Νέα

Επώνυμα ρούχα από Ιταλία σε απίστευτες τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα John12345
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Στο ή στην διεύθυνση Βρανά 6, Νέο Ψυχικό. Βρήκα απίστευτη ποιότητα και ακόμα πιο απίστευτες τιμές. Κάνουν δική τους εισαγωγή από Ιταλία.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
OP
OP
J

John12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχουν κάλτσες. Έχουν όμως jeans, t-shirts, polo, πουκάμισα, ζώνες, τσάντες, παπούτσια, κ.λπ (ανδρικά και γυναικεία). Από -50% έως -75% στην τιμή της βιτρίνας άλλων καταστημάτων. Απ' οτι μου είπαν τα παιδιά που το έχουν πάνε καθε 2 μηνες Ιταλία και φέρνουν εμπόρευμα. Δεν έχουν μεγάλα λειτουργικά έξοδα (αφού το δουλευουν μόνοι τους) γι' αυτό και έχουν τόσο χαμηλές τιμές. Νομίζω ότι χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν αξίζει μια επίσκεψη.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ναι Ιταλικα.....
Απο τα βαθη της Κινας,γνησια δηλαδη

Γιατι μονο τα Κινεζικα ειναι γνησια πλεον
χικ!

γαμω τις μπυρες μου
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Ναι Ιταλικα.....
Απο τα βαθη της Κινας,γνησια δηλαδη

Γιατι μονο τα Κινεζικα ειναι γνησια πλεον
χικ!

γαμω τις μπυρες μου

ρε μεγάλε.. κόψε την πολύ μπύρα.. θα σε πιάσει κατούρημα πάνω στην μηχανή...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ εκτός αν έχεις σύνδεση με το τεπόζιτο...
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ρε μεγάλε.. κόψε την πολύ μπύρα.. θα σε πιάσει κατούρημα πάνω στην μηχανή...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ εκτός αν έχεις σύνδεση με το τεπόζιτο...

  δεν ηπια πολλες,μονο δυο
  αλλα τις ηπια γερμανικα
  χικ!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
 δεν ηπια πολλες,μονο δυο
 αλλα τις ηπια γερμανικα
 χικ!

αφού δεν μπορούν να τις πιούν οι γερμανοί.. χαλάλι σου...

πάντως το ουίσκι στην Βενετία το πλέρωσα 6 ευρώ σε συνοικιακό... καμμιά διαφορά με αθήνα...
 
OP
OP
J

John12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είναι κινέζικα. Για όσους δεν πιστεύουν τους προτρέπω να κάνουν μια βόλτα από το κατάστημα. Οι χαμηλές τιμές έχουν να κάνουν με τό ότι είναι stock (της προηγούμενης σεζον) από Ιταλία.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Δεν είναι κινέζικα. Για όσους δεν πιστεύουν τους προτρέπω να κάνουν μια βόλτα από το κατάστημα. Οι χαμηλές τιμές έχουν να κάνουν με τό ότι είναι stock (της προηγούμενης σεζον) από Ιταλία.
τυπε ειναι τοσο ιταλικα οσο η πατριτσια απο αλκιβιαδους? :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Δεν είναι κινέζικα. Για όσους δεν πιστεύουν τους προτρέπω να κάνουν μια βόλτα από το κατάστημα. Οι χαμηλές τιμές έχουν να κάνουν με τό ότι είναι stock (της προηγούμενης σεζον) από Ιταλία.

ρε φίλε εισαγωγής από Ιταλία μπορεί να είναι.. Ιταλικά όμως δεν είναι.. όπως εξάλλου δεν είναι σχεδόν τίποτε που έχει σχέση με ρούχο  ελληνικό, ιταλικό γερμανικό κλπ κλπ...
η κατασκευή ρούχου έχει πλέον εκλείψει στην Ευρώπη... άλλο ο σχεδιασμός και άλλο η κατασκευή...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Δεν είναι κινέζικα. Για όσους δεν πιστεύουν τους προτρέπω να κάνουν μια βόλτα από το κατάστημα. Οι χαμηλές τιμές έχουν να κάνουν με τό ότι είναι stock (της προηγούμενης σεζον) από Ιταλία.
Aλήθεια είναι αυτό,off season,stockατζίδικο είναι απλά
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
Οι χαμηλές τιμές έχουν να κάνουν με τό ότι είναι stock (της προηγούμενης σεζον) από Ιταλία.

Aργησες αλλα το ειπες.

Γιατι μ'αυτο....

Δεν έχουν μεγάλα λειτουργικά έξοδα (αφού το δουλευουν μόνοι τους) γι' αυτό και έχουν τόσο χαμηλές τιμές.

....μ'επιασαν τα γελια.
 
OP
OP
J

John12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου που το Guess το παντελόνι που πήρα βγήκε στην Ιταλία πριν 6 μήνες.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Καιρό το έχεις το μαγαζί?Πάει καλά τώρα με την κρίση?
 
OP
OP
J

John12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ο ιδιοκτήτης που είναι φίλος μου είπε ότι το έχει 2,5 μήνες τώρα και πάει μια χαρά. Την άλλη βδομάδα πάει πάλι Ιταλία για καλοκαιρίνα και χειμωνιάτικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom