου αντισταθμίζεται το πράγμα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom