Νέα

Οδηγίες για City Tours

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sakoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakoulas

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
ποια ακριβως ειναι η διαδικασια για να παρεις μια απο τις κοπελες που ερχονται με CT στην αθηνα?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Διάβασες καθόλου τα ανάλογα thread στο forum πριν γράψεις? Ίσως πάεις μια βοήθεια από κει ;)
 
OP
OP
S

sakoulas

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
ok! θα τους ριξω μια ματια!!!!

μιλαμε για πολυ διαβασμα!    8)
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Διάβασε με προσοχή τα σχετικά posts και  θα πάρεις απαντήσεις για όλα σου τα ερωτήματα!!!!
Μην περιμένεις μασημένη τροφή :uglystupid:.....ΕΛΕΟς :headbang:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
684
Like
450
Πόντοι
26
Μάληστα..κάτ'αρχήν την βλέπεις στο σάιτ,σου κάνει ? ..έχει καλώς (τιμούλα λέει μέσα)..αφου συμφωνείς λοιπόν με όλα..Αν έχει τηλέφωνο (κινητό) ,απλά πέρνεις και συνενοήσε (extra-hotel κ.τ.λ ) ,Αν δέν έχει στέλνεις μήνυμα,μέσω μιάς φόρμας που έχει στο site στο γραφείο και σε πέρνουν αυτοί τηλέφωνο.Ελπίζω να σε κάλυψα .(καλό βόλι)  ;)
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Αν σου ζητήσουν τηλέφωνο (για να έρθεις σε επαφή με την κοπέλα ή το γραφείο), δίνεις καρτοκινητό, εντάξει? ΜΗ διανοηθείς να δώσεις το κανονικό σου τηλέφωνο.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
684
Like
450
Πόντοι
26
Αν σου ζητήσουν τηλέφωνο (για να έρθεις σε επαφή με την κοπέλα ή το γραφείο), δίνεις καρτοκινητό, εντάξει? ΜΗ διανοηθείς να δώσεις το κανονικό σου τηλέφωνο.
Πές μας γιατί αυτό ???? ...εγώ έχω δώσει το κανονηκό μου τηλέφωνο..ένα αριθμό έχει ο κόσμος !! ..δεν αντημετόπησα πρόβλημα..
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Το κανονικό τηλέφωνο είναι με συμβόλαιο? ʼρα, έχει διεύθυνση και πραγματικά στοιχεία?
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Το κανονικό τηλέφωνο είναι με συμβόλαιο? ʼρα, έχει διεύθυνση και πραγματικά στοιχεία?
Ε μην τον τρομαζετε..αφου δεν μπορει ο αλλος να βρει τα στοιχεια του αν ειναι με συμβολαιο..  :)
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Θεωρητικά, όχι. Αλλά, ακόμα και έτσι, αν στο κανονικό τηλ. σκάσει κανένα μήνυμα και το δει λ.χ. η κοπέλα του? ;)
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
ας κανουμε μια λιστα με FAQ...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
684
Like
450
Πόντοι
26
Θεωρητικά, όχι. Αλλά, ακόμα και έτσι, αν στο κανονικό τηλ. σκάσει κανένα μήνυμα και το δει λ.χ. η κοπέλα του? ;)
Αυτό μόνο είναι το άσχημο.
(σύνδεση έχω..τι να τα κάνει τα στοιχεία μου ??? αυτό που θέλουν -χρήματα- το πέρνουν !!!!  8)
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Χωρίς να θέλω να τρομάξω κανέναν, όταν εμπλέκεσαι σε μια παράνομη δοσοληψία - τέτοια είναι στην Ελλάδα - είναι καλό να διατηρείς κάποια χαρακτηριστικά παρανομίας ;)

Αυτό σημαίνει, κατά τη γνώμη μου: όχι επίσκεψη στο σπίτι - τουλάχιστον την πρώτη φορά. Επικοινωνία μέσω καρτοκινητού ή μέσω ενός web mail - πάντως όχι των κανονικών σας. Όχι εμφάνιση με το αυτοκίνητο - είναι πολύ εύκολο για κάποιον, άμα στάξει χρήμα, από τον αριθμό να μάθει τα στοιχεία σας.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ξέρω περίπτωση όπου από καρτοκινητό έγινε traced ο χρήστης του κινητού. Απλά επειδή μετέφερε από το σταθερό του (με συμβόλαιο) μονάδες στο καρτοκινητό (υπηρεσία 1020 της ΤΙΜ).

Και χωρίς "λάδωμα", απλή εξυπηρέτηση μεταξύ φίλων ήταν.

Τώρα, εάν δεν σας πειράζει ότι την στιγμή που θα την μπαγλαρώσουν την κοπέλα στο κινητό της θα έχει το νούμερό σας....δική σας επιλογή. Εμένα δεν θα μου άρεσε. Που ξέρεις, ακόμη και οι αστυνομικοί άνθρωποι είναι, κάλλιστα γίνονται εκβιαστές και άλλα πολλά. Γιατί να έχουν την πληροφορία ότι είστε πελάτης?

Δεν ακούσατε τι έγινε και με τους ειδικούς....άνθρωποι είναι και αυτοί, ελατώμματα έχουν.

Εγώ πάντως πιστεύω ότι όποιος φυλάει τα ρούχα του...τα έχει όλα!
 
OP
OP
S

sakoulas

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
εδωσα καρτοκινητο που δεν ειναι δηλωμενο σε κανενα ονομα.

σκεφτομαι να παω στο ξενοδοχειο της . το θεμα ειναι οτι αφου θα ξερω δωματιο , θα παω, θα μπω μεσα και δεν θα με ρωτησει κανεις τιποτα???. διαβασα το αλλο ποστ με την υποπτη παρακολουθηση και το σκεφτομαι ....   μηπως ειναι καλυτερα στο σπιτι? η μηπως ειναι καλυτερα σε δικο μου ξενοδοχειο?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
εδωσα καρτοκινητο που δεν ειναι δηλωμενο σε κανενα ονομα.

σκεφτομαι να παω στο ξενοδοχειο της . το θεμα ειναι οτι αφου θα ξερω δωματιο , θα παω, θα μπω μεσα και δεν θα με ρωτησει κανεις τιποτα???. διαβασα το αλλο ποστ με την υποπτη παρακολουθηση και το σκεφτομαι ....  μηπως ειναι καλυτερα στο σπιτι? η μηπως ειναι καλυτερα σε δικο μου ξενοδοχειο?
Read this
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
DO NOT:να μην δινεις πραγματικο τηλ,mail κτλ.
            να μην δινεις πραγματικο ονομα
            να μην φορας βερα(για παντρεμενους)

    DO  :να δινεις καρτοκινητο το οποιο μετα τη συναντηση θα το πεταξεις.
Ακομα και απο ανοιχτο καρτοκινητο εντοπιζουν τοποθεσια.Μην ξεχνατε οτι αυτα τα κοριτσια κανουν παρανομα αυτη τη δουλεια αρα ανα πασα στιγμη μπορει να συλληφθουν.Καποτε ειχαν πιασει ενα γραφειο και μεσα στον υπολογιστη του βρηκαν χιλιαδες ονοματα και τηλεφωνα.Καταλαβαινεται ποσοι απο εμας ειναι φακελωμενοι χωρις να το ξερουμε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom