Νέα

Ξενοδοχείο προσβάσιμο για αναπηρικό αμαξίδιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panagiotis(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panagiotis(1)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Με ενδιαφέρει να μου προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο που να μην έχει σκαλοπάτια για να φτάσεις στο δωμάτιο.
Θα ήταν πολύ βολικό αν είχε και γκαράζ με ασανσέρ προς την reception και τα δωμάτια.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Μη διανοηθεί κανείς να γράψει καμιά μαλακία,όποιος ξέρει ας απαντήσει σοβαρά στον φίλο μας
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.137
Κριτικές
5
Like
58.086
Πόντοι
12.056
Ολα τα σοβαρα ξενοδοχεια πρεπει να εχουν ευκολη προσβαση για τα ΑΜΕΑ βαση νομου της ΕΕ.Αν ελεγες για σε ποια περιοχη ψαχνεις θα ηταν καλυτερο και ευκολοτερο να σε βοηθησουν.Παντως το lacoba πισω απο το Ωνασειο νομιζω ειναι πολυ επιπεδο και βολευει.Δεν ξερω ομως το ασανσερ αν χωραει αμαξιδιο γιατι το θυμαμαι λιγο στενο  :headbang:
 
OP
OP
P

Panagiotis(1)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Ολα τα σοβαρα ξενοδοχεια πρεπει να εχουν ευκολη προσβαση για τα ΑΜΕΑ βαση νομου της ΕΕ.

Μην αρχίσουμε την συζήτηση τι είναι υποχρεωμένοι και τι κάνουν, όχι μόνο τα ξενοδοχεία αλλά όλοι οι χώροι γιατί δεν θα τελειώσουμε ποτέ.

Δεν με ενδιαφέρει η περιοχή, προτιμώ να πάω λίγο πιο μακρυά αν είμαι σίγουρος ότι θα είναι βολικά και γι'αυτό δεν το περιορίζω σε κάποια περιοχή.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Με ενδιαφέρει να μου προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο που να μην έχει σκαλοπάτια για να φτάσεις στο δωμάτιο.
Θα ήταν πολύ βολικό αν είχε και γκαράζ με ασανσέρ προς την reception και τα δωμάτια.

Παναγιώτη όλα τα ξενοδοχεία που ξέρω είχαν σκαλιά μπροστά ... γιατί δεν παρνεις ένα τηλ σε όποιο καταλήξεις για να σιγουρευτείς ότι εκτός από σκαλιά έχει και ράμπα
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
λοιπόν παναγιώτη στο lacoba που σου είπε το παιδί μπαίνεις άνετα από μπροστά όπως θα δεις στις φωτο .... λογικά και για το μέγεθος του ασανσέρ δεν θα έχεις πρόβλημα αλλά πάρε ένα τηλ και ρώτησέ τους
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Το λακόμπα από τη φωτό φαίνεται προσβάσιμο,ας βοηθήσουν οι αθηναίοι φίλοι που έχουν πάει, λίγο παραπάνω

 

Συνημμένα

  • lacoba.jpg
    lacoba.jpg
    48,3 KB · Εμφανίσεις: 51
OP
OP
P

Panagiotis(1)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Μια χαρά φαίνεται, ευχαριστώ.
Ας έχετε κατά νου το θέμα και αν συναντήσετε και κάποιο άλλο ας το γράψετε εδώ
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μην αρχίσουμε την συζήτηση τι είναι υποχρεωμένοι και τι κάνουν, όχι μόνο τα ξενοδοχεία αλλά όλοι οι χώροι γιατί δεν θα τελειώσουμε ποτέ.

Δεν με ενδιαφέρει η περιοχή, προτιμώ να πάω λίγο πιο μακρυά αν είμαι σίγουρος ότι θα είναι βολικά και γι'αυτό δεν το περιορίζω σε κάποια περιοχή.
παναγιωτη καλημερα πιστευω για διευκολυνση σου ενα τηλεφωνακι στα ξενοδοχεια θα ηταν το καλυτερο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.513
Κριτικές
61
Like
39.104
Πόντοι
21.555
Το λακόμπα από τη φωτό φαίνεται προσβάσιμο,ας βοηθήσουν οι αθηναίοι φίλοι που έχουν πάει, λίγο παραπάνω

Τό lacoba είναι ότι πρέπη για τό φίλο μας άλλά καί το midas στήν έθνικη στό ύψος
του 17 χιλιομέτρου ..... τά λέω έκ πείρας !!!!!!!

Ύπάρχη και τό olympiko στήν παραλιακη του φαλήρου !!!!!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.513
Κριτικές
61
Like
39.104
Πόντοι
21.555
παναγιωτη καλημερα πιστευω για διευκολυνση σου ενα τηλεφωνακι στα ξενοδοχεια θα ηταν το καλυτερο

.... Άγαπημένε ύπαρχη καί το Σεν τροτελ γιατί δέν τό λές στο παληκάρι ??????
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τό lacoba είναι ότι πρέπη για τό φίλο μας άλλά καί το midas στήν έθνικη στό ύψος
του 17 χιλιομέτρου ..... τά λέω έκ πείρας !!!!!!!

Ύπάρχη και τό olympiko στήν παραλιακη του φαλήρου !!!!!!!!!
:knockinb: :knockinb: :knockinb:
 
OP
OP
P

Panagiotis(1)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Απαντάω εγώ, μετά από χρόνια, για όποιον ψάχνει ο ίδιο.
Priamos Cinema Μεταμόρφωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom