Νέα

Μόναχο - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimkamp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimkamp

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι να παω στο Μοναχο την αλλη εβδομαδα. Εχει εκει κανενα καλο μπουρδέλο? Ευχαριστω


edit_Duracell: Διόρθωση τίτλου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Φιλε θα σου προτεινω να πας οπωσδηποτε στο κολοσεουμ. Βρισκεται σε μια πολη μολις 60 χιλιομετρα απο το Μοναχο το Αουγκσμπουργκ. Καταπληκτικο σκηνικο απο τα λιγα. Ενα θα σου πω: 2500 τ.μ. με 40 γκομενες και εσωτερικη πισινα, τζακουζι και σαουνα... Ριξε μια ματια εδω και οτι θελεις ρωτα.
 

mallix

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Like
4
Πόντοι
0
Πηγες dimkamp?

Το colosseum είναι από τις πραγματικά ξεχωριστές εμπειρίες...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Το σ/κ θα πάω στο Μόναχο όπου γίνεται η ετήσια γιορτή της μπύρας... και προβλέπονται 2 μέρες με πολύ ποτό, νόστιμες λιχουδιές και ΠΟΛΥ γαμήσι!
Εχει κάποιος συναγωνιστής παρόμοια εμπερία-πληροφορίες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Σουπερ θα περασεις. Να μας ενημερώσεις. Τώρα η προταση μου ειναι διατυπωμενη παραπανω. Αν θες λεπτομεριες για το εν λογω μαγαζι(colosseum) πες...
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Θα είμαι για 2 ημέρες Μόναχο, πέρα από αυτό που είναι 60χλμ απόσταση ξέρετε τίποτε άλλο?
Βρήκα αυτά τα 2 στο internet ξέρετε αν είναι καλά;

 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Γνωριζει κανενας αν παμε οδικως στο μοναχο ,αν χρειαζεται διαβατηριο?
Η απορια μου ειναι οσον αφορα το οταν θα περασω απο τη Σερβια.

Ευχαριστω
 

farouk1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
απο Ιταλια ειναι ποιο καλα και σίγουρα προσοχή αν πας με αυτοκινητο να βγαλεισ και την σωστη ασφαλεια , στο μοναχο ειναι πολύ καλα, ασφαλεστατο μερος ησυχο και με πολλα αξιοθεατα , ταξιτζηδεσ ξερουν πολλα. Αν θελεις πηγαινε στην villa roma δεν ειναι φτηνο αλλά εχει καλα κομματια
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Πριν από αρκετά χρόνια ένας ταρίφας με πήγε στο καλλύτερο club του Μονάχου. Το ονομά του Babylon.Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα σήμερα, αλλά τότε είχα περάσει τέλεια. Είχε πάνω από 25 γυναίκες και ήταν όλες θεές :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Έψαξα στο google αλλά δεν βρήκα κάποιο site με αυτό το όνομα.Ίσως κάποιος που μένει εκεί μας δώσει περισσότερες πληροφορίες.
 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες,αλλα θα παω με οργανωμενη εκδρομη,οχι μονος μου.(συγκεκριμενα για τον αγωνα Μπαγερν-Αρης)

ευχαριστω πάλι.
 

PickUpArtist

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Kalispera synagwnistes antapokrisi apo Monaxo!(sry gia greeklish alla kserete!)
Epsaksa to forum gia na dw plirofories apo allous synagwnistes alla den eida polla pragmata opote stin tixi teleiws episkeftika kati san diko mas studio.

To site exei foto apo tis kopeles pou antapokrinontai arketa stin pragmatikotita,an k apo konta einai kaliteres(vl.parakatw.)Oi times einai poli logikes 60 yuria gia 30 min me ena teleiwma k 100 gia 1 wra me 2 xysimata.Boreis episis na pareis kai 2 gynaikes mesa gia lesviako plirwnontas aplws diplasia timi(xtypas dil 2 gomenakia gia 1 wra me 200 euro-nomizw aketa kalo  sxetika me auta pou plirwnoume athina :headbang:
I fasi synoptika einai i eksis:exei ena baraki pou boreis na arakseis k pairneis kana pote(pti k na pareis dil akoma kai nero kanei 5 euro!)Pantws den einai piestikoi,pairneis apla to bironi sou k arazeis.Oi kopeles(exei 5-6) oses den exoun pelati vgainoun kai arazoun sto bar,an goustareis kamia pernas sto parasinthima.Kaneis ntouzaki kai pas dwmatio aksioprepes.Ena akoma thetiko einai oti genika den éxei laiko proskinima opws se kati dika mas studio.

Bainw sto psito gia to gomenaki pou pira!Einai i chanelle apo to site!Loipon mages i kopela toubano poli kaliteri apo foto 1.70 ipsos melaxrino makri malli ,wraio fysiko stithos,wraio swma-derma  kikloforouse me ena mauro kollito forematali kavla kai psilotakouna me vameno mauro nyxaki gia tous filous podolagnous :rockon:Egw xtypisa ena patousaki me 20 evrw epipleon.Sto dwmatio arketa eksipiretiki,ekatsa omws mono misawro.Pantws to mwro aksizei me xilia,tha to ksanatimisw syntomws.
Oi ypoloipes twra i bianka pou den deixnei proswpo stis fwto einai Voulgara me plastiko vyzi arketa kali,i Bianca episis kali, oi ypoloipes pou deixnei eleipan!

Synoptika tha proteina to sygekrimeno magazi toso apo poiotita oso k apo timi.Elpizw  na voithisa osous einai monaxo,an exw kana neotero tha enimerwsw!
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Φιλε αυτο το club ειναι σε αυτο το δρομο που εχει και αλλα τετοια . Οπως το Caesars,  to Pasha  και αλλα πολλα τετοια.
Αν ειναι , για πες μας σε παρακαλω ειναι ευκολο να ερθεις με το μετρο και πως?
Ευχαριστω
 

PickUpArtist

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Nai ontws aftos o dromos exei arketa,metaksy twn opoiwn ceasars pou einai megalo kai kyrile laufhaus ,Pascha(gia to opoio tha grapsw kai review,kai alla.O dromos legetai Stahlgruberring kai einai poli eukolo na ton vreis.Katevaineis sti stasi metro Moosfeld(grammi U2)kai apo kei einai 10 min podarato k exei tabelles.To wraio einai oti o dromos aftos den einai se kamia periptwsi bourdelodromos,alla teleiws sovaros me ta grafeia malista para pollwn megalwn etaireiwn!Meta to gamisi sti douleia pane na ksexarmaniasoun oi anthrwpoi diladi!! :cheesy: :cheesy:
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Egw guys eixa paei stis 15/11 otan imun monaxo sto daramis kai eixa parei ti Mina(mia uggareza)opws fainetai kai sto site()!Ti na sas pw!Den exw megali ebeiria apo agoraio erwta alla 60 eurw gia gyrw sta 15 lepta mono pipa(me kapota)kai gamisi polla mu fanikan!Egw eixa paei psagmenws siggekrimena gia auti ti gomena giati edipwsiastika apto site alla kykloforusan otan vgika apto dwmatio kai kalyteres(grrrrr....)!
Padws exei polla burdela sto monaxo kai boreis na gamiseis anetaaaa!Arkei na beis sto vlepodas odus k.t.l kai meta sto mvv-muenchen.de to site dld tu metro tu monaxu opu boreis na vreis poia stasi tu metro einai koda!!!Se auto pu piga egw p.x an de kanw lathos einai stasi tu S-Bahn 2!
Opoios paei sto laufhaus pascha sto Monaxo as pei edipwseis!!!Itan na paw alla den eftase to reusto!!!
warnwarn.gif
 Δεν[/URL] επιτρέπουμε τα greeklish.
 

victory70gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καινούργιος στο site...
Θα μεταβώ στο Μόναχο για επαγγελματικό ταξίδι.
Έχεις κανένας πληροφορίες για το που υπάρχουν εάν υπάρχουν περιπτώσεις FKK ? ή κάτι παρόμοιο ?
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξέρω για αυτό που ζητάς..
αυτό που ξέρω είναι ότι το Μόναχο είναι η πιο ακριβή πόλη της Γερμανίας...
ήμουν τον Δεκέμβρη λόγω Άρη και ήταν πανέμορφα..
 

goaltzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Φιλε ετυχε να ημουν προσφατα στο Μοναχο και επισκεφθηκα το OASE FKK  και το PASCHA . Πληροφοριες για τιμες και διευθυνσεις θα  βρεις στο ιντερνετ ψαχνοντας για <<FKK Munich>> η <<Munich Brothels >> στο Google. Θα σου προτεινα να πεις στο FKK αξιζει και σαν εμπειρια να κυκλοφορεις με μια πετσετα αναμεσα σε γκομενες που οποια θελεις παιρνεις με 70 ευρω για μιση ωρα. Οι γκομενες να πω την αληθεια δε με τρελαναναι ηταν περιπου 20, αλλα βρηκα κατι  στα γουστα
μου. Το PASCHA ειναι σε ενα δρομο που εχει καμμια δεκαρια ακομη τετοια club αλλα πολυ μετριες γκομενες. Ισως να ετυχε. Αν εχεις χρονο ψαξτην λιγο εκει γιατι συνεχεια αλλαζουν. Σου ευχομαι καλα να περασεις
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
καμια καλη πληροφορια και για Αμβουργο παιδια,παω τον Απριλη,επιβαλλεται να περασω καλα...
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Έχω πάει στο OASE τίποτα το ιδιαίτερο, σε σχέση με το Palace στην Frankfurt η μέρα με την νύχτα σαν χώρος, σαν παροχές, σαν αριθμό γυναικών και σαν ποιότητα εμφάνισης γυναικών.

Ένα καλό που είχε ότι τις γκόμενες με τα 70 euro μπορείς να τις πηδήξεις 2 φορές στο 30 λεπτο αν χρειασθεί.

Παίζουν γλωσσοφυλα, τσιμπούκια χωρίς κλπ, και οι 2 που πήγα τα έκαναν αυτά...

Επίσης απο Αγγλικά δεν ξέρουν και πολλά...

Νομίζω πάντως ότι για Μόναχο είναι καλή επιλογή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom