Νέα

Χ_Dream Αγ. Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
www.bourdela.com/hotel/athens/x-dream-hotel-agia-paraskeuh/]Το thread αναφέρεται στη σχετική καταχώρηση στον κατάλογο[/url]

ευκολο parking. ανακαινιζεται και γαμουσαυπο τους ηχους τρυπανιων ενω στα μπαλκονια πηγαινοερχονταν εργατες :2funny: Ευτυχως η παρτενερ ειχε χιουμορ και το πηραμε στη πλακα.

φτηνο, 20€, καθαρό, αλλα πολυ μικρα δωματια. φανταζομαι μετα την ανακαινηση να ειναι οκ.

και το κυριωτερο: μπηκα μαζι με 2 απίθανα ψηλα, ξανθά ρωσιδακια (που πηγαν στη μοναδική σουιτα) του μαγαζιου. Ρωτησα ευθεως - και πήρα- τα τηλ τους. Αποφευγονατς το γραφειο τους (κ. ναταλία μου ειπαν, ποιος ξέρει ποια είναι αυτή) οι τιμες ειναι -50€. 200€ το δυπλό, δηλαδή, αντι 300€ μεσω γραφειου. Θα δοκιμασω αμεσα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Νομιζω οτι ειχε 25€ το απλο δωματιο, επεσαν οι τιμες λογω κρισης; Εχω να παω κανα χρονο..:)
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.625
Κριτικές
9
Like
1.445
Πόντοι
3.145
ευκολο parking. ανακαινιζεται και γαμουσαυπο τους ηχους τρυπανιων ενω στα μπαλκονια πηγαινοερχονταν εργατες :2funny: Ευτυχως η παρτενερ ειχε χιουμορ και το πηραμε στη πλακα.

φτηνο, 20€, καθαρό, αλλα πολυ μικρα δωματια. φανταζομαι μετα την ανακαινηση να ειναι οκ.

και το κυριωτερο: μπηκα μαζι με 2 απίθανα ψηλα, ξανθά ρωσιδακια (που πηγαν στη μοναδική σουιτα) του μαγαζιου. Ρωτησα ευθεως - και πήρα- τα τηλ τους. Αποφευγονατς το γραφειο τους (κ. ναταλία μου ειπαν, ποιος ξέρει ποια είναι αυτή) οι τιμες ειναι -50€. 200€ το δυπλό, δηλαδή, αντι 300€ μεσω γραφειου. Θα δοκιμασω αμεσα.




αδερφε  και αμεσα  να ενημερωσεις......
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Χάλια  ξενοδοχείο  μακριαααααααααααα
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Νομιζω οτι ειχε 25€ το απλο δωματιο, επεσαν οι τιμες λογω κρισης; Εχω να παω κανα χρονο..:)

και γω φίλε αυτήν την εικόνα είχα... μέχρι πριν ενα 5μηνο που πήγα τελευταία φορά τα απλά δωμάτια είχαν 25 € και τις περισσότερες φορές ήταν και γεμάτο οπότε είχα και αναμονή...
 
OP
OP
E

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
και γω φίλε αυτήν την εικόνα είχα... μέχρι πριν ενα 5μηνο που πήγα τελευταία φορά τα απλά δωμάτια είχαν 25 € και τις περισσότερες φορές ήταν και γεμάτο οπότε είχα και αναμονή...

εδωσα 27€ συνολικά με 1 καφε και 2 νερά. το 20αρι το υπεθεσα αφαιροντας τα ποτα.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ευκολο parking. ανακαινιζεται και γαμουσαυπο τους ηχους τρυπανιων ενω στα μπαλκονια πηγαινοερχονταν εργατες :2funny: Ευτυχως η παρτενερ ειχε χιουμορ και το πηραμε στη πλακα.

φτηνο, 20€, καθαρό, αλλα πολυ μικρα δωματια. φανταζομαι μετα την ανακαινηση να ειναι οκ.

και το κυριωτερο: μπηκα μαζι με 2 απίθανα ψηλα, ξανθά ρωσιδακια (που πηγαν στη μοναδική σουιτα) του μαγαζιου. Ρωτησα ευθεως - και πήρα- τα τηλ τους. Αποφευγονατς το γραφειο τους (κ. ναταλία μου ειπαν, ποιος ξέρει ποια είναι αυτή) οι τιμες ειναι -50€. 200€ το δυπλό, δηλαδή, αντι 300€ μεσω γραφειου. Θα δοκιμασω αμεσα.
αδερφε αν μπορεις στηλε μου με πμ το τηλ απο τα κοριτσια
ευχαριστω προκαταβολικα
 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Εγώ το ξενοδοχείο το χρησιμοποιώ κατά καιρούς. Έχω βέβαια κάνα τρίμηνο να πάω, αλλά τότε η τιμή ήταν 25€ για 3 ώρες.
Αυτό το ξενοδοχείο ρε παιδιά μονίμως ανακαίνιση κάνει... Πρίν τρια τέσσερα χρόνια αν θυμάμαι καλά πάλι ανακαίνιση κάνανε, και μάλιστα απο τότε αν έχει περάσει κανείς μέρα και έχει παρατηρήσει, στην μπροστινή αυλή, πίσω απο την μάντρα είχαν αφήσει στοίβες με υλικά... Μάλλον η ανακαίνιση κόπηκε στη μέση τότε και συνεχίζεται τώρα. Γεγονός είναι πάντως οτι και τότε που είχα πάει, σε μικρό χρονικό διάστημα απο την τότε ανακάινιση, κάποια δωμάτια δεν έμοιαζε να έχουν ανακαινιστεί. Χαρακτηριστικό είναι οτι θυμάμαι σε δωμάτιο η μπογιά να έχει φουσκώσει απο υγρασία.
Κατά την άποψη μου πάντως, το θεωρώ μια καλή πρόταση (ίσως την καλύτερη) στην περιοχή. Αναμονή θα συναντήσει κανείς αν πάει Παρασκευή βράδυ ή Σάββατο βράδυ (τραβάει αρκετό κόσμο μιας που όπως έγραψα πρίν θεωρείται το καλύτερο της περιοχής).
Αλήθεια κάποιος συναγωνιστής έγραψε κάτι για σουίτα. Έχει τέτοιο πράγμα? Τόσες φορε΄ς που έχω πάει δεν έπεσε ποτέ στην αντίληψή μου.
Ένα κακό για όποιον πάει με την κοπέλα του και δεν έχει δωμάτιο διαθέσιμο, είναι οτι δεν έχει κάποιο πιο διακριτικό χώρο αναμονής. Κάποιο μπάρ ας πούμε που να μπορείς να απομονωθείς απο τα βλέμματα λίγο. Ο χώρος αναμονής περιορίζεται στο σαλόνι μπροστά απο τη ρεσεψιόν, και σε ένα σαλονάκι φάτσα κάρτα στην πόρτα της εισόδου...
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Όπως τα λέει ο sexotak είναι. Πάλι ανακαίνιση κάνουν με πολλά υλικά στην είσοδο. Σε σημείο που νομίζεις ότι είναι κλειστό   :-  Το συνεχές φρεσκάρισμα και η καθαριότητα είναι που κάνουν τη διαφορά σ' αυτό το ξενοδοχείο.

Το 104 που χρησιμοποίησα είναι ανακαινισμένο. Η τιμή παραμένει η ίδια (25ε για 3 ώρες).
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Καλό πράγμα η ανακαίνιση αλλά ρε παιδιά επειδή πάω συχνά εκεί,δεν είναι καλή φάση εσύ να γαμάς και δίπλα οι εργάτες να ρίχνουν τοίχους... :grin:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
kalispera ξερετε αν σε αυτο το Hotel παιζουν κοριτσια που τα παιρνεις επιτοπου?
ισχυει αυτο και και σε αλλα ξενοδοχεια?
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Καλό πράγμα η ανακαίνιση αλλά ρε παιδιά επειδή πάω συχνά εκεί,δεν είναι καλή φάση εσύ να γαμάς και δίπλα οι εργάτες να ρίχνουν τοίχους... :grin:

Δεν τελείωσε ακόμη. Ειδικά αν πας μέρα θα συναντήσεις εργάτες.

Ένα μείον είναι ότι η τιμή πήγε στα 28€. Το LaCoba είναι 22€ σε αντίστοιχη ποιότητα (αλλά πολύ μικρό ντουζ) και καλύτερη ηχομόνωση.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Δεν τελείωσε ακόμη. Ειδικά αν πας μέρα θα συναντήσεις εργάτες.

Ένα μείον είναι ότι η τιμή πήγε στα 28€. Το LaCoba είναι 22€ σε αντίστοιχη ποιότητα (αλλά πολύ μικρό ντουζ) και καλύτερη ηχομόνωση.

Εχεις απόλυτο δίκιο αλλά ρε γμτ το LaCoba είναι στην άκρη του κόσμου για μας που μένουμε στα Β.Π....
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
ρε παιδια σε ποιο υψος ακριβως ειναι ? τοσο καιρο ανεβαινω την μεσογειων..και δεν το εχει παρει το ματι μου....δεν εχει καμια πινακιδα ? μονο ενα park χοτελ..εχω μπανισει.... :think:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ρε παιδια σε ποιο υψος ακριβως ειναι ? τοσο καιρο ανεβαινω την μεσογειων..και δεν το εχει παρει το ματι μου....δεν εχει καμια πινακιδα ? μονο ενα park χοτελ..εχω μπανισει.... :think:

είναι ένα - δυο  δρόμους πριν το park. Υπάρχει φανάρι που βγαίνουν τα αυτοκίνητα στη Μεσογείων, στο δρόμο που είναι το φανάρι. Να ξέρεις ότι δεν είναι ορατό από τη Μεσογείων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom